Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Jo, s tím jsem se taky pral.. nakonec jsem si nechal poslat Toyotu Minoltu (kterou za to vyhraješ :D) Ale pokud si během kariéry moc neutrácel, tak bys měl mít v pohodě peníze na Formulu GT, se kterou je to hračka.

Jinak tu Minoltu mám 2x, nechce někdo za něco zajímavýho vyměnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jenže já docela peníze utrácel. Z těch lepších aut co mám jsou Ferrari 599, Mercedes slr, Lamborghini Murcielago LP670 SV, Corvette ZR1 race car vše plně vynuněné, ale jsou to normální auta, volně k sehnání. Nemohl byste mi tu Miniltu alespoň někdo půjčit? Taky bych vám neco půjčil/dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže já docela peníze utrácel. Z těch lepších aut co mám jsou Ferrari 599, Mercedes slr, Lamborghini Murcielago LP670 SV, Corvette ZR1 race car vše plně vynuněné, ale jsou to normální auta, volně k sehnání. Nemohl byste mi tu Miniltu alespoň někdo půjčit? Taky bych vám neco půjčil/dal.

Když počkáš tak 20 minut, tak si tě přidám na PSN a pošlu ti tu Minoltu.. ale vrátit! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže já docela peníze utrácel. Z těch lepších aut co mám jsou Ferrari 599, Mercedes slr, Lamborghini Murcielago LP670 SV, Corvette ZR1 race car vše plně vynuněné, ale jsou to normální auta, volně k sehnání. Nemohl byste mi tu Miniltu alespoň někdo půjčit? Taky bych vám neco půjčil/dal.

Tyhle auta jsou pěkný, bohužel poslední závody jsou dělaný tak, že bez závodního placatýho speciálu nemáš šanci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trocha nostalgie. Vím, že to sem asi moc nepatří, ale snad někdo zavzpomíná. Když jsem byl pryč oprášil jsem strarý gran turismo 3 a 4. Dostal jsem tohle auto v gt4. Docela mě překvapilo... Tak jsem Vám ho típnul. Pamatujete na něj?

img0000gt4.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us PS: Forum na obrázky a staré ps2 je, tak se kdyžtak omlouvám. Pokud by to hodně vadilo, klidně to smažte. Nebo to smažu. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně jsem udělal 30 level v A-Spec a můžu si koupit za 20 mega X2010 :lol: pak jsem dodělal 10 level v B-Spec a otevřel se mi závod s touhle károu. (speciální licence) Je tam i úvodní video... Sebastian Vettel kecá něco o aerodynamice atd.

Je to fakt masakr.. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně jsem udělal 30 level v A-Spec a můžu si koupit za 20 mega X2010 :lol: pak jsem dodělal 10 level v B-Spec a otevřel se mi závod s touhle károu. (speciální licence) Je tam i úvodní video... Sebastian Vettel kecá něco o aerodynamice atd.

Je to fakt masakr.. :lol:

Tak gratuluju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec jsem ten závod udělal s Corvettou ZR1, už mi tu Minoltu Tekkene posílat nemusíš, ale i tak díky.

OK :-) I tak si mě můžeš přidat na PSN, třeba někdy dáme nějakej online v GT :)

Takže tu Minoltu nabízím dál na výměnu :)

Co se týká toho Red Bullu X2010, tak se dá odemknout bronzovou medailí z Challenge, který se odemkne na A-Spec levelu 30 nebo ho dostanete za B-Spec level 35.

A za A-Spec level 40 dostanete Ferrari Formula One Car (2010)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi koukejte co mě přišlo za mejl.

Tohle beru jako maximální drzost co si o tom myslíte vy?

Dobrý den,

mrkněte na nejrychlejší auto v GT5,není dostupné ve hře! - pouze u mě jde koupit v této aukci :

http://aukro.cz/item1395704310_gran_turismo_5_red_bull_x2010_s_vettel.html

hezký den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi koukejte co mě přišlo za mejl.

Tohle beru jako maximální drzost co si o tom myslíte vy?

Dobrý den,

mrkněte na nejrychlejší auto v GT5,není dostupné ve hře! - pouze u mě jde koupit v této aukci :

http://aukro.cz/item1395704310_gran_turismo_5_red_bull_x2010_s_vettel.html

hezký den

Tak jsem se na to ptal. Ten prodejce mi za hodinu nabídl, že se na to můžu podívat online...

Vím, že jde získat. Level 30, atd. Ale jsem línej nebo mám málo času to odjezdit. Je to dost na dlouho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně jsem udělal 30 level v A-Spec a můžu si koupit za 20 mega X2010 :lol: pak jsem dodělal 10 level v B-Spec a otevřel se mi závod s touhle károu. (speciální licence) Je tam i úvodní video... Sebastian Vettel kecá něco o aerodynamice atd.

Je to fakt masakr.. :lol:

Koupit si to můžeš až od 40 lvl, dej vědět jak ti šel ten challange. Mě to docela trvalo než sem to vůbec zajel na bronz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nehoráznost prodávat něco co nestojí ani 1 za 99Kč! Ještě k tomu tvrdit lež a to, že se ve hře nedá koupit! Takové lidi fakt střílet a ty co je podporují taky.

S tím, že se to nedá koupim má pravdu, tohle auto, které prezentuje na fotce můžeš jen vyhrát za bronz S. Vettel special. A nebo ho dostaneš na 35 lvl v B spec, ale tim si tak nejsem jistej tam ještě nejsem.

To auto co si můžeš koupit za 20 miliónů má jinej desing.

Dostat se ve hře na 30 lvl vyžaduje celkem dost času, prodávájící má prostě pod čepicí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nehoráznost prodávat něco co nestojí ani 1 za 99Kč! Ještě k tomu tvrdit lež a to, že se ve hře nedá koupit! Takové lidi fakt střílet a ty co je podporují taky.

Já bych to takhle neviděl. Na výhru této káry musíš docela makat.. :) Kolik hodin ti to zabere? A kolik si říkáš na hodinu ty? :D Samozřejmě to není úplně to samé, ale chápu lidi, kteří prostě nemají čas, vydělávají 350 za hodinu a zaplatí 99 Kč, aby se mohli povozit deset minut.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim nectu licencni blaboly co jsou ve hrach atd... ale mam takovej dojem ze tohle prodavani "obsahu" nebude uplne legal :?

a docela se bojim toho ze az se tahle dementni vychcanost vic rozsiri PD vyleze s nejakym omezenim co se tyka zalohy Save atd :cry:

a za sebe muzu rict ze nez tohle podporovat radeji se s tim autem ve hre nesvezu pokud na to nemam cas ci schopnosti :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděli jste za kolik se prodávají auta do GT5 na eBay ?? Mercedes-Benz SLS Stealth za 49.99 dolarů ??? nebo celou sérii všech 6 Stealth cars za 149 dolarů, to je mazec. Tak jestli se Vám zdá RED BULL X2010 za kilo drahý, mě moc né, ale raději si na něj počkám do 30lvl a popkusím se ho vyhrát, přece je to hra která mě baví. Si představte že si na začátku v 1lvl koupíte tuhle káru a pak jen krožíte po trati sami protože všem ujedete, celé závody o ničem, ale hlavně že máte super káru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu