Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj tak uz mam level 18 :-) jak to delate ze mate zde videt to info z GT5?

Jo a ten zavod co je do 6.1.2011 za moc expu a penez mohu jet s lvl 18 mam update 1.05 ale nejsem on-line pujde me?

Co myslíš tím infem? A Seasonal events jdou pouze, když jsi online.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tak uz mam level 18 :-) jak to delate ze mate zde videt to info z GT5?

Jo a ten zavod co je do 6.1.2011 za moc expu a penez mohu jet s lvl 18 mam update 1.05 ale nejsem on-line pujde me?

http://console-forum.net/tema/11252-gran-turismo-5?p=1012369&viewfull=1#post1012369 ...

Jeden kamos z FL ma takhle nasdilenou Zondu,ale ani na ni nejde kliknout takze taky nevim co to ma jako bejt.Mozna to je jen takovy...Hele podivej mam auto ktery jde spatne sehnat nebo je to moznost jak nabidnout auto na vymenu.

Takže k ničemu...:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tlačítko "Share with friends" je velice praktická věcička, auto si nemůžeš pak vzít na trať dokud ho nestáhneš zpátky z výstavy... jako by se na něj ostatní nemohli kouknout u dealera...

a online závody s pořádnými auty http://gt-topgear.webnode.cz/

kdo by měl zájem přihlašte se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co myslíš tím infem? A Seasonal events jdou pouze, když jsi online.

Info jak mate nekteri v profilu jaky mate level, kolik mate gold poharu atd.

Jinak mate nekdo vsechny licence na gold ???

mam uz prvni dve a reknu vam ze se me to zda ponekud drsne honim tisíciny sekundy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže po jednom dnu hraní mám vcelku pozitivní dojmy. Celkem mě překvapila fyzika, která od dob GT5 Prologue celkem pokročila a s nadsázkou by se dala i srovnat s LFS - jenom mi nepříjde moc reálné rychlé zahřívání a ochlazování gum. Krom standart aut a někdy kostrbatých stínů (věděl jsem při koupi) bych řekl, že je to povedené. Mám už level 20 a snažím se teď dělat licence a eventy na zlato, až budu mít více aut, můžeme zajezdit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srig: Jojo, level 20 za 1 den :-) Jezdil jsem hodně eventy a taky jsem zkusil seasonal events a oboji celkem "expí" a samozřejmně i A-spec závody, prostě to nějak nalezlo nahoru.

sejvi : U Dealera máš vždy nové (Premium) a ty ojeté (standart). Mělo by tam taky být písmenko někdo P nebo S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí se přihlásit se svým PSN účtem na http://eu.playstation.com/

Já osobně mám všechny licence na zlato, není to zas tak těžký, ale některý Special Events jsou daleko těžší ;-)

Není těžký mít licence na zlato??

Většinou ne některé udělám na zlato hne dna poprvé (mám volant to dost pomáhá) ale třeba ic licence závod 3: taking a tight double Hairpin nemůžu zaboha ujet na Gold

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sejvi : U Dealera máš vždy nové (Premium) a ty ojeté (standart). Mělo by tam taky být písmenko někdo P nebo S

To se mi zda nejake divne..? Preci v bazaru muzu koupit i stejne auto jako NOVE je ojete a PREMIOVE... Ty pismena P a S jsem pri vyberu auta nikde nezahledl, ze by jsme spatne koukal..?

Pak kdyz auto koupis, tak v GARAZI je videt jestli je PREMIOVE (P) nebo STANDARTNI (S).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není těžký mít licence na zlato??

Většinou ne některé udělám na zlato hne dna poprvé (mám volant to dost pomáhá) ale třeba ic licence závod 3: taking a tight double Hairpin nemůžu zaboha ujet na Gold

Není, otázka na jedno odpoledne.. a to ještě s DS3 ;-) Jinak je pravda, že u IC3 jsem se taky trochu trápil no.. je to o nastavení auta :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi zda nejake divne..? Preci v bazaru muzu koupit i stejne auto jako NOVE je ojete a PREMIOVE... Ty pismena P a S jsem pri vyberu auta nikde nezahledl, ze by jsme spatne koukal..?

Pak kdyz auto koupis, tak v GARAZI je videt jestli je PREMIOVE (P) nebo STANDARTNI (S).

Zdar blbě si koukal. U dealera jsou jen Premium a v bazaru koupíš jen Standart auta. u každého máš navíc malé s jako standart .V bazaru můžeš koupit stejné auto jako u dealera ale standart . neboli auta z GT 4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu