Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To ti ukazuje trofeje, ne postup v gt5.

Díky ale nerozumím ti, ty tam máš 492 pak osmičku u té hvězdy a rozepsané poháry tam co je 1 to je že jsi vyhrál nějaký on line závod, dále 11 zlatých je za co? 59 stříbrných a 421 bronzových za co to tedy získám?

Když mám odjeto 150 závodu na zlato tak to zlato je trofej ne ?? Nevím jestli se počítá i licence do trofejí ale možná nevím co trofeje jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi myslíš poháry co jsou za licence. Ty se počítají zvlášť.

Postup ve hře je vyjádřenej v procentech.

A trofeje jsou "mimo hru". Dostáváš je třeba za dokončení každé té series co ve hře jsou.

http://konzolista.cz/trophies/onetrophie/?link=gran-turismo-5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky ale nerozumím ti, ty tam máš 492 pak osmičku u té hvězdy a rozepsané poháry tam co je 1 to je že jsi vyhrál nějaký on line závod, dále 11 zlatých je za co? 59 stříbrných a 421 bronzových za co to tedy získám?

Když mám odjeto 150 závodu na zlato tak to zlato je trofej ne ?? Nevím jestli se počítá i licence do trofejí ale možná nevím co trofeje jsou.

Přenosné ID ukazuje aktální stav trofejí dosažený ve všeh hraných hrách na ps3. Seznam trofejí pro GT5 : http://www.gtarena.cz/gran-turismo-5/trofeje/

Když se podíváš do menu ps3, tak uvidíš kterou maš splněnou a kdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rozumím tomu dobře, to že mám 60 zlatých pohárů za licence a to že mám 150 závodů na zlato a i to že mám 53% hry se mě neukáže v přenosném ID? je to tak?

Trofeje o kterých mluvíš (v přenosném ID PSka) nemají nic společného s trofejemi za závody a licence v GTčku! Trofeje o kterých mluvíš máš za nějaké úspěchy ve hře, které určí vývojáři... U GT třeba, že přetočíš auto přes střechu...A jsou uvedeny v menu PS - Trophy Collection myslím a máš tam i uvedeno za co jsou, pokud nejsou skryté...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trofeje o kterých mluvíš (v přenosném ID PSka) nemají nic společného s trofejemi za závody a licence v GTčku! Trofeje o kterých mluvíš máš za nějaké úspěchy ve hře, které určí vývojáři... U GT třeba, že přetočíš auto přes střechu...A jsou uvedeny v menu PS - Trophy Collection myslím a máš tam i uvedeno za co jsou, pokud nejsou skryté...

JO jasne to chapu - trofej je to ze mas 256 barevnych odstinu aut nebo ze jsi jel 400km/h ale to otatní se tam nezobrazí to me zklamalo sem si myslel jak tu budu machrovat a takhle to jen na duvere :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JO jasne to chapu - trofej je to ze mas 256 barevnych odstinu aut nebo ze jsi jel 400km/h ale to otatní se tam nezobrazí to me zklamalo sem si myslel jak tu budu machrovat a takhle to jen na duvere :-(

tak ona tam je myslím zlatá trofej za to, že máš všechno na zlato (závody i licence) a myslím závody neni moc problém dát na zlato, spíš licence mě trápí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ona tam je myslím zlatá trofej za to, že máš všechno na zlato (závody i licence) a myslím závody neni moc problém dát na zlato, spíš licence mě trápí

jo, zlatá je za to že vyhraješ VŠECHNY závdy, A spec, B spec, special event i licence ... masakr fakt na dlouho ..... ty čtyři 24hodinový závody v A a B specu jen tak někdo nedá ... a vlastnit 1000 aut v garáži také není sranda .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, zlatá je za to že vyhraješ VŠECHNY závdy, A spec, B spec, special event i licence ... masakr fakt na dlouho ..... ty čtyři 24hodinový závody v A a B specu jen tak někdo nedá ... a vlastnit 1000 aut v garáži také není sranda .....

Když vidím svou tabulku a pak se kouknu na vaše tak to smekám pánové.

asi si ji odstraním :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, připadají vám také nesmyslně vysoké počty XP budů od 30levelu výše ???jako milionové rozdíly XP mezi levelema jsou smrtelně nudné a zdlouhavé. Teď mi chybí cca 350tis XP k postupu do 30lvl a nevím co dál odjet za závod, těším se na Sebastien Vettel Challenge, ale co potom dále ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co dále? Zkusim ti vyvěštit budoucnost :)

Možná si vyjezdíš na 30 lvl Red Bulla, to tě posune na 32 lvl. Pak chvilku s tim autem budeš jezdit a následně ti ta hra bude ležet na poličce, kde se na ni bude prášit.

Super expy a prachy jsou za online events a moc me mrzi ze sem nestihl prvni dva.

Ono mit 6.000.000 penez a 1,500.000 kreditu je sakra dozdil.

Vadí mě akorát že ty drifty nejak nezvladam, s volantem vubec a s ovladacem sem rád kdyz se dostanu do první tisícovky.

Závody a časovky nline jsou ale super a events.

Ono mit 6.000.000 penez a 1,500.000 kreditu je sakra dozdil.

Me drzi nazivu uz jen online

Tak treba se budou hosi Japonsky vice snazit a udeaji ty online eventy lepsi a lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super expy a prachy jsou za online events a moc me mrzi ze sem nestihl prvni dva.

Ono mit 6.000.000 penez a 1,500.000 kreditu je sakra dozdil.

Vadí mě akorát že ty drifty nejak nezvladam, s volantem vubec a s ovladacem sem rád kdyz se dostanu do první tisícovky.

Závody a časovky nline jsou ale super a events.

Ono mit 6.000.000 penez a 1,500.000 kreditu je sakra dozdil.

Me drzi nazivu uz jen online

Tak treba se budou hosi Japonsky vice snazit a udeaji ty online eventy lepsi a lepsi.

Prachy ti už jsou k ničemu pokud máš hru "skoro" celou dohranou a jesli mám nebo nemám odjetých posledních 5 závodů endurance, je mi opravdu jedno. A i ten online je opravdu tragickej.

Trackamia, která je zdarma pobaví o hodně lépe8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu