Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím. Potřeboval bych půjčit nějakýho veterána staršího 1979. A potom formuli gran turismo. U těch veteránů něco jiného než kobru dík. Nějaká auta také můžu zapůjčit. Díky

Jen tak mimochodem vedle toho normálního redbulla mám ještě toho carbonovýho. Žádný velký rozdíl. (ale tyto auta si ponechám)

Pro Historic Cup? Mám pár aut, co se na to hoděj... XJ13, Ford Mark IV, Ferrari P4 330, Chaparral 2D, 2J,..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Historic Cup? Mám pár aut, co se na to hoděj... XJ13, Ford Mark IV, Ferrari P4 330, Chaparral 2D, 2J,..

Ano. Měl jsem Cobru a s tou mi to nějak nešlo. Možná bych to s ní odjel, ale chtěl bych vyzkoušet i jiná auta. Tak když budeš tak hodný pošli mi nějaké pro ten Historic Cup, po té ho vrátím. To má dobrou ovladatelnost. Dík moc. PSN: georgepr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LIDI PARÃDA MÃM TO ZLAO V IC-10 KONECNE UFFFF.......

SUPER KARA TEN NISAN

JO A VELKE DIKY ZA SAVE TEKENE90 ;-) DO KONCE SEM TO MEL O 0,250 SEKUNDY LEPSI :-d ALE MASAKR

PRAVE JSEM OBJEVIL EVENTS SPECIAL ATY MOTOKARY SOU TAKE SUPER

JDU JEZDIT :-) ZATIM ZDAR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jake auto v Arcade modu pro dva (tj. bez moznosti komplexniho nastavovani) je dobre na drifty? Krome mozna Murcielaga SV '09, ktery je sice super na rychlostni okruhy, ale na jednicku jede 125, takze na technickych tratich sekam travu. :cheesygrin: Jsem celkem lama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, prodám hru Gran Turismo 5 zakoupeno 7.1.11 .. Hral byla 2x v mechanice .důvod prodeje: jednoduse mne to nebavi, vyrostl jsem na Colinovi a tohle je na mne az moc realny cd je jako nové, neposkrabane nic .. muzu dodat foto .. Poslu bud na dobirku, nebo osobni odběr Přerov. píšte cenu dohodneme se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, prodám hru Gran Turismo 5 zakoupeno 7.1.11 .. Hral byla 2x v mechanice .důvod prodeje: jednoduse mne to nebavi, vyrostl jsem na Colinovi a tohle je na mne az moc realny cd je jako nové, neposkrabane nic .. muzu dodat foto .. Poslu bud na dobirku, nebo osobni odběr Přerov. píšte cenu dohodneme se.

Ty prodáváš, tak nabídni cenu, kamarád by ji bral třeba hned ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj v tech onlajnech se daji jezdit pouze casovky kdyz sem se snazil hodne moc tak sem za 35.000 mista dostal na 137 misto ale stale zadne expy ani zlato ma smysl se dal snazit? nejd ejen o to ze proste budu 1. na svete ???

Jak jste tu psali tak ze za to je hodne zlata a exopu tak to asi bylo jnejaka vanocni akce ktera uz skoncila??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu