Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Ja to teda poznam to snad ani nejde prehlednout treba kdyz ma auto motor ve predu myslim FF tak ti jde volant ztuha nebo kdyz je to tezke auto limuzina tak taky a kdyz ti zacne v zatacce ujizdet tak to citis a jen trosku povolis a tu zatacku projedes fakt skoro s plnym plynem. Akorat sem si na nej musel tak 3 dny zvykat a prvni den sem si myslel ze ho prodam sem jzdil horsi casy nez na ovladaci.

Jo a dalsi super vec je ze si diky volantu muzes behem zavodu menit trakci, brzdy, a dalsi nastaveni jako ve vetsine aut co to v realu podporuji

Stolek sem si delal sam jako konferencni a nahodou se hodi i na volant :-)

presne tak jsem to myslel, pad je super vec, ael chovani aut a tuhost a tak se na nem neprojevi, tak se pak zdaj vsechny auta stejny... a vyuzivas cely 900 stupnu rozsah? Nebo je to utopie a neda se to.A jde to na vic her ala segarally, dirt a grid?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

JJ, volant je fakt super, ale podle mě je hodně důležité jak si k němu sedneš, pokud máš playset, tak super. Já zkoušel hodně variant (cca 10tis za playset se mi fakt nechtělo dávat) tak jsem to všelijak kombinoval. Nakonec jsem si koupil v jysku křeslo za 700,-kč a k němu přidělal pomocí tří dřevěných hranolů (z obi) volant, je to fakt úlet protože do toho lezu jak do formule, ale je to hodně pohodlné, při řízení mám ruce opřené o opěradla .... Doporučuji a vyjde to celé na pár stovek .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, volant je fakt super, ale podle mě je hodně důležité jak si k němu sedneš, pokud máš playset, tak super. Já zkoušel hodně variant (cca 10tis za playset se mi fakt nechtělo dávat) tak jsem to všelijak kombinoval. Nakonec jsem si koupil v jysku křeslo za 700,-kč a k němu přidělal pomocí tří dřevěných hranolů (z obi) volant, je to fakt úlet protože do toho lezu jak do formule, ale je to hodně pohodlné, při řízení mám ruce opřené o opěradla .... Doporučuji a vyjde to celé na pár stovek .....

Posles foto? 700jsem chtel dat do stolecku,takze by me to vyslo na stejno.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak jsem to myslel, pad je super vec, ael chovani aut a tuhost a tak se na nem neprojevi, tak se pak zdaj vsechny auta stejny... a vyuzivas cely 900 stupnu rozsah? Nebo je to utopie a neda se to.A jde to na vic her ala segarally, dirt a grid?

Dobra otazka tech 900° vyuziju jen obcas na urcitych specifickych vecech treba kdyz jedes do zatacky co má víc jak 90° tak musíš točit fakt dost nebo když dostaneš hodiny a chceš se rychle vrátit tak taky musím dost točit ale jinak když jsou to formule nebo race car tak stačí jen citovka akorát jak sem říkal u prudších zatáček je potřeba víc točit třena trat laguna ta poslední zatáčka před cílem tam se musí hodně zpomalit a jednou otočit (360°) ono tech 900° je vlastně 450° do prava a 450° do leva - takže to jje 1,25 otáčky

Taky je super ta brzda a plyn nejdrive sem si dal plyn a brzdu na volant ale tak po 14 dnech sem se to azcal ucit na pedalech a ted uz by sem to nemelnil.

Jine hry sem zatim nehral ale na krabici je platforma PC/PS3 takže pokud to bude podporovat hra myslím že to je na mnoho her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobra otazka tech 900° vyuziju jen obcas na urcitych specifickych vecech treba kdyz jedes do zatacky co má víc jak 90° tak musíš točit fakt dost nebo když dostaneš hodiny a chceš se rychle vrátit tak taky musím dost točit ale jinak když jsou to formule nebo race car tak stačí jen citovka akorát jak sem říkal u prudších zatáček je potřeba víc točit třena trat laguna ta poslední zatáčka před cílem tam se musí hodně zpomalit a jednou otočit (360°) ono tech 900° je vlastně 450° do prava a 450° do leva - takže to jje 1,25 otáčky

Taky je super ta brzda a plyn nejdrive sem si dal plyn a brzdu na volant ale tak po 14 dnech sem se to azcal ucit na pedalech a ted uz by sem to nemelnil.

Jine hry sem zatim nehral ale na krabici je platforma PC/PS3 takže pokud to bude podporovat hra myslím že to je na mnoho her

Tak jsem myslel tech 900', vim.ze upne.se.to otoci jen malokdy, slo mi o to zda,jak ksem nekde cetl,se.to s.tou moznosti da hrat,nekde psali ze si to lidi radsi prepnou ken na 90' v pravo a 90' v levo.Super,asi pro nek dnes jdu.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plný kotel do zatáčky? :lol: tak to si radši dej NFS :lol: GT není pro tebe :lol:

Hele ty jedna závorko, měla by si se uzavřít, mi borci co paříme GT5 víme že, když si perfektně přibrzdíš, najedeš do zatáčky a dovolí to situace, můžeš okamžitě dát plný knedl a projíždět přitom zatáčkou, nevyladěný vůz ti okamžitě půjde do smyku, někteří vypnou kon.trakce a použijí přiměřeně plynu a lidé jako já, si nastaví o trochu větší kontrolu trakce a taky dají plný knedl, Už pochopil, ne? nevadí.

Na další stupidní flame nereaguji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ty jedna závorko, měla by si se uzavřít, mi borci co paříme GT5 víme že, když si perfektně přibrzdíš, najedeš do zatáčky a dovolí to situace, můžeš okamžitě dát plný knedl a projíždět přitom zatáčkou, nevyladěný vůz ti okamžitě půjde do smyku, někteří vypnou kon.trakce a použijí přiměřeně plynu a lidé jako já, si nastaví o trochu větší kontrolu trakce a taky dají plný knedl, Už pochopil, ne? nevadí.

Na další stupidní flame nereaguji.

Perfektně jsi to napsal.

U formulí tom platí 200% od začátku jezdim bez asistentu a jedině formule sem nemohl udělat tak sem si zapnul jen na 5 kontrolu a z off na on stearing a najendou na poprve vsechny závody na zlato už sem nemusel tak opatrně na plyn a ani jendou sem se nepřetočil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec jsem si koupil v jysku křeslo za 700,-kč a k němu přidělal pomocí tří dřevěných hranolů (z obi) volant, je to fakt úlet protože do toho lezu jak do formule, ale je to hodně pohodlné, při řízení mám ruce opřené o opěradla .... Doporučuji a vyjde to celé na pár stovek .....

Prosim o foto... ;) Dobrej napad!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry akorat škoda že to operatko neni polohovatelny myslim ze pri delsim hrani musej bolet zada nebo za krkem

No, mě to uplně vyhovuje, za hlavu si občas dávám podhlavníkl, ale hlavně se dají opřít ruce, je to fakt pohodlné. Jen se z toho hůře vylézá. Asi si k tomu ještě přidělám držák na nápoje(pivo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mě to uplně vyhovuje, za hlavu si občas dávám podhlavníkl, ale hlavně se dají opřít ruce, je to fakt pohodlné. Jen se z toho hůře vylézá. Asi si k tomu ještě přidělám držák na nápoje(pivo).

Tak to já si taky dávám polštář za záda a s tím pivem to už nebud emít chybu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdy už sakra bude ten BONUS RACE 7??? dneska mela bej t uz BONUS RACE 8 doufam ze tam daj ason jendou tolik závodů nebo dva najednou nevíte o nějaké stránce třeba i japonské kde jsou potřebné informace?

tak už jsou na světě, není to sice bonus race, ale jen normální závody (výhry jsou nepatrné)

http://www.gtplanet.net/ - asi nejaktuálnější info ze světa GT (nevím o lepších)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu