Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj mám velkej problém v GT5 když jezdím online stává se mi že v závodě ostatní vidí třeba 10 lidí ale já vidím jen 3 nevíte čím to může být jestli to mám nějak špatně nastavený.Když se odpojím a znovu se připojím k nim tak je vidím,ale když přijde někdo nový a jde na trať tak ho zase nevidím v menu jo ale v závodě ne.

Teď jsem dělat internet connection test v ps3 a napsalo mi to toto:The router in use may not support IP fragments, and the communication features of some games may be restricted.Může být problém v tom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám velkej problém v GT5 když jezdím online stává se mi že v závodě ostatní vidí třeba 10 lidí ale já vidím jen 3 nevíte čím to může být jestli to mám nějak špatně nastavený.Když se odpojím a znovu se připojím k nim tak je vidím,ale když přijde někdo nový a jde na trať tak ho zase nevidím v menu jo ale v závodě ne.

Teď jsem dělat internet connection test v ps3 a napsalo mi to toto:The router in use may not support IP fragments, and the communication features of some games may be restricted.Může být problém v tom?

Jasne hádám to b ude tvým provaiderem (internetovým připojením) zkus to resit u prodejce internetu zajdi si tam a domluv se s nima.

Tenhle problém taky můžeš mít připojením v bydlišti pokud jedete spolkečeně přes wi-fi muže to v určitých hodinách kolizovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Rone: bohužel nepíšeš jestli jsi připojen s PS3 přes wifi nebo přímo, jestli jde o adsl nebo nějaké pevné připojení...nenapíšeš ani jestli máš modem nebo jen router. Ale nepotěším tě.....když jsem si tu tvou chybu zadal do google, tak ani jedno téma, které se tomu věnovalo, neskončilo úspěchem. A navíc hledání řešení vyžaduje hrabání se v nastavení modemu(routeru).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle to téměř určitě nevyřeší...tedy onu chybovou hlášku. Pokud to nemá přeplé, tak to může zkusit, ale moc bych na to nesázel. Ale za zkoušku nic nedá.

Tak tu chybovou hlášku jsem přehlédl .... Ale to že vidí jen někoho mě dělal opravdu nat type 3, předělal jsem na typ2 a vše bylo v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem na to přišel jednalo se o Auta které měli nějaké modifikace to znamená že jsem jim přidal křídluj nebo změnil barvu náprava byla jednoduchá a to u auta které nebylo vidět v garáži stačilo jít do GT údržby a změnit barvu nebo přidat popřípadě odstranit křidlo potom skočit z5 do menu kde se mezitím udělal update AUTA a vše se už zase zobrazuje .

Takže jsem rád že se mě to podařilo opravit popřípadě to snad pomůže i někomu jinému komu se to stane .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém a prosím o radu mám novou PS3 s 320 diskem a ze své původní(FAT) jsem si udělal zálohu na externí disk včera jsem vše přeinstaloval a dal instalovat GT5 dnes ráno jsem to pustil jdu do menu save se načetl (mám 86% Hry a licence vše na zlato ) tak jsem si oddechl že je vše OK ale není v garáži se mě u některých aut nezobrazují ty úvodní ikonky pak je tam jen prázdný obdelník s názvem auta mám to cca u 50 aut ze 160 .

Todle se stalo jen jsem přecházel z FAT PS3 na novou Slimku 320GB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám velkej problém v GT5 když jezdím online stává se mi že v závodě ostatní vidí třeba 10 lidí ale já vidím jen 3 nevíte čím to může být jestli to mám nějak špatně nastavený.Když se odpojím a znovu se připojím k nim tak je vidím,ale když přijde někdo nový a jde na trať tak ho zase nevidím v menu jo ale v závodě ne.

Jedu přez wifi v baráku mám router internet je od UPC signál na konzoli mi ukazuje 95procent ,když jsem znova dával test tak jsem se koukal na NAT typ ten mám 2 ani už to nehlásilo chybu ukázalo mi to i rychlost stahování je 12 mega za sekundu a uploud je 1,3mega za sekundu jestli jsem koukal správně ,ale stejně mi Gt dělá to samé.V ostatních hrách jsem nikdy neměl problém v online jen v této.

Myslíte,že bych to měl zkusit nějak přeinstalovat ty data uložená na discu?A zustanou mi kdyžtak auta a vše co jsem vyjezdil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám velkej problém v GT5 když jezdím online stává se mi že v závodě ostatní vidí třeba 10 lidí ale já vidím jen 3 nevíte čím to může být jestli to mám nějak špatně nastavený.Když se odpojím a znovu se připojím k nim tak je vidím,ale když přijde někdo nový a jde na trať tak ho zase nevidím v menu jo ale v závodě ne.

Jedu přez wifi v baráku mám router internet je od UPC signál na konzoli mi ukazuje 95procent ,když jsem znova dával test tak jsem se koukal na NAT typ ten mám 2 ani už to nehlásilo chybu ukázalo mi to i rychlost stahování je 12 mega za sekundu a uploud je 1,3mega za sekundu jestli jsem koukal správně ,ale stejně mi Gt dělá to samé.V ostatních hrách jsem nikdy neměl problém v online jen v této.

Myslíte,že bych to měl zkusit nějak přeinstalovat ty data uložená na discu?A zustanou mi kdyžtak auta a vše co jsem vyjezdil?

A můžete mi prosím někdo poradit jak to zkusit přeinstalovat aby mi zůstali auta a postup ve hře nemůžu to nikde najít a nechci si vše smazat díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám velkej problém v GT5 když jezdím online stává se mi že v závodě ostatní vidí třeba 10 lidí ale já vidím jen 3 nevíte čím to může být jestli to mám nějak špatně nastavený.Když se odpojím a znovu se připojím k nim tak je vidím,ale když přijde někdo nový a jde na trať tak ho zase nevidím v menu jo ale v závodě ne.

Jedu přez wifi v baráku mám router internet je od UPC signál na konzoli mi ukazuje 95procent ,když jsem znova dával test tak jsem se koukal na NAT typ ten mám 2 ani už to nehlásilo chybu ukázalo mi to i rychlost stahování je 12 mega za sekundu a uploud je 1,3mega za sekundu jestli jsem koukal správně ,ale stejně mi Gt dělá to samé.V ostatních hrách jsem nikdy neměl problém v online jen v této.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusil bych si rone najit nekoho, kdo ma stejnej router jako ty, jestli mu to dela taky, protoze v prvnim prispevku si hlasil nakou chybu kvuli routru, ktera vypada, ze by to klidne mohla zpusobovat.... a asi mozna bych si na to zalozil vlastni tema, nez abych to tady spamoval ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen taková otázka..nějak jsem se naštval na jednoho ze svých B spec řidičů a poslal ho víme kam :D budu potřebovat dva řidiče na 24h endurance závod nebo bude stačit jeden? jinak taky by mě zajímalo,jestly funguje ta věc se zasláním auta po uložení savu,a po jeho novém načtení auto mám zpět a druhý si ho tím pádem může nechat.dík za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu