Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

tak z toho si nic nedělej, já toho v gt5 nechápu víc .......

V GT4 byli formule super težké ale pokud si jezdil bez chyby vyhrál si.

v GT5 udělám 2 hodiny a sem 12 během 4 kol se probojuji na 3 místo (stáhnu za kolo cca 5 sekund) ale pak jezdím na 4 místě a ne ane je prejdet k vuli tomuhle sem nesnasel need for speed protoze auta se tam chovala podle toho jak sem jezdil a dost me to desi stale si nechci pripustit ze by to GT5 tak znicili ku..vy šimkovoký

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kde seženu tuhle formuli?

já se tu ptám a při tom se ani nkouknu k ferrari treba se necha koupit a ne vyhrat :-)

ale i tak pokud pujde koupit tak urcite aspon za 20 mega mam 18mega to nebude problem jen jestli s ni pak budu moct odjezdit ten formula šampionat nevíte?

a kdyz tak jak to delate s timsave normalne ulozim na externi flešku a koupim auto a kdyz to nebude vyhovovat tak vypnu hru prepisu save a zase zapnu a vse jede v pohode??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde seženu tuhle formuli?

já se tu ptám a při tom se ani nkouknu k ferrari treba se necha koupit a ne vyhrat :-)

ale i tak pokud pujde koupit tak urcite aspon za 20 mega mam 18mega to nebude problem jen jestli s ni pak budu moct odjezdit ten formula šampionat nevíte?

a kdyz tak jak to delate s timsave normalne ulozim na externi flešku a koupim auto a kdyz to nebude vyhovovat tak vypnu hru prepisu save a zase zapnu a vse jede v pohode??

jo, je to tak jak píšeš, ulož si aktuální save na flash, pak si kup auto a když ti to nebude vyhovovat tak smaž save z ps3 a nahraj tam ten původní co máš na flash ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aut je na rozdávání.jen kdyby bylo peněz na nový hezčí kousky...B-Spec je opravdu o nervy,člověk jim to nastaví,sleduje jak řadí jak brzdí,ale oni prostě ne :D pomalu si rozjíždím A-Spec endurance,500mil indy s toyotou 89c-v,na 200 mil laguny s mustangem nádhera..no celý A-Spec zatím se mi líbí..jen některý závody holt jsou nutný zlo.ale co bude v B-SPEC endurance,ani nad tím nepřemýšlím..radši...aspoň že ten historic nebyl zase tak strašný,ona ta toyota7 to je letec.tak kdyby se někdo našel a vypsal tady auta který se tak nejlíp hodí na který závod v B-SPEC endurance,budu rád..ať vím,do čeho jdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aut je na rozdávání.jen kdyby bylo peněz na nový hezčí kousky...B-Spec je opravdu o nervy,člověk jim to nastaví,sleduje jak řadí jak brzdí,ale oni prostě ne :D pomalu si rozjíždím A-Spec endurance,500mil indy s toyotou 89c-v,na 200 mil laguny s mustangem nádhera..no celý A-Spec zatím se mi líbí..jen některý závody holt jsou nutný zlo.ale co bude v B-SPEC endurance,ani nad tím nepřemýšlím..radši...aspoň že ten historic nebyl zase tak strašný,ona ta toyota7 to je letec.tak kdyby se někdo našel a vypsal tady auta který se tak nejlíp hodí na který závod v B-SPEC endurance,budu rád..ať vím,do čeho jdu

Větší polovina závodů v B-spec jde téměř na pohodu vyhrát třeba s F1, ale třeba endurace s roadsterama si nedovedu představit. Jinak, kde mají tem slibovaný B-spec na PC ?? to se bude lépe závodit z práce ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jůůů, oni už asi končejí všechny bonus race v seasonal events, je tam poslední 6.série která končí 10.2. ....... jsem včera čekal novou sérii a ono nic ... Jen doufám, že pan Yamauchi vymyslí nějaké nové DLC, jinak bude GT5 trochu mrtvá ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta už mrtvá byla v den vydání.

pro mě mrtvá nebyla, mrtvá bude jen když se o ní Yamauchi přestane starat, ať klidně vydávají dlc placené, koupim si je rád. Kdyby byl DLC s tratěmi z předchozích dílů GT s trochu vylepšenou grafikou a novými závody, třeba továrními, tak ať stojí třeba kolem 500,- a jdu do toho hned .. (cenu jsem nemyslel tak vážně, ale levnější by to asi nebylo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta už mrtvá byla v den vydání.

Tak tyto reakce mam nejradeji! Tak jsi si GT5 nemel kupovat nebo GT5 ted jeste rychle prodej, dokud je cena jeste nahore...

Ja jsem s GT5 spokojenej, mam uz skoro vse odjeto a doted jsem se velmi dobre bavil. Kazdy ma samozrejme svuj nazor na hru, ale cist zde kazdy 5 prispevek jak se GT5 nepovedlo se mi zda trosku UJETE...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tyto reakce mam nejradeji! Tak jsi si GT5 nemel kupovat nebo GT5 ted jeste rychle prodej, dokud je cena jeste nahore...

Ja jsem s GT5 spokojenej, mam uz skoro vse odjeto a doted jsem se velmi dobre bavil. Kazdy ma samozrejme svuj nazor na hru, ale cist zde kazdy 5 prispevek jak se GT5 nepovedlo se mi zda trosku UJETE...

Tvrdim někde že je špatná nebo nudná? Hra mě bavila, ale dojdeš na vrchol a tím ta hra ztrácí vše co měla.

Ale s tim, že se to nepovedlo je to pravda, oproti konkurenci je to zastaralej herní model.

A přitom by stačil jednoduchej creator vlastních seriálových závodů.

PS: Napiš mi své pocity a dojmy ze hry až budeš mít 30 lvl +, za současné herní podoby GT5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvrdim někde že je špatná nebo nudná? Hra mě bavila, ale dojdeš na vrchol a tím ta hra ztrácí vše co měla.

Ale s tim, že se to nepovedlo je to pravda, oproti konkurenci je to zastaralej herní model.

A přitom by stačil jednoduchej creator vlastních seriálových závodů.

PS: Napiš mi své pocity a dojmy ze hry až budeš mít 30 lvl +, za současné herní podoby GT5.

Souhlasím, myslím že GT5 má pár nedostatků a ty kazí jinak perfektní simulaci.. Jako největší zklamání považuji Zvuk, který prostě není ani zdaleka tak dokonalý jako by si hra zasloužila.. Člověk neslyší takové to bublání motoru při brždění motorem, turba znějí všelijak, jen né jak mají. Chybí zvuk řazení atd. Na obyčejné bedně ok, ale pokud máte DTS zvuk, pak Vás GT5 musí neuvěřitelně štvát. Musím říct, že v tomhle NFS Shift válel.. Svezl jsem se jak v 350Z tak v Subárku a žádná hra se nedostala tak blízko, jako tomu je v Shiftech. Dalším nedostatkem, kterého jsem si všimnul je nastavení deadzone na Volantech Logitech DFGT, výsledkem je situace, kdy je lehčí jezdit na gamepadu než na samotném originálním volantu, zejména pak u zadokolek jako je Lotus Elise. Chybí také nějaké pořádné jméno u soupeřů na trati.. Samí smyšlení cizinci, kteří mají Anglicky znějící jména a pocházejí z Ruska, Japonska a dokonce i z Polska.. ?:D . Proč si nemůžeme editovat jména pilotů, soupeřů i s jejich atributy jak chceme? Kariéra také postrádá nějakou skupinu soutěží, kde člověk jezdí celé soutěže. Sezóna v F1 2010 by mohla posloužit krásně. Jen si vemte, že ve hře je místo 12 vozů přes 1000, jaká monstrózní rank tabulka čítající desetitisíce jmen by z toho mohla být.. Takže by mohlo být stovky různých soutěží, do kterých by se člověk mohl přihlásit a postupně se vypracovat do těch nejlepších na světě. Naopak jsem rád, že se autoři vyblbli jen na nějakejch 200 cockpitech, protože jsem je po pěti dnech hraní prakticky nevyužíval. Kdo z Vás ho v online nebo v Time trialech využívá? :) Rovněž mě neschází ani Crash model, který ve hře je, ale o tom závody nejsou. Stačí hromada kouře, spálené pneumatiky a člověku je jasné, co se před ním děje.. Mimochodem bych byl rád, abych ve zpětném zrcátku viděl svůj kouř, ale technicky to asi nepůjde. Jinak je ale GT5 opravdu skvělá. Jen samotná jízda na Nordschleife mě prakticky nepřestává bavit. Tento okruh je tak nádherně zpracován, že to snad ani lépe nešlo. Bylo by supr, kdyby se objevilo v DLC nějaké větší množství tratí zpracovaných tak krásně jako tato. Kdy v noci projíždíte okolo lidí, kteří grilujou kuřata.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem se poprvý svezl na Nordschleife v Abt Audi TT, bylo to nejlepší pocit jízdy z celýho GT. A jízda s Red Bullem X2010? Velice rychlé auto, ale vemte ho na rovinku třeba na Sarthe bez šikan a upadnou vám na volantu ruce, když už to auto popírá veškerý fyzikální zákony mohlo by mít taky scifi odpružení...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taková malá vychytávka: nedávno jsem si založil 3 nové PSN účty na kterých jsem rozehrál gt5, odjel jsem tam jen ty bonus race, na mém hlavním účtu jsem si k tomu pořídil potřebné auto a odjel bonus pak jsem ho poslal na ten nový účet vyhrál závod pak poslal na další a tak dále. Dnes mám na těch 3 nových účtech po cca 5mega, mám je savenuté a požívám je jen na kupování aut, odkud si je pak posílám na můj hlavní účet (jde to dokola pokud to savenete a po poslání aut na hlavní účet znovu obnovíte) .... Je to docela velká úspora pěněz na mém hlavním účtu, ale hlavně mám větší výběr aut které se mi lépe hledají po bazarech. (trofej za 1000aut v garáži je stále daleko) Pokud to chcete ještě stihnout, tak bonus race končí 10.února ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu