Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

auta na kterych jde udelat racing modifikace:

Honda CIVIC TYPE R (EK) RM '97

Honda INTEGRA TYPE R (DC5) RM '04

Acura NSX RM '91

Chevrolet Corvette Z06 (C6) RM '06

Chevrolet Corvette ZR1 (C6) RM '09

Chevrolet Camaro SS RM '10

Chevrolet Camaro Z28 RM '69

Lotus Elise RM '96

Lotus Elise 111R RM '04

Dodge Challenger R/T RM '70

Lexus IS F RM '07

Volkswagen Golf IV GTI RM '01

Mitsubishi Lancer Evolution IX GSR RM '05

Nissan SILVIA spec-R AERO (S15) RM '02

Suzuki Cappuccino (EA21R) RM '95

TVR Tuscan Speed 6 RM '00

Subaru IMPREZA Sedan WRX STI spec C Type RA RM '05

skoda ze jich je malo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak děti :) všichni máte i nemáte pravdu. co se týče simulátoru . tak odpověd je ano i ne. je to nejlepší simulátor aut ale na ps3. na xboxu 360 forza a na PC R-factor nevo LFS. ze všech nejrealnější je LFS dokonce se používá i v trenažérech. a že ždíme maximu z ps3 ? tak máš asi vietnamský tip ps3.protože z mého japonského ždímě tak 80 %. a co se týče zábavnosti. tak hra ti vydrží do 30 lvl. pak už nemáš co ani proč jezdit. jsou tam zavody na 4 a více hodin za ktere dostanes auta za vyliz prd.. ale do 30 lvl zabaví díky redbulu. a multiplayer ? no ujde oproti forze a r.factoru je hodne daleko zacne pocase nudit. pokud nejzdite sampionat nebo tak. rikali ze to je revoluce ale revoluce byla GT 4 . tohle je solidni zavodni hra na PS3 zatím nejlepší co na PS3 vyšla.

Brůčo, GT je mega bombová hra který se nic nemůže vyrovnat.Není nic krásnějšího než několik hodin kroužit po indy s fordem gt a vydělávat 10 mega na ferrari f1, a když jí pořídíš zjistíš že je úplně k ničemu protože i ta gran turismo formule je lepší.No a tak si zas sedneš do fordu gt a dál kroužíš po indy a vyděláváš na něco jinýho.Mega zábava na dlouhé roky kterou v žádné jiné hře nenajdeš :D

A co se týče toho red bullu.Jedna věc je mít ho a druhá věc je umět s ním jezdit.A jestli s ním umíš jezdit tak jako te španělskej šašek kterej s ním machroval na monze a jezdil s ním spíše rally kačírek tak potěš bůh :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty aby sis nerýpl vid :P no já vím že tebe baví jezdit dokola hodiny a vydělávat na auto které je na vyliž prd.. :) když si necháš poradit abys koupil auto co je na hov.. :D :D . tak hold musis jezdit dokola vzdyt to je zabava ne? na kolotoci si taky chtel furt dokola :D akorat nevim jestli bys chtel 4-5 hodin :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brůčo, GT je mega bombová hra který se nic nemůže vyrovnat.Není nic krásnějšího než několik hodin kroužit po indy s fordem gt a vydělávat 10 mega na ferrari f1, a když jí pořídíš zjistíš že je úplně k ničemu protože i ta gran turismo formule je lepší.No a tak si zas sedneš do fordu gt a dál kroužíš po indy a vyděláváš na něco jinýho.Mega zábava na dlouhé roky kterou v žádné jiné hře nenajdeš :D

A co se týče toho red bullu.Jedna věc je mít ho a druhá věc je umět s ním jezdit.A jestli s ním umíš jezdit tak jako te španělskej šašek kterej s ním machroval na monze a jezdil s ním spíše rally kačírek tak potěš bůh :D

Ta Ferrari formule je dobrá, hlavně ten volant takovejch hejblátek za 10 miliónu ti to musí stačit, to že si s tim můžeš jezdit practice je už věc vedlejší. A Red Bull je kapitola sama pro sebe, až ho budete mít, zjistíte že s ničim jinym už nebudete chtít jezdit.

Prosim jen o malou radu jake auto vybrat ( koupit ) na zavod Beginner Series- Japanese Classics ? Z uvedeno seznamu ve hre jsme zadne auto nenasel.

Za Supercar Nostalgia Cup vyhraješ Dome Zero Concept s kterým to jde jezdit, nebo musíš sledovat bazar jestli sem tam někde neobjeví starý japonský auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ty jsi asi schuMACHER :-) ze to TY tak dobre vis.... :-) lidi kdyz se vam hra nelibi a mate vyhrady tak aspon nebudte chytry jak opice... sry

viděl jsi někdy bourat auta ve 200km/h ? v GT5 to vypadá tak že ti trochu zabrní ovladač auto ti lehounce poskočí a jedeš si dál jako by se nic nestalo... ve skutečnosti by jsi asi vyletěl mimo trať a skončil střechou v barierách (a tak mě napadá, kde je to slibované překlopení auta na střechu ?)

nebo nechápu když jsem ve driftu tak auto nějak divně ztrácí otáčky... a ještě víc nechápu to nastavování ABS atd. jak teda dosáhnu největší realističnosti ? že si vypnu ABS, kontrolu trakce atd. ? pokud vím tak většina už starších aut má ABS (dokonce už i skůtry) a novější auta mají i kontrolu trakce a podobný blbiny...

a dalo by se toho ještě hodně kritizovat.. GT5 a simulátor ? možná tak z 50% ale největší ukázka simulace tam je pohled z kokpitu kterej mimochodem taky stojí za hovno.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viděl jsi někdy bourat auta ve 200km/h ? v GT5 to vypadá tak že ti trochu zabrní ovladač auto ti lehounce poskočí a jedeš si dál jako by se nic nestalo... ve skutečnosti by jsi asi vyletěl mimo trať a skončil střechou v barierách (a tak mě napadá, kde je to slibované překlopení auta na střechu ?)

nebo nechápu když jsem ve driftu tak auto nějak divně ztrácí otáčky... a ještě víc nechápu to nastavování ABS atd. jak teda dosáhnu největší realističnosti ? že si vypnu ABS, kontrolu trakce atd. ? pokud vím tak většina už starších aut má ABS (dokonce už i skůtry) a novější auta mají i kontrolu trakce a podobný blbiny...

a dalo by se toho ještě hodně kritizovat.. GT5 a simulátor ? možná tak z 50% ale největší ukázka simulace tam je pohled z kokpitu kterej mimochodem taky stojí za hovno.. :)

rozumný názor . a až na to že mě volant mě brní že mi málem vymlátí zuby to je asi ta realita :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli se to tu řešilo...

Mám F1 a prý se dá poslat auto vícekrát deně. Stačí zálohovat SAVE, uložit na ext. HDD, poslat auto, vymazat save, nahodit starý save a mám auto v garáži! Zkoušel to někdo?

Jde to,ale k cemu? Ztratis tej pocit toho ze nekomu pujcis auto...pqk to pro tebe jsou jen blba data.

Apropo me ta hra bavi,at si kdo chce co chce rika...

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci včera se mi stala nemilá věc. Hra se začala divně chovat. V kariéře jsem jel závod a při dání pauzy se zastavil obraz,což je v pořádku,ale NIKDE žádné ikonky ve spodní části obrazovky!!! Takže musím vypnout hru přes ovladač. Když skusím dojet závod tak po projetí cílem se nic neděje.Auto kroouží do nekonečna dál. Někdy se ani závod nenačte.Měl jsem odjeto 80% hry. (Patche jsem neinstaloval,tím by to být ale nemělo) Když jsem si založil nový profil v ps3 tak hra jede od začátku vpořádku,ale těch rozehraných 80% je v háji...Máte někdo zkušenost s tímto?Nerad bych,aby se mi to časem stalo znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo mě se to včera taky stalo černá obrazovka zvuky byli slyšet ale jinak nic a musel sem vypnout a znovu zapnout hru.

Naštěstí to bylo těsně po dojetí závodu a i odměnu a autoo jsem měl ale bejt to o 2 minuty dříve tak mě asi mrskne protože by jsem skončil na 2 místě jendoho 45 minutového závodu.

Jinak jsem se chtěl zeptat jestli někdo nevíte kde najdu návod na GT5???

Na GT1,2,3 a 4 sem si návodyd taky sehnal. Není to ten klasickej návod je to spíš přehled závodních tratí a odměn za ně.

Kde a jaké auto se vyhraje za jaký turnaj a jaké auto na ten turnaj je možné použít.

Našel sem akorát tohle ale je to na prologue :-(

http://herninavody.cz/ps3/gran-turismo-5-prologue.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poraďte mi prosím jaké auto zvolit na Like The Wind v A-Spec Extreme, Daytonu jsem v klidu udělal s Veyronem na zlato, ale Indianapolis mi nejde. Jel jsem to už s vytuněnym Veyronem, NASCAR autem i s Corvettou ZR1 v úpravě Race car (nebo jak se to jmenuje), se kterou jsem nejlépe čtvrtý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu