Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak hoši můžete mě gratulovat úspěšně sem si opravil YLOAD :-)

podle toho http://www.sony-playstation.cz/index.php/forum?func=view&catid=4&id=13210&limit=15

tak to jsi frajer, jen kdyby ten návod nebyl v aj, jinak rozdelat to asi zvladnu, ale zpět nevím nevím, já jsem schopný zapomenout tam dát mechaniku ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si zkoušel založit japonský účet a povedlo se mi to! Nechtěl jsem tomu věřit.... Vše bylo japonsky a ještě vyplňovat správné adresy, čísla popisná - japonsky - Dělal jsem to kvůli tomu, abych si mohl stahnout zadara ty Vánoční auta co Japonci dostali (bylo to jen v Japonsku). Vše jsem stahl a úspěšně nainstaloval (mám tam i ty soubory ve složce), ale když hru pustím tak se mi tam ty auta neimportují :-(. Je to asi tím, že mám eu verzi hry. I když by na to neměl být zámek... Poradíte jak bych ty auta mohl ve hře mít, když je mám stažený. Něco přeinstalovat? apod? Díky

Zde fotohttp://console-forum.net/attachment.php?attachmentid=11784&d=1296855268

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraní on-line moc nechápu. Když do někoho praštíte, máte penalizaci, zkrátíte si trať,rovněž. Do mě to perou hlava nehlava a uhání pryč. Na Nurburingu v šikaně před cílem si to jeden stále zkracoval rovně trávou a žádné zpomalení trestem. V jednom závodě zas přede mnou naráželo jedno auto do bariér, když už jsem ho těmito manévry měl na dosah, najednou jako kdyby dostal tajemnou forsáž a byl zas daleko přede mnou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim vsechny priznivce teto dokonale simulace zavodu...mel bych jednu malou prozbicku :cheesygrin: projel nekdo z vas FORMULE GT WORLD CHAMPIONE?? pokud ano prosim kde bydlite ze by ste prisli ke me na navstevu ja bydlim nedaleko ostravy a kousek od karvine konkretne detmarovice vim ze to je asi stupidni prozba ale nic jineho mi nezbiva uz 3 mesice se snazim projet tento 6 tratovy zavod ale bezviznamne jenom u toho stracim me drahocene nervy a mladi :cry::cry: tak prosim neprehlizejte muj komentar kdo se ozve abude ochotnej prijet tak mu zaplatim cestu jak za benzin tak treba za jizdenku....jsem ochotnej udelat vse proto abych to mel z krku :cry::cry::cry::blejt:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim vsechny priznivce teto dokonale simulace zavodu...mel bych jednu malou prozbicku :cheesygrin: projel nekdo z vas FORMULE GT WORLD CHAMPIONE?? pokud ano prosim kde bydlite ze by ste prisli ke me na navstevu ja bydlim nedaleko ostravy a kousek od karvine konkretne detmarovice vim ze to je asi stupidni prozba ale nic jineho mi nezbiva uz 3 mesice se snazim projet tento 6 tratovy zavod ale bezviznamne jenom u toho stracim me drahocene nervy a mladi :cry::cry: tak prosim neprehlizejte muj komentar kdo se ozve abude ochotnej prijet tak mu zaplatim cestu jak za benzin tak treba za jizdenku....jsem ochotnej udelat vse proto abych to mel z krku :cry::cry::cry::blejt:

Kamaráde nedávno sem tu psal že to taky nemohu udělatformuloi mam nastavenou na podle me 80% (co sem i kde cetl na forech) v B-spec je odjel vsechny na poprve na zlato s horsima casama nez ja ale v A-specu je ja taky nemohu dat vzdy dojedu na 3-6 miste

Jak píše Lantos by mohlo bejt řešení dneska vyzkouším taky mám vše vynuté protože se mě to vždy osvědčilo jako lepší možná u formulí bud enutnost zapnout asistenty nevím slyším to poprvé ale za zkoušku to stojí.

Jo a hlavně si před každým závodem vyměn olej přidá ti to tak 20 koní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no volant nemam nebudu si prece kupovat kvuli jednomu zavodu volant navic ja sem priznivcem gamepadu....no a jeste muzes konkretne napsat jak toho asistenta mas nastaveneho??? napriklad abs nebo kontrolatrakce podrobnejsi postup prosim....take mam nastavenou formulku podle zahranicnich forum ale porad bez uspechu tak doufam ze to pomuze ten asistent jinak plis kdo bidli blizko me a zvlada tento zavod tak se nejak domluvime....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze začátku jsem si trhal vlasy, jel jsem na gamepadu a pomohlo mi toto

gumy Race. medium

trakce 1

skid R. F. ON

active steering STRONG

ASM ON

ABS 1

Při plném kotli v zatáčce se nepřetáčí a největší šanci k předjíždění je pří maximálním brzdění těsně před zatáčkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K f1,zajizdel jsem je sefovy v praci,protoze je taky nemohl dat,dal jsem to na rvni miato,ale 2 zavody ksem vzdal a jeden dojel 2. a bylo to jen tak tak....je to takt o nervy a o soustreseni jak cert. Sam to zajety nemam a qni to jezdit ted nebudu,kdyz jsem videl vo za nej vyhral,tak to ani nemam proc jezdit.

Ale mam na vas otazku z jineho soudku:-)

Z nudy pri cekani na bus jsem prolezal kramy a v datartu mi padl do oka logitech driving force pro za 3000. Samo ze jsem ho parkrat pootocil o 900', zavrel oci a predstavil si jak v tom uhanim s nissanem gtr po severni smicce,pookral jsem a nasledujici 3 dny nemyslim na nic jinyjo. Je to dobra cena? Budu spokojen? Mel jsem drive analogovej volant,bez feedbacu a pruzinou,bavilo me to.Poznam rozdily v autech o to vic,nez na padu? Nemam zadnou sedacku ci tak,vyresim to tak,ze si vemu zidly a volant dam na nejakwj malej prenosnej stolecek pred sebe...pujde to,mateto tak nekdo? Nemate nekdo nejaky jiny lepsi levny reseni?

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K f1,zajizdel jsem je sefovy v praci,protoze je taky nemohl dat,dal jsem to na rvni miato,ale 2 zavody ksem vzdal a jeden dojel 2. a bylo to jen tak tak....je to takt o nervy a o soustreseni jak cert. Sam to zajety nemam a qni to jezdit ted nebudu,kdyz jsem videl vo za nej vyhral,tak to ani nemam proc jezdit.

Ale mam na vas otazku z jineho soudku:-)

Z nudy pri cekani na bus jsem prolezal kramy a v datartu mi padl do oka logitech driving force pro za 3000. Samo ze jsem ho parkrat pootocil o 900', zavrel oci a predstavil si jak v tom uhanim s nissanem gtr po severni smicce,pookral jsem a nasledujici 3 dny nemyslim na nic jinyjo. Je to dobra cena? Budu spokojen? Mel jsem drive analogovej volant,bez feedbacu a pruzinou,bavilo me to.Poznam rozdily v autech o to vic,nez na padu? Nemam zadnou sedacku ci tak,vyresim to tak,ze si vemu zidly a volant dam na nejakwj malej prenosnej stolecek pred sebe...pujde to,mateto tak nekdo? Nemate nekdo nejaky jiny lepsi levny reseni?

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Kamo ja ho mam a je to parada neda se to s analogem srovnat.

Kupoval sem ho na Alze pred vanoci po peclivem 10 dennim vyberu kde je nejlevnejsi za 3800 tak si myslim ze 3000 je super, super, super cena

http://tinypic.com/r/vobbdd/7

Mam to presne jak rikas na stolku a je to naprosto idealni akorat sem si msuel sehnat lepíky na pedaly protože me ujíždeli po plovoučce. (pokud mas koberec tak je to bez problemu je tam super drzak)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamo ja ho mam a je to parada neda se to s analogem srovnat.

Kupoval sem ho na Alze pred vanoci po peclivem 10 dennim vyberu kde je nejlevnejsi za 3800 tak si myslim ze 3000 je super, super, super cena

http://tinypic.com/r/vobbdd/7

Mam to presne jak rikas na stolku a je to naprosto idealni akorat sem si msuel sehnat lepíky na pedaly protože me ujíždeli po plovoučce. (pokud mas koberec tak je to bez problemu je tam super drzak)

To rad slysim,ze je to parada,ten stolek mas specialne na to koupenej,nebo jsi pouzil psaci? Vyfotil bys mi ho? A poznaj se rozdily mezi autama a da se to srovnat s real chovanim?

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To rad slysim,ze je to parada,ten stolek mas specialne na to koupenej,nebo jsi pouzil psaci? Vyfotil bys mi ho? A poznaj se rozdily mezi autama a da se to srovnat s real chovanim?

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Ja to teda poznam to snad ani nejde prehlednout treba kdyz ma auto motor ve predu myslim FF tak ti jde volant ztuha nebo kdyz je to tezke auto limuzina tak taky a kdyz ti zacne v zatacce ujizdet tak to citis a jen trosku povolis a tu zatacku projedes fakt skoro s plnym plynem. Akorat sem si na nej musel tak 3 dny zvykat a prvni den sem si myslel ze ho prodam sem jzdil horsi casy nez na ovladaci.

Jo a dalsi super vec je ze si diky volantu muzes behem zavodu menit trakci, brzdy, a dalsi nastaveni jako ve vetsine aut co to v realu podporuji

Stolek sem si delal sam jako konferencni a nahodou se hodi i na volant :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu