Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

tak tady záleží s jakým autem jedeš, standard car nemají pohled z kokpitu, ten je pouze premium auta, v garáži máš u každého auta malé s nebo p. Premium auta jsou jen v novém autosalonu a standardní jen v bazaru.

Mam Crt televizi takze to tam moc nevidim :D Ale máš pravdu...uz to mam díky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dotaz ohledne Gran Turismo 4: Da se nejak zjistit, jakou medaili jsem kde ziskal? Jde mi tedy predevsim o licence. Hraju na stare cernobile televizi...a cernobile se zluta od stribrne rozeznava hodne spatne. :cheesygrin:

Gt4 ma tak pitome udelany barvy se ani na barevny nerozeznas zlato od bronzu. Ja mam pocit ze asi ne,maximalne kdyz budes sledovat game progress v %,kterej se navysuje pri ziskani zlaty,jinak myslim ze to nejde.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gt4 ma tak pitome udelany barvy se ani na barevny nerozeznas zlato od bronzu. Ja mam pocit ze asi ne,maximalne kdyz budes sledovat game progress v %,kterej se navysuje pri ziskani zlaty,jinak myslim ze to nejde.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Sakra. :( Mne spis jde jen o ziskana auta za ty trofeje, ja se v tom vubec nevyznam a nemam tuseni, co si vubec koupit za tech par drobnych, co ted mam. Tak ze bych si je aspon vyhral. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě naštěstí v tomhle žena chápe a nechala by mě :D

Taky by mě zajímalo, jak se to řídí po pár pivech, ba co víc po pár pivech a pár panácích to musí být zajímavý :D

Po 6 pivech a 6 panácích už nepotřebuji tento simulátor :-D

Poradte prosim jak nastavit tlumice a LSD na rychlost a jak na stabilitu?

Poterbuju to k vuli nascar B-cpec ridic je sice lvl 23 ale proste to auto se me nejak nedari nastavit

díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká odměn za licence, tak podle čeho se přidělují? A když dostanu nějaké třeba za bronz a pak dojedu později všechny na zlato, tak dostanu ještě to druhé za zlato?

EDIT: Jako odměny jsou myšleny auta, které jsou obdrženy po dokončení kompletní licence!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, odměny jsou podle umístění a body se sčítají, když budeš druhý tak se ti počítají xp za bronz a střííbro a později až uděláš gold tak se ti připočte jen ten gold. Stejně je to u special event a bonus race, když vyhraješ napoprvé, take se ti sečtou všechny body i peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, odměny jsou podle umístění a body se sčítají, když budeš druhý tak se ti počítají xp za bronz a střííbro a později až uděláš gold tak se ti připočte jen ten gold. Stejně je to u special event a bonus race, když vyhraješ napoprvé, take se ti sečtou všechny body i peníze.

Jako odměny jsem myslel auta, které jsou obdrženy po dokončení kompletní licence ne eXpy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, tady máš přehledný soupis vyhraných aut : http://www.mygranturismo.net/eventlist.php

Já o tomhle soupisu vím, ale pořád mi nerozumíš...Právě tam jsou odměny 3 auta za licenci zlato, stříbro a bronz, za co dostanu třeba bronz? Když budu mít vše na zlato a jeden na bronz? A je možné pak dojet celou licenci na zlato a dostanu za to další auto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já o tomhle soupisu vím, ale pořád mi nerozumíš...Právě tam jsou odměny 3 auta za licenci zlato, stříbro a bronz, za co dostanu třeba bronz? Když budu mít vše na zlato a jeden na bronz? A je možné pak dojet celou licenci na zlato a dostanu za to další auto?

tak to jsem tě asi nepochopil už na začátku.... už raději nebudu pít pivo, nebo musím pít více ? ....ale zase čím víc piv, tím jsem rychlejší .... jdu do tullamorky, pivo právě došlo. nedá si někdo se mnou přes video chat ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se stále nedaří projet Speciální závody Sebastian Loeb, druhou a třetí trať, vždy mi chybí tak 5-10 sec než dojedu, vždy se v zatáčkách zastavím a rozjíždím a tím hodně ztrácím, jak to projet aniž bych se zastavil ? Děkuji....

Poradím ti nastavení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz sice ke GT4, ale dost mozna to bude stejne: Mam jednoho Nissana Z v zavodni uprave, vykon 770 koni. S tim kdyz nabouram ve vetsi rychlosti, tak aspon 5 sekund neni vubec schopny se ani rozjet na jednicku, proste jede 5 km/h a nejde s nim hnout. Pak mam jineho Nissana Z v zavodni uprave, vykon 643 koni, a s tim se muzu vysekat ve tristovce a jako by se nechumelilo, hrabe to i na trojku. Vybava i nastaveni jsou vicemene stejne, vsechny asistenty vyple. Zajimalo by me, proc se ten prvni chova po narazu jako cihla. Cim to muze byt? GT4 pokud vim nema mechanicke poskozeni vozidel, opotrebovavaji se jenom pneumatiky. A navic po tech nekolika dlouhych sekun.dach (ono to cenzuruje slovo sekun.da! :lol: ) se zase normalne rozjede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu