Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jen takové museum kartičky na sbírání, dostáváš je náhodně a dají se vyměňovat s kamarádama ... trocha automobilové historie ...

mám jich dost po dvou, tak si můžeme něco poslat ..

Pokaždé když se přihlásím mě to hlásí že mám nové museum cards ale v muzeum není ani jedna ani netuším kd esi je prohlédnu klidně vyměníme ale netuším jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokaždé když se přihlásím mě to hlásí že mám nové museum cards ale v muzeum není ani jedna ani netuším kd esi je prohlédnu klidně vyměníme ale netuším jak.

když si otevřeš danou značku, tak se ti po chvilce načtou, jsou to jen obrázky a popis, prostě jen sběratelské kartičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHOJ, nevíte někdo co je všechno v té nové aktualizaci ?? Ráno jsem na to chvilku koukal, všiml jsem si nových bonus race a rozšíření závodů ff, fr, 4wd a f1. Jo a hodně zajímavá věc je u dealerů aut a v bazaru kde se ukazuje které auto už vlastním, to je mnohem přehlednější. Víc jsem si nestčil všimnout ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se zda teda gt prologue o fousek hezci...ale stejne nejhezci je gt hd ...ted jsem si ho daval a ma to ten nextgen nadech... skoda ale ze ho stahly ze storu. Vim ze to je tim ze je to bez pocasi a je jen jedno auto na trati,ale stejne,je to nadhera...

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AHOJ, nevíte někdo co je všechno v té nové aktualizaci ?? Ráno jsem na to chvilku koukal, všiml jsem si nových bonus race a rozšíření závodů ff, fr, 4wd a f1. Jo a hodně zajímavá věc je u dealerů aut a v bazaru kde se ukazuje které auto už vlastním, to je mnohem přehlednější. Víc jsem si nestčil všimnout ...

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-v1-06-available-now-full-details/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Info v cz:

Majitelé povedené závodní hry Gran Turismo 5 se dnes dočkali hodně velkého updatu, který přináši hromadu novinek a změn. Rovněž opravuje celou řadu chyb. Nemá cenu tu update okecávat, proto se podíváme, co přesně nabízí.

Remote Racing

Službu Remote Racing najdete pod záložkou Community v hlavním režimu hry, přičemž jde o možnost soupeřit s přáteli v B-Spec režimu, nikoliv ovládat regulérní kariérní závody přes webové rozraní, jak se původně zamýšlelo. Vašeho závodníka nejdřív musíte nasdílet (mezitím bude nepřístupný v singleplayer závodech) a poté lze vyzívat virtuální závodníky vašich přátel.

Více v novince

Zdroj: Sony

Remote Racing from a Web Browser

Remteo Racing závody lze ovšem řídit odkudkoliv, pomocí oficiální stránky hry, gran-turismo.com, kde můžete sledovat průběh a výsledky závodů. Závodník tak vyhrává peníze, zkušenostní body a ceny.

Použití vytvořených tratí v online závodech

Vámi vytvořené tratě v režimu Course Maker je možné nově hrát i v online režimu. Stačí založit místnost a vybrat vaše tratě, přičemž fungují pouze ty, které jste vytvořili až po nainstalování této aktualizace.

Zavedení Performance Points omezení v online závodech

Systém výkonnostních bodů se poprvé objevil už v Gran Turismo 5 Prologue, přičemž se jedná o číslem vyjádřené omezení každého vozu, které stoupá a klesá s aplikovanými vylepšeními. Tento systém byl nyní zaveden i v online režimu Gran Turismo 5, aby došlo k vyvážení a alespoň částečné rovnosti mezi hráči, kteří si chtějí zazávodit za určitých podmínek a omezení.

Větší finanční odměny a více zkušenostní bodů v online režimu

Více položek při nastavování online závodů

Hráč hostující online závody nyní může povolit automatický start závodu při určitém počtu lidí, nebo třeba opotřebení pneumatik a docházení paliva

Více postihů v sekci Special Events

V závodech ze sekce Special Events byly zavedeny penalizace za ježdění mimo trať, nebo narážení do bariér kolem trati

Upraveny finanční odměny a počet zkušenostních bodů v kariéře

Což platí jak pro A-Spec, tak B-Spec režimy, včetně licencí. Finační odměny byly sraženy zpět na úroveň, na které byly během patche verze 1.05

Půjčování aut

V A-Spec, B-Spec a Special Events si nyní můžete půjčit auta, která vaši přátelé nasdíleli

Hlubší možnosti v nastavení vozů

Nastavení jednotlivých převodových stupňů, omezení výkonu a váhové rozložení nyní naleznete v Settings, u každého vozu

Možnost hraní na více zobrazovadlech

Za pomocí více PS3jek lze spustit Gran Turismo 5 najednou na více monitorech

Další změny v hratelnosti

- Možnost ukládání záznamů závodu z 2P Battle režimu

- V položce Driving Settings nyní naleznete možnost nastavení citlivosti zatáčení na ovladači (Controller Steering Sensitivity)

- V editoru tratí přibyla možnost nastavení úhlu zatáčky

- V A-Spec režimech se vás hra při restartu závodu nejdříve zeptá, jestli souhlasíte. Docházelo totiž k náhlým a neočekávaným restartům závodu

- V replayích, B-Spec a během sledování závodů lze přímo přeskakovat ze závodníka na závodníka, bez nutnosti přecházet do jiného okna

- V lobby lze zapnout vlastní hudbu, pokud je Voice Chat vypnut

- V online závodech už lze použít i vozy, které nemáte v garáži pod položkou Favorites

- Během online závodů s restrikcí pneumatik, se při výběru vozu zobrazí pouze vyhovující auta

- Výběr řidiče a vozu během závodu se od nynějška ukládá

- V závodech motokár naleznete položku Quick Menu

- V některých obrazovkách lze předměty vybírat hromadně, například při registraci oblíbených aut, nebo výběru fotografií

Vylepšení AI

- Choreografie závodníků s AI byla upravena pro licence a A-Spec závody

- Ovládání AI závodníků bylo v B-Spec závodech upraveno

- Byl upraven úhybný manévr AI závodníků, při jejich blokování

Opravy chyb

- Opravena chyba, kdy bylo možné podvodem sbírat body v režimu driftování

- Opravena chyba s možností monitorování čtvrtých sektorů

-Opraveny zvuky aut při aplikace turba nebo nového výfukového potrubí – zvuk některých aut zůstával nezměněn

- Opravena chyba s alokací uložených pozic, při překročení určité velikosti

Další změny

- Možnost vyhledávat online závody i parametrem Race Type (Druh Závodu)

- Změněny časy pro dosažení bronzové medaile v závodech X Challenge v režimu Special Events

- Optimalizována rychlost ukládání dat

- Upozornění na přístup k HDD byl zablokován při náběhu hry – rychlejší spouštění

- Ukázky vozů při nečinnosti systému se dynamicky mění mezi 4 režimy, jako je tomu v obchodě s auty

- Integrovaný řídící systém S-AWC v Mitsubishi Lancer Evolution X byl upraven

- Síle zpětné vazby pro volanty Thrustmaster T500RS může být nyní nastavována ve větším rozpětí

konzolista.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, naskytla by se nějaká dobrá duše, která by mi půjčila Ferrari formuli (jedno jakou) ? PS: chápu to správně, že mi někdo tu formuli dá jako dárek tak pak si zálohuju save na flashku a formuli vrátím a pak nahraji zálohu a formuli máme oba?? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, naskytla by se nějaká dobrá duše, která by mi půjčila Ferrari formuli (jedno jakou) ? PS: chápu to správně, že mi někdo tu formuli dá jako dárek tak pak si zálohuju save na flashku a formuli vrátím a pak nahraji zálohu a formuli máme oba?? díky

Zachvíli ti ji pošlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

update 1.06: jako oni snížili credity za výhry ?? to jsou, ale ku.vy ......ale na druhou stranu trojnásobně navýšili xp ....

Peníze nejsou moc třeba, ale moc lidí zatím nemá lvl. 40, tak zvýšili "expy" aby lidi mohli udělat všechny trofeje na platinu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xp body super, to oceňuji, protože ty milionové rozdíly v levelech od 30 výše jsou opravdu velké. ale peníze se také hodí, já se dal na sbírání aut, začínám evropou, už jich mám velkou část a docela jsem na tom ulétl. Výborná věc je to s označením aut které už mám ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu