Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Loeb je jednoduchej (ABS a trakce 0), stejně tak čas na Nurburgringu (jen ABS na 1). AMG je celkem na prd na dešti no... A u Vettel se v updatu časy na posunuly.

Jinak, nemá někdo po updatu 1.06 problémy se spuštěním hry? Napíše mi to, že se nepřipojí k serveru a pak mi nic nereaguje v menu.. :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak tohle je prekvapeni bacha na to panove.

Mel sem 19.850.000 kreditu a jel sem zavod 1000mil odmena byla super ale dostal sem jenom 150.000 napsalo me to ze 20 mega je maximalni pocet kreditu ve hre takze sem prisel o uz ani nevim kolik asi tak 750.000 cca

hne dsem utratil 10 mega za vsechyn auto v bazaru :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je prekvapeni bacha na to panove.

Mel sem 19.850.000 kreditu a jel sem zavod 1000mil odmena byla super ale dostal sem jenom 150.000 napsalo me to ze 20 mega je maximalni pocet kreditu ve hre takze sem prisel o uz ani nevim kolik asi tak 750.000 cca

hne dsem utratil 10 mega za vsechyn auto v bazaru :-)

Nepřišel si skoro o nic, v endurance závodech jsou peněžní odměny skoro nulový... Jde tam spíš o ty XP.

ten 24 hodinovej zavod, to se jede 24 hod. v kuse??? nebo jak to tam funguje??? nedokazu si predstavit ze u toho sedim 24 hodin...

jinak nemel by nekdo ve ctvrtek na pujceni Ferrari 330 P4 Race Car kuli trofeji....

Ano, 24h závod je překvapivě 24h dlouhej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, už jste někdo jel B-spec v Remote play? Jsou za to peněžní odměny? Čekal jsem, že budu vydělávat přes den v práci a budou to normal závody ze sérií B- spec, ale jak jsem koukal, tak člověk potřebuje kamarády aby si zajezdil. :o) Takže, pokud by si mě chtěl někdo přidat do přátel, moje ID je Wether79. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udelal jsem seznam hracu zde http://console-forum.net/tema/107803-gran-turismo-5-online/page4 chtelo by to tam hodit do prvniho prispevku...

PSN Hraci GT 5

TommahawkCZ

Martin0446

mikej561

DarkmatchCZ

KukiCZ

LegionCZ

Lubos1972

acaaca

The_SRIG

linkqueen0256

Kozlik86

Pawliiik

midurmidur

martinrehak

newmi666

petrm3_CZ

Luka8102

Pawliiik

fikuss_cz

Vejce

setiiik

gapa88

popeye000popeye

Rash-182

rybak_d

dEvilPSX3

koldop306

The_SRIG

Jindrous

Vitas696

Wether79

dam remote race ... kdo chce at si me prida.. potvrdim v utery...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu