Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Zdravím. Vím že to tady nemá moc co dělat, ale tadoty téma je asi nejvíce živé o gran turismo a když tady řešíte i gran turismo 4.

Nevíte někdo náhodou jaké auto je to na krabičce od gran turismo psp? Děkuji

myslím to auto pod tím nápisem GT (černé). Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mám red bulla, poskytnu ti ho, spíš bych ocenil na oplátku nějaké vozidlo, ale nechám to na tobě.

Tak to by bylo super aut mám dost ale nevím co by jsi potřeboval dej vědět a já ti nějaké pošlu... můj nick na playstation je: simir18

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, zajímavé, hned jsem se zaregistroval a hlasoval ...... kdyby tam přiadli jen část těch nápadů, tak by to bylo opravdu zajímavé, ale upřímě si myslím že si ty nejlepší nápady schovají pro GT6, takže do 5let se dočkáme ?? možná i více ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě už taky nebaví jezdit ty závody.. nemám prachy na to abych kupoval na každej závod jiný auto a pořád dokola jezdit ty samý závody abych vydělal ? ne dík... já si koupil corvette z 69roku, vytunil ji na max. na 600koní a jen si tak jezdím practice a driftím si ;) se zadokolkou to driftí samo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám laickej dotaz.. Koupil jsem Turbo, ale přecvaknul jsem se a nenamontoval jsem ho. Jak jej dodatečně namontuju?

Zkoušel jsem:

- koupit znova, ale vidím, že jeden kus vlastním, ale koupit už nejde (nedostatek peněz)

- v garáži, kliknout na moje auto, tuning a tam si kliknout na záložku turbo, bohužel prázdné

Díky za rady a nápady !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dělá vám taky při hraní to že se najednou PS3 vypne a bliká červená dioda?

Dost to komplikuje hraní a díky tomu že mě to dělá poslední 2 dny čím dál tím častějc mě to začíná dost štvát.

Nevíte čím to je a už jste se s tím setkali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja myslim ze je to prehrati

Kéž by ale to ted sem to zapnul a hned to padlo 2x za sebou dal sem jinej závod a neudělalo to nic jo a treba v patek sem hral 10 hodin v tahu B-spec a taky nic možná nějaká chyba na disku kd eje nainstalovaná hra já nevím :-( jen sem se lekl že to bude to slovo které tady nechci psat.

Jo a taky nemuzu udelat formule to je fakt kretensky zavod.

Formule myslim super nastavena v b-specu mam v sude zlato a to jezdi příklad:

1 okruh v průměru 1:19 nejlepsi cas 1:18

Já jezdim v průměru 1:18 a nejlepší čas mam 1:14 ale prostě lepší jak 3 místo nemám už mě z toho hrabe.

Takhle to je na každém okruhu jezdím lepší časy než jezdí v B-specu a při tom vyhraje s náskokem 40 sekund já jezdím rychlejší kola a sem třetí.

To nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu