Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jen dotaz pro ty zkusenejsi: Jak nastavujete asistenty, resp. co nechavate zaple? Ja teda rozhodne nejak extra zkuseny nejsem (a maximalne tak obcas zahraju se spolubydlicim par kol v Arcade, sam GT nemam), ale kdyz mam min nez Traction Control 2, ABS 1 a Skid Recovery On (a nejaka asi podpora rizeni je na Mild, zkusim pak s Off), tak nejsem schopnej jezdit mimo travnik. :lol: (Gumy Racing Soft, prevodovka manual, DualShock).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně odjeto, díky :) Jo a zapomněl jsem.. trochu jsem si upravil převodovku, tak si ji kdyžtak hoď zase na default :angle:... jinak chvíli potom se mi podařilo získat Ferrari 330 '67... :lol:

np, dufam ze si vymenil olej a umyl ho :D ... to ferrari si kde ziskal ?? uz ho dlho zhanam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

np, dufam ze si vymenil olej a umyl ho :D ... to ferrari si kde ziskal ?? uz ho dlho zhanam

Jeden takovej menší fígl... a funguje celkem dobře :) Asi ti ho pošlu za to půjčrní, stejně ho mám 2x :lol:

Jen dotaz pro ty zkusenejsi: Jak nastavujete asistenty, resp. co nechavate zaple? Ja teda rozhodne nejak extra zkuseny nejsem (a maximalne tak obcas zahraju se spolubydlicim par kol v Arcade, sam GT nemam), ale kdyz mam min nez Traction Control 2, ABS 1 a Skid Recovery On (a nejaka asi podpora rizeni je na Mild, zkusim pak s Off), tak nejsem schopnej jezdit mimo travnik. :lol: (Gumy Racing Soft, prevodovka manual, DualShock).
Tez by me zajimalo jak mate nastavene asistenty pri zavodech..? Tedy to co pise uzivatel .Den.

No tak nejlepší časy se většinou daj zajet, když vypnete úplně vše. Záleží ale na závodu a podmínkách a taky na řidičským umění a tom, jestli máte gamepad nebo volant ;) Osobně nechávám skoro vždy ABS na 1, kontrolu trakce podle toho jakej má auto pohon a dle počasí. Co se týče Skid recovery, tak jedině off. On pouze s formulí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden takovej menší fígl... a funguje celkem dobře :) Asi ti ho pošlu za to půjčrní, stejně ho mám 2x :lol:

Tak ja ti zato ferrari aj nieco dam. Vyber si nieco. Napisem par zaujimavych aut co mam.

Chaparral 2D Race Car ‘67

Mercedes-Benz Sauber Mercedes C9 Race Car ‘89

Nissan R89C Race Car ‘89

Gran Turismo Formula

Red Bull x2010

PS: s tym figlom sa asi nepodelis co ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tek: A zhruba aspon tu kontrolu trakce? ;) Normalne na sucho. Ja davam tak nejak u vseho 2 a celkem mi to vyhovuje (Ferrari F40, McLaren, pomalejsi a "normalni" auta taky), ale treba na nejaky upraveny Murcielago, nebo jak se to pise (takovy s karbonovou kapotou a SV na boku) to uz bylo o hubu. A podobne silenosti jsem taky poradne nepochopil jak nastavit (typu Zondy), protoze s tim stejne neumim. :D Jen mi prijde, ze to prece jenom drzi snad az trochu moc a dost zpomaluju... Ale na jednicce se to chovalo tak nejak zvlastne. A k cemu je tam nejake nastaveni hned nad ABS, moznosti Off, Mild a jeste neco (ve dvou to nepise vysvetlivky)? Bohuzel si to fakt jen dost zridka zahraju v Arcadu ve dvou, takze nemam cas ani moznost si to poradne vyzkouset sam, proto prosim o radu. :) Pro auta, co vytahnou rekneme 250 - 320 km/h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja ti zato ferrari aj nieco dam. Vyber si nieco. Napisem par zaujimavych aut co mam.

Chaparral 2D Race Car ‘67

Mercedes-Benz Sauber Mercedes C9 Race Car ‘89

Nissan R89C Race Car ‘89

Gran Turismo Formula

Red Bull x2010

PS: s tym figlom sa asi nepodelis co ? :D

Ale klidně :) Dá se využít toho, že v GT dostaneš v den narozenin, které uvedeš v PSN účtu, auto z roku narození. Takže když dneska založíš PSN účet s datem narození 4.1. 1967, tak máš šanci dostat tohle Ferrari, ale třeba i Mark IV a další... :angle:

Tek: A zhruba aspon tu kontrolu trakce? ;) Normalne na sucho. Ja davam tak nejak u vseho 2 a celkem mi to vyhovuje (Ferrari F40, McLaren, pomalejsi a "normalni" auta taky), ale treba na nejaky upraveny Murcielago, nebo jak se to pise (takovy s karbonovou kapotou a SV na boku) to uz bylo o hubu. A podobne silenosti jsem taky poradne nepochopil jak nastavit (typu Zondy), protoze s tim stejne neumim. :D Jen mi prijde, ze to prece jenom drzi snad az trochu moc a dost zpomaluju... Ale na jednicce se to chovalo tak nejak zvlastne. A k cemu je tam nejake nastaveni hned nad ABS, moznosti Off, Mild a jeste neco (ve dvou to nepise vysvetlivky)? Bohuzel si to fakt jen dost zridka zahraju v Arcadu ve dvou, takze nemam cas ani moznost si to poradne vyzkouset sam, proto prosim o radu. :) Pro auta, co vytahnou rekneme 250 - 320 km/h.

Dojedu šampionát a napíšu ti tady, až mrknu co to je za možnost.. ;)

Edit: Tak k tý kontrole trakce... na suchu stačí většinou vážně ta dvojka až čtyřka, jednička jak u čeho a záleží na profilu tratě. Např na okruh v Indy je nejlepší 0. Na okruh s hodně zatáčkama atd. je zas třeba lepší zvolit vyšší, ale to už pak záleží, jak moc máš naježděno s tím a tím autem. Další možnost je taky si poupravit nastavení aerodynamiky, převodovky, pohonu, brzd, odpružení... ale to bych řekl, že na tohle ježdění, který popisuješ, je zbytečný :)

Jinak ke Skid Recovery Force... jedná se o asistenta, který zabraňuje smykům

A ta další možnost, co píšeš, je nejspíš Active Steering... Dle nastavení jen koriguje přetáčení vozidla :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked posles auto tak sa mi zda ze ti to samo ulozi hru ... ale pred tym nez ides poslat auto .. si ulozis save na usb kluc ... posles auto a nahras ten stary save z usbcka.

Ok poslem ti toho Forda a Chaparrala. Forda zajtra a chaparrala pozajtra kedze je ten blby limit na den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný no, já si toho Mark IV měl přes ten sace fígl nechat :angle: Ale díky, zejtra ti pošlu to Ferrari :) Jo a než to tady ještě někdo začne odsuzovat... vážně by mě nebavilo třeba tejden vydělávat 20mil, abych si koupil jednu káru, když jich je ve hře něco přes 1000... takže tohohle rád využiju, abych si zajezdil s co nejvíc autama :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Maikl.kom

Ahoj, mezi použitými auty v GT5 mám málo aut(jsem na levelu 5), budou mi postupem času přibývat, nebo se jen náhodně mění? Chtěl bych jedno auto starřího data, co v GT5 určitě je, ale mezi novými a starými jsem ho nenašel. Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mezi použitými auty v GT5 mám málo aut(jsem na levelu 5), budou mi postupem času přibývat, nebo se jen náhodně mění? Chtěl bych jedno auto starřího data, co v GT5 určitě je, ale mezi novými a starými jsem ho nenašel. Díky za radu

Nabídka v used cars se mění. Musíš koukat a mít zrovna peníze. Osobně absolutně nechápu, jak je možný, že koupím drahé auto....vrazím do něj další háky a když jej chci prodat, tak mi to nabízí naprosto směšnou částku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu