Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

:o nooo? Tak jsem místo arcade hraní po dvou měsících začal tunit a začíná mě ta hra ještě víc bavit :D. Auta po tuningu (viz. gtarena.cz) jezděj uplně jinak a když dobře vytunim, tak je to extreme zábava :D a luxusní poježdění. Seasonal events supr udržujou hru při životě :D a vydělávaj expa i prašule.... BOMBA, a to jsem ještě nezačal jezdit on-line závody......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si zase všiml té strašné grafiky a nedokázal sem to vyhnat z hlavy nejhorší je vždy start ty stíny jak se otáčí dokola kamera to je fakt hnus velebnosti a také mě trápí drift s volantem to nějak nejde musim to zkusit na ovladači ale jinak je to fakt super hra :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Kámoš mi chtěl půjčit save. Napadlo nás, že by to šlo tak, že by mi půjčil svůj účet já bych se na něj přihlásil a nahrál si tam jeho save. Nedošlo by pak k poškození. Nějaký ban - třeba. Šlo by to? Pak bych mu třeba pozměněný save poslal zpátky a jakoby nic... :-)

Dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam v planu si koupit tenhle tyden GT, rad bych usetril a koupil obycejnou verzi, ale nechci prijit o chromeline auta, je mozne je nak ziskat? (samozrejme i stealth vozy)

Diky za odpoved

Samostatně se dají sehnat stealth cars, třeba na eBay je prodávají, ale stojí kolem 150,-USD . Pochybuji o tom, že ti někdo přidá k standartní verzi voucher na chromeline, nebo stalth cars. Jsou to sběratelská edice, takže si musíš připlatit. Já jsem koupil eu verzi Collector's Edition za 1.700,-kč, je tam i apex kniha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Kámoš mi chtěl půjčit save. Napadlo nás, že by to šlo tak, že by mi půjčil svůj účet já bych se na něj přihlásil a nahrál si tam jeho save. Nedošlo by pak k poškození. Nějaký ban - třeba. Šlo by to? Pak bych mu třeba pozměněný save poslal zpátky a jakoby nic... :-)

Dík za odpověď

Svůj účet si můžeš oficiálně otevřít na jakékoliv ps3, je tam na to i složka při zařizování nového ůčtu - Using an existing account, když budeš hrát na jeho účtě s jeho savem na své konzoli, tak problém není, můžete si to předávat. Nevím jak je to s přenosem save na jiný účet. Zkus to, nic se nastane, ale raději si save zálohuj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte kde, kdy se odmknout další Photo Travel? Mam tam jen 2x Kyoto, Hangár, Německo a nějakej most kde jezdí tramvaj, jsem lv 23...a za co se mi odemknou hlavně...

dík

Tak třeba 4 lokace pro photo travel se otevřou po odjetí Special Events - Grand Tour

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem teď začal hrát online, tak můžu říct, že net code je snad nejhorší jaký jsem kdy u hry viděl - připojení mám OK (NAT2, 10ms, 5MB / 512Kb, 0%PL) a i tak mě to semtam v lobby náhodně vyhodí a nejsem sám - naštěstí při závodu se mi to ještě nestalo, stejně tak ostatní auta nijak nelagujou. Jenom při startu 16 lidi první kolo trošku více skáčou, ale nic hrozného. Nicméně to odpojování v lobby mě pěkně štve. PS3 mám sice připojenou přes wifi, ale ping se drží kolem 2-3ms (max 15ms) a rychlosti jsou stejné jako na PC -> zkusím ještě připojit PS3 kabelem. Ale za ty DC dle mě může samotná hra a ne moje připojení. Jak jste na tom vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam v planu si koupit tenhle tyden GT, rad bych usetril a koupil obycejnou verzi, ale nechci prijit o chromeline auta, je mozne je nak ziskat? (samozrejme i stealth vozy)

Diky za odpoved

Mozna se mylim,ale nerikali pd,ze ty auta co byly jako bonus daj do dalsiho updatu?

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu