Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak bracha zkoisel obnovit save mesic a kus zpet a hodilo mu to hlasku o tom,ze je prosly a udelalo to novej profil... dela vam to tez? K cemu mi to pak je,kdyz si ho timpadem nemuzu takhle zalohovat? To jsem nepobral...

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bracha zkoisel obnovit save mesic a kus zpet a hodilo mu to hlasku o tom,ze je prosly a udelalo to novej profil... dela vam to tez? K cemu mi to pak je,kdyz si ho timpadem nemuzu takhle zalohovat? To jsem nepobral...

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Trak to by m,e asi dost nasralo protoze jak se otepli nebudu mit cas tak 6 mesicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prologue je taková spíše jaksi demoverze plné hry GT5 - je v ní tak 10% z toho co v GT5 pokud se nepletu co se týče aut atd! Takže mi sem prosím nepiš takovéhle nesmysly! Prostě chci vědět co se týče grafiky tak mužeš normálně odpovědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prologue je taková spíše jaksi demoverze plné hry GT5 - je v ní tak 10% z toho co v GT5 pokud se nepletu co se týče aut atd! Takže mi sem prosím nepiš takovéhle nesmysly! Prostě chci vědět co se týče grafiky tak mužeš normálně odpovědět.

Já myslím že ta odpověd by ti mohla stačit.

Chytrému ukaž.

Hloupému napověz

rockyzze třískni koštětem po palici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jo tak to asi budu chápat tak že komunita PS3 tady na CF je fakt banda blbců? Bez urážky k těm co se nechovaj jako tyhlensti dva dmnti.... Takhle akorát poukazujete na svojí demenci, pokud tu má někdo chytrou odpověd tak prosím, uvítam jí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rockyzz a ty nejsi ******ní když se tu ptáš na takové otázky, které si můžeš najíd kdekoliv na netu? Vím je to forum o PS3 hrách, ale proboha trochu soběstačností. A to co ti sem hodil jindra77 sis mohl najíd taky sám. Jinak GT Prologue je prostě nedoděláná hra kde chybý tratě auta a kupodivu je tam i horší grafika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se hned nemusíš zbláznit ty dmnte. fakt wake up!!!!!! prostě se mi nechtělo hledat tak jsem se zeptal nemusíš bejt hned tak protivnej! taky souhlasím s tím že "nejdřív použij google než se zeptáš" ale prostě jsem na to neměl náladu, já nevim jak to jinak říct

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu