Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahojky, nemáte někdo prosím na půjčení Ferrari formuli, vrátím ihned zpět, tak asi na 3 minuty, .... (jen si zkopíruji save a hned vracím)

jinak mi kluci z PD udělali radost s kompletní sbírkou Porsche (RUF) v online bazaru ...

Taky by jsem ocenil pujceni formulky pro save :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A že vás to takhle baví sakra :D

mě to baví, mám skoro všechno vyhráno(až na pár závodů) ale teď mám novou motivaci a sbírám auta, chci tu trofej za 1000aut.

Nemáte někdo na výměnu nějaké museum card ?? Já jich mám hodně po dvou, dá se jich poslat 10 za den ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic proti nikomu ale myslim ze nez nove prazdne forum je lepsi mrknout na gtarena.cz :psp:

si děláš prdel ne?

Forum nebude samozřejmně do tří dnu plné příspěvku, to je na uživatelích. Momentálně nepřispívam ani já, protože dolad'uji nedostatky...

Navíc sekce se budou postupně přidávat atd... Dnes by měl být hotov nový design. Myslím, že se vám bude líbit. Plus byl přidán CHAT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si děláš prdel ne?

Forum nebude samozřejmně do tří dnu plné příspěvku, to je na uživatelích. Momentálně nepřispívam ani já, protože dolad'uji nedostatky...

Navíc sekce se budou postupně přidávat atd... Dnes by měl být hotov nový design. Myslím, že se vám bude líbit. Plus byl přidán CHAT.

ale proc? napr. na gtarene je forum taky a funkcni a nejen forum tak proc dalsi? Myslim ze je lepsi aby se co nejvic hracu schazelo na jedne www nez po troskach vsude mozne.

a prdel si delej sam treba gumakem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu