Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mam dotaz tykajici se jizdy... u pretacivych aut se mi stava ze samozdrejme dostabu smyk a pak hodiny...ale jak z toho ven? Kdyz se mi auto zacne smykat tak tomu nedokazu zabranit...ani kdyz pustim plyn, ani kdyz ho uberu, ani kdyz natocim kola do protismeru (a to mam volant, tak muzu jemne), ani kdyz slapnu na brzdu... proste nijak,vzdy se smykam vic a vic (i ve force feedbacku citim ze kola jdou do protismeru jak se tosnazim vyrovnat lehce, coz by nemely, ne?)az tzkoncim v hodinach. Co delam spatne a jak ze smyku udelat kontrolovany smyk a ne skoncit v buzeru?

BTW Yamaushi me stve s tpu jeho spateckou na trojuhelniku a ne na razeni, nez nahmatam trojuhelnik na 2x pretocenym volantu tak me vsichni predjedou.

Jinak jeste otazka, co se tzyce posilovacu v options (power assist u foce feedbacku), je to realne? Majiho auta? Chci jet co mozno nejrealisticteji, tj i bez kontroly trakce atp, to nemam, a vrta mi hlavou posilovac, pak necitim odpor trate, ale za to muzu rychle tocit voantem ve snaze vyrovnat smyk, coz se mi, viz vyse, nedari :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz tykajici se jizdy... u pretacivych aut se mi stava ze samozdrejme dostabu smyk a pak hodiny...ale jak z toho ven? Kdyz se mi auto zacne smykat tak tomu nedokazu zabranit...ani kdyz pustim plyn, ani kdyz ho uberu, ani kdyz natocim kola do protismeru (a to mam volant, tak muzu jemne), ani kdyz slapnu na brzdu... proste nijak,vzdy se smykam vic a vic (i ve force feedbacku citim ze kola jdou do protismeru jak se tosnazim vyrovnat lehce, coz by nemely, ne?)az tzkoncim v hodinach. Co delam spatne a jak ze smyku udelat kontrolovany smyk a ne skoncit v buzeru?

BTW Yamaushi me stve s tpu jeho spateckou na trojuhelniku a ne na razeni, nez nahmatam trojuhelnik na 2x pretocenym volantu tak me vsichni predjedou.

Jinak jeste otazka, co se tzyce posilovacu v options (power assist u foce feedbacku), je to realne? Majiho auta? Chci jet co mozno nejrealisticteji, tj i bez kontroly trakce atp, to nemam, a vrta mi hlavou posilovac, pak necitim odpor trate, ale za to muzu rychle tocit voantem ve snaze vyrovnat smyk, coz se mi, viz vyse, nedari :(

mám stejný problém u murcielága ty smyky staci vyjet kolem do trávy/písku apod. a už se točim :( a nic nepomáhá zkoušel jsem to co ty máte někdo na to radu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám stejný problém u murcielága ty smyky staci vyjet kolem do trávy/písku apod. a už se točim :( a nic nepomáhá zkoušel jsem to co ty máte někdo na to radu?

Ahoj, mělo by stačit lehce plyn a kola do protisměru ale plyn opravdu lehce.

Pokud nic nepomáha tak si snižte LCD ale pozor které LCD snížit vám napíšu až po té co mě řeknete kdy se auto přetáčí

A: když brzdíte a jvjíždíte do zatáčky

B: když už jste v zatáčce a chcete vyjet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslis LSD? Me se to stava vetsinou pri vyjezdu ze zatacky,vjezd dosteluju brzdama na zadni.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Tak uber na initial a acceleration 10 jednotek mělo by to pomoct a samozřejmě že sem myslel LSD bylo ráno :-) po tahu nevím proč sem ymslel na televizi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor na bug. Pokud váš save bude mít velikost větší než 4165kilobajtů, tak už se vám nenačte.... Radši zálohujte

zde podklad: http://www.gtplanet.net/this-gran-turismo-5-bug-can-kill-your-game/

tak to jsem ještě klidný, můj save je necelých 2000kb, snad to do té doby opravý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim zsechny hrace teto dokonale zavodni simulace pripojte se mezi nas zavodniky

http://gt-fobie.hys.cz/index.php

zde muzete menit sve auta muzete si je pujcovat muzete sdilet sve foto ze hry i videa muzete pridavat setting vozu a nebo muzete nastavovat podle dosut vlozenych settingu vozu.....muzete take debatovat o teto hre muzete se radit jak projet nektere zavody proste forum se vsim kolem hry GT5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu