Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Tak už mam taky zlato v ic3 a uz me v ic schazi jen ic-10 od rana se s tim trapim dokonce saem byl uz 2x druhej ale na prvcniho to mam d vecera co delat.

Kdyz sleduju videa na youtube tak me se zda ze ti amerikáni mejí nějakou jinou verzi, mlati do sebe narazi do mantaku a nemaj disqalifikaci me staci malinko a hned koncim jakotady -

nebo to bude tím update 1.05

Není, otázka na jedno odpoledne.. a to ještě s DS3 ;-) Jinak je pravda, že u IC3 jsem se taky trochu trápil no.. je to o nastavení auta :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ahoj lidi stala se mi dneska tragedie,normalne jsem vypnul gran turismo a ps 3 a ted jsem chtel hrat tak mi hra najela od zacatku jak bych ji neměl vubec uloženou nevi někdo co se mohlo stat?poradte byl jsem už v 26 levelu a fakt se mi tonechce jezdit znova.nejde nak že by mi někdo poslal svuj save jde to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V menu PS3 stačí jít do Game/Saved data PS3, najít save, stisknout trojúhelník a dát copy.

Jinak nemá někdo na výměnu Escudo Pikes Peak a Toyotu 7 Race car? :)

Jestli potrebujes na historiky, tak ti můžu pomoci s Chaprralem 2J ... je to super raketa, mám dvě ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj jestli ji chces ofiko :-) tak zrovna vcera jsem ji vyhral tady za zlato

B-spec

Expert

Like The Wind: Toyota 7 Race Car '70 (S)

Jestli potrebujes na historiky, tak ti můžu pomoci s Chaprralem 2J ... je to super raketa, mám dvě ....

Ne ne, já mám A-Spec hotovej až na posledních 5 Endurance závodů, ale chtěl bych jí do sbírky :) Pozapomněl jsem ale, že ej v B-Spec jako výhra, tak to už vydržim :) Každopádně Escudo sháním stále :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, "GTckari", dotaz...

NFS: Shift pokoreno, zadny jiny "simulator" na scene, Shift 2 v nedohlednu... A tak se ptam, ma cenu jit do GT5?

Tak nejak nechapu to vymenovani aut... muze to nekdo objasnit tomu kdo naposled hral GT2 na PSone :cheesygrin:

Myslel jsem (koukal jsem na par recenzi, ale o tomto tam nebylo ani slovo) ze tam je urcity pocet aut (800 WOW!!) ale je pro vsechny stejna dostupnost, resp postupek "kariery" v singlu se vsem zpristupni 100% automobilu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Maikl.kom

V GT5 je teda přesně 1031 aut, některé si můžeš koupit, některé jedině vyhrát v závodech a některé jedině koupit v bazaru. Typy a druhy závodů jsou vesměs jako v předchozích GT. Nejlepší závodní hra, kterou si můžeš v současnosti zahrát je prostě GT5, i přes neorgastický recenze. Třeba zmiňovanej Shift je dobrej, ale nemá třeba rally, motokáry, nascar, tolik typů a druhů aut, tolik tratí, editor tratí, tak realistickou grafiku...

Popravdě řečeno, já si koupil PS3 jedině kvůli GT5. Už nepotřebuju žádnou jinou hru (teda šokoval mě i Littlebig planet a uncharted) a jinde si toto prostě nezahraješ.

Vyměnování aut bude asi přes PSN, nebo PSP pokud tam nechodíš nebo ho nemáš, tak se tě to netýká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, "GTckari", dotaz...

NFS: Shift pokoreno, zadny jiny "simulator" na scene, Shift 2 v nedohlednu... A tak se ptam, ma cenu jit do GT5?

Tak nejak nechapu to vymenovani aut... muze to nekdo objasnit tomu kdo naposled hral GT2 na PSone :cheesygrin:

Myslel jsem (koukal jsem na par recenzi, ale o tomto tam nebylo ani slovo) ze tam je urcity pocet aut (800 WOW!!) ale je pro vsechny stejna dostupnost, resp postupek "kariery" v singlu se vsem zpristupni 100% automobilu...

Ahoj, v GT5 můžeš poslat někomu z tvého friendlistu jedno auto denně jako dárek, jestli se domluvíte spolu na výměnu nebo půjčení je jen na tobě. Nějaká auta se špatně schánějí, tak proto ta výměna .... Dají se posílat i museum cards nebo barvy na auta. Jinak GT5 je dobrá volba. (nejlepší)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím o pomoc, hraju arcade mode-single race - pak vyberu super auto - potom lehkou trat a třeba i když jsme na třetím místě tak nic nevyhraju, po závodu skočí zase menu, jak to mám hrát abych sbíral trofeje,atd..

Další dotaz chci hrát po netu a kolikrát když jsem se napojil tak to spadlo a napaslo to discounted nebo tak něco... díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shift 2 vychází ale v březnu.

Opravdu v breznu? Mas nejaky link?

V trailerech jsem videl pouze "2011" coz je dost velke casove rozmezi... :cheesygrin:

Ale jestli to je opravdu tak, tak kaslu na GT5 (vim, asi chyba, ale GT5 Prolouge tezce sklamalo a Shift me uchvatil) a nedockave cekam na nove NFS. 8)

Sorry za lehky OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Potřeboval bych půjčit nějakýho veterána staršího 1979. A potom formuli gran turismo. U těch veteránů něco jiného než kobru dík. Nějaká auta také můžu zapůjčit. Díky

Jen tak mimochodem vedle toho normálního redbulla mám ještě toho carbonovýho. Žádný velký rozdíl. (ale tyto auta si ponechám)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu