Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím pánové,nepůjčil by mi někdo nějakou káru na historic cup? Nemůžu to s ničím normálním zaboha zajet. Prosím o stručný návod jak si půjčit a hlavně jak vrátit auto přes net mooooc děkuji. Můj nick na netu GT 5 je simir18 popřípadě tel. - 605222304 kdyby se tam někdo pohyboval stačí sms a hned se připojím v případě zavolám jak na to děkuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi.mam gt5 přes měsic a ted mam 29 level ale zda se mi že to ted přibiva nak pokouskach to bude trvat věčně než se dostanu na 30lv nevite co jezdit aby to přibilo rychleji?jo jinak musim řict že je to dobra hra ale jak to tak srovnam s forzou 3 tak na 5 let vyroby celkem děs tratě graficky hruza ve forze krasa jen 200 premium aut a naco proboha tech 800 sraček grafickych to si mohl odpustit a jak jede auto predemnou tak někdy divně problikne grafika toho auta.forza to ma tak krasně čiste tu grafiku a žadne problikavani 500 premium aut mislim že ta forza 4 co bude mnohem lepši než gt5 je to take sklamani 5 let a tolik hruzy jinak se to da

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, Escudo je v GT5 fakt slabý.. nechápu :/

jak můžu dostat fotky z GTčka do pc ? to se ve hře posílá na nějakej GTweb kde si to můžu stáhnout nebo to musím uložit do Ps a pak přes USB přetáhnout ? dík

V galerii stačí dát možnost Export to XMB a pak nakopírovat v XMB na flashku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v menu už to mám ale flešku nemám :) takže to zkopčím přímo do NTB.. jen si musím sehnat návod :D

do pc to můžeš přetáhnout po sdílené domácí síti, já si takhle pouštím filmy nebo hudbu .... stáhni si PS3 media server a spáruj si pc a ps3, je to jednoduché, je u toho i návod ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové,nepůjčil by mi někdo nějakou káru na historic cup? Nemůžu to s ničím normálním zaboha zajet. Prosím o stručný návod jak si půjčit a hlavně jak vrátit auto přes net mooooc děkuji. Můj nick na netu GT 5 je simir18 popřípadě tel. - 605222304 kdyby se tam někdo pohyboval stačí sms a hned se připojím v případě zavolám jak na to děkuji...

Historic Cup jsem zajel na klid myslím s Buickem Special '62. Trochu ho upravíš a pak to jde skoro samo. Dá se vyhrát v Classic Muscle Car Championship v Amateur Series (A-Spec)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Danny1998CZ: a čeho dosáhnu tím že to zformátuju ? akorát se mi všechno smaže...

to je fuk, kvůli pár obrázkům z GT nebudu vyhazovat prachy za flešku... to mi říkejte že chlapce ze sony nenapadlo něco jako spárování s PC/NTB pomocí USB nebo Bluetooth..

zapomeňte na to a dík všem co se snažili mi poradit.. :) neplatí pro sejvi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Danny1998CZ : aha tak to jo, takové složitosti :D

sejvi : jak už jsem řekl, nebudu si kupovat kvůli pár obrázkům flešku za to mi to opravdu nestojí... moje fleška je totiž můj mobil s kapacitou 32GB víš zlatíčko ? :love: příště se nevyjadřuj k věcem o kterých nic nevíš, nebo aspoň odpovídej na otázku... papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu