Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Proč se nadá zastřelit řidič z B-specu ??? Za nějaké chyby bych je fakt střílel, jako když v posledním kole začne přibržďovat na rovince při předjíždění vedoucího auta ..... pochopim že se mu to někdy smekne, ale proč potom stojí v zatáčce u mantinelu, nechá se všema předjet a pak po chvíli ho napadne jet dál .... mám jediné řešení (9mm to vyřeší)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Proč se nadá zastřelit řidič z B-specu ??? Za nějaké chyby bych je fakt střílel, jako když v posledním kole začne přibržďovat na rovince při předjíždění vedoucího auta ..... pochopim že se mu to někdy smekne, ale proč potom stojí v zatáčce u mantinelu, nechá se všema předjet a pak po chvíli ho napadne jet dál .... mám jediné řešení (9mm to vyřeší)

Přesně!! Taky bych střílel! Jedu B-Spec na Fuji (VITZ race) jsem na cílové rovince, chci předjet druhý auto nalevo má od mantinelu tak 1,5m napravo 5m a on to prostě zkusí zleva!!! Nechápu fakt!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč se nadá zastřelit řidič z B-specu ??? Za nějaké chyby bych je fakt střílel, jako když v posledním kole začne přibržďovat na rovince při předjíždění vedoucího auta ..... pochopim že se mu to někdy smekne, ale proč potom stojí v zatáčce u mantinelu, nechá se všema předjet a pak po chvíli ho napadne jet dál .... mám jediné řešení (9mm to vyřeší)

Jediný řešení je o hodně silnější auto, než s čim jezdí protivníci. Ani 9mm ti nepomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci nebojte chce to vydržet jak bude v 15 levelu tak začne jezdit docela slušně mám jednoho jezdce v 29LV a jezdí jak drak čas na kolo srovnatelný s mým časem ostatní mám na 20 a už to toké jde a nemusíš je pořád kontrolovat . Jinač dost pomáhá snížit brzdný účinek .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci nebojte chce to vydržet jak bude v 15 levelu tak začne jezdit docela slušně mám jednoho jezdce v 29LV a jezdí jak drak čas na kolo srovnatelný s mým časem ostatní mám na 20 a už to toké jde a nemusíš je pořád kontrolovat . Jinač dost pomáhá snížit brzdný účinek .

já mam řidiče v 17lvl a podle mě je čím dál horší, bič na něj, nebo elektrošoky do sedačky aby věděl kdy má předjet ..... Je pravda, že něco mu jede lépe a nějaká auta prostě nezvládá ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba tomu mému nešel vůbec ten NASCAR styl jezdce skoro cool

Zato ten druhý má styl cca ve 3/4 stupnice směrem k HOT a nascar dal už v 10 levelu úplně v pohodě .

Takže z toho vyplývá že je lepší mít víc HOT jezdce?? Já mám totiž skoro plný COOL...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč se nadá zastřelit řidič z B-specu ??? Za nějaké chyby bych je fakt střílel, jako když v posledním kole začne přibržďovat na rovince při předjíždění vedoucího auta ..... pochopim že se mu to někdy smekne, ale proč potom stojí v zatáčce u mantinelu, nechá se všema předjet a pak po chvíli ho napadne jet dál .... mám jediné řešení (9mm to vyřeší)

To máš sakra pravdu dal sem mu super nadupané auto a závod na 10 kol za jendo kolo náskok 30 sekund tak si říkám přepnu si na tv po 20 minutách přepnu zpátky a on dojel na sedmém místě tak tohle mě hlava nebere.

Jinak já mám HOT jezdce a stačí ho pouze brzdit příkazem skloidni se!!!

Mám i chladného ale ten na to dlabe a furt ho misím honit a řvát do sluchátek přidej!! předjed!!!

Myslím že lepší je HOT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš sakra pravdu dal sem mu super nadupané auto a závod na 10 kol za jendo kolo náskok 30 sekund tak si říkám přepnu si na tv po 20 minutách přepnu zpátky a on dojel na sedmém místě tak tohle mě hlava nebere.

Jinak já mám HOT jezdce a stačí ho pouze brzdit příkazem skloidni se!!!

Mám i chladného ale ten na to dlabe a furt ho misím honit a řvát do sluchátek přidej!! předjed!!!

Myslím že lepší je HOT

Díky, až se mi naskytne příležitost, hned ho vyměním :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Seasonal Events se dostavaji penize jen v Bonus Race..? Nebo i v Time Trial, popripade Drift Trial..?

No to by jsem taky rad vedel ja zatim dostal expy a prachy jen za bonus race ale je pravda ze v tech ostatnich sem se nikdy neumistil v top 100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte čtu tady něco o jezdcích - to jako závodí místo vás?jak se to aktivuje?díky

To je jednoduche koupis si jezdce a hrajes v B-spec modu

Ale taky mam otazku pro profiky posral sem upgrade auta vyhral jsem ho v Lamborghini Exclusive: a je to auto Lamborghini Countach LP400 ‘74 (S)

Ted je v onlainu time trail a ja sem omylem odlehcil o dva stupne misto o jeden a uz me to nechce pustit na zavod :-(

Nevite zda se ta uprava da nejak vratit a nebo mohu ho vyhrat znovu??

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jednoduche koupis si jezdce a hrajes v B-spec modu

Ale taky mam otazku pro profiky posral sem upgrade auta vyhral jsem ho v Lamborghini Exclusive: a je to auto Lamborghini Countach LP400 ‘74 (S)

Ted je v onlainu time trail a ja sem omylem odlehcil o dva stupne misto o jeden a uz me to nechce pustit na zavod :-(

Nevite zda se ta uprava da nejak vratit a nebo mohu ho vyhrat znovu??

Diky

Bohuzel odlehceni nevratis a auto nevyhrajes znovu...maximalne ti to muze nekdo poslat,kdo ho ma neupraveny a ty si zazalohuhes save,posles zpet a pak ho obnovis

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem odjel bonus race s obojživelníkem Schwimmwagnem a fakt jsem se pobavil, jak se to hned převrací v zatáčkách, super kára, škoda že tam pro něj nejsou terény třebas i s vodu a bahnem, je to mazec. Zkusil jsem mu přidat brzdy na předek, jaké potom dělá krásné kotrmelce vpřed, rozjedu to na cca 150km/h a na rovince zašlánu brzdy, ten kotrmelec je fakt excelentní ..... doporučuji zkusit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem odjel bonus race s obojživelníkem Schwimmwagnem a fakt jsem se pobavil, jak se to hned převrací v zatáčkách, super kára, škoda že tam pro něj nejsou terény třebas i s vodu a bahnem, je to mazec. Zkusil jsem mu přidat brzdy na předek, jaké potom dělá krásné kotrmelce vpřed, rozjedu to na cca 150km/h a na rovince zašlánu brzdy, ten kotrmelec je fakt excelentní ..... doporučuji zkusit ...

Jo ted si me perdbehl tohle presne sem chtel napsat byl to fakt superr zavod :-))))

Jo a ja ho dostal na 200km/h jde to uplne v pohode narveš do něj veškerej dostupnej tuning snížíš na max podvozek tvrde poneu tvrde tlumiče atd. ale jen na rovince nezatočíš s ním ani ve 100km/h musíš hodne brzdit a jak psal kolega ty kotrmelce sou super sem myslel ze se me to zda ze to v gt5 nejde :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někdo tady psal o trvalém odlehčení a zvýšení výkonu přes ty jednotlivé stage..bohužel se mi taky povedlo zmrvit Nissan GTR Academy Version (všechny zlaté za S licence a tím pádem znovu získat nejde)o sice jeden výkonový stupeň,ale taky to zamrzí..jinak jak tady čtu,tak asi v B-Spec jde nějakým způsobem zrychlit čas?Teda aspoň mr.vejce tady píše o osmi zajetých závodech 24h lemans...to je docela zajímavý způsob zvyšovaní exp bodů..teda pokud to nezajel v reálném čase,to už je o utavení konzole..ar řiď a´t je líp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Nemá někdo Suzuki Escudo?

Jo tu sem viděl jendou v závodu myslim že to byl Dream Car Championship předjel sem jí s Minoltou ale hned jsem si vzpomenul na GT4 kde Escudo byla top kára :-) kdyby někdo věděl kde ji sehnat bylo by to super ale myslím že to bude o náhodě v bazaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tu sem viděl jendou v závodu myslim že to byl Dream Car Championship předjel sem jí s Minoltou ale hned jsem si vzpomenul na GT4 kde Escudo byla top kára :-) kdyby někdo věděl kde ji sehnat bylo by to super ale myslím že to bude o náhodě v bazaru

JO Escudo se objevuje v bazaru za 2mega

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu