Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj, rád bych se zeptal jaké máte ikony dole na obrazovce při spuštění GT5.Co jsem koukal po netu, tak na některých obrázcích jsou všechny ikony hezky rozkreslené, ale já mám poslední tři, tj. Manual, Options a Save pouze takové zjednodušené hranaté mršiny. Měl jsem trošku problém se stažením předposledního updatu, tak mě napadlo, jestli se mi nějaká část neinstalovala blbě - i když to je asi hloupost. Dál by mě zajímalo co znamená volba Pre-Install My Game Data v Options/Utilities?

Jo a poslední.... Dnes jsem koupil Signature edition a vyměnil v PS3 pouze BD s původní verzí za nové BD, které bylo v Signature, vše funguje OK, ale nevím zda bez přeinstalace nepřicházím o nějaký prémiový obsah? Stealth a Chrom auta jsem z PSN samo stáhl.

Předem moc děkuji za každou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, rád bych se zeptal jaké máte ikony dole na obrazovce při spuštění GT5.Co jsem koukal po netu, tak na některých obrázcích jsou všechny ikony hezky rozkreslené, ale já mám poslední tři, tj. Manual, Options a Save pouze takové zjednodušené hranaté mršiny. Měl jsem trošku problém se stažením předposledního updatu, tak mě napadlo, jestli se mi nějaká část neinstalovala blbě - i když to je asi hloupost. Dál by mě zajímalo co znamená volba Pre-Install My Game Data v Options/Utilities?

Jo a poslední.... Dnes jsem koupil Signature edition a vyměnil v PS3 pouze BD s původní verzí za nové BD, které bylo v Signature, vše funguje OK, ale nevím zda bez přeinstalace nepřicházím o nějaký prémiový obsah? Stealth a Chrom auta jsem z PSN samo stáhl.

Předem moc děkuji za každou odpověď.

obsah hry je uplně stejný, jen jsi si mohl navíc stáhnout ze store ty premium auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... jo ale při troše snažení to jde, vyjmenuju u toho všechna sprostá slova která znám a osobně jsem dost překvapený že jsem ještě neurval volant, volant je bezpečnější protože ovladačem vzteky házím o zeď ....

Pro me ani tak ne,protoze ja s nim vsteky lomcuju a ostre s nim tocim :D

Ale ani ne tak u gt5,ale u gt4,ktere jsem si dal znovu (usa verzi v 1080i, oni se ty auta od standartu v gt5 moc nelisej :-D ) a jak jsem zhyckan lehkosti licenci gt5,tak nektere je v gt4 problem zajet i na stribro,natoz na zlato,a taky u toho jmenuju vse sprosteho co znam a Yamaushiho tituluju tak ze by si to za ramecek nedal :D

Jo tak s tema autama je to podpas jak prase....hned mam naladu v hajo,rotoze na auta za 20 000 000 se vyhrama v radu desitek tisic jen tak nevidela:-( kreten jeden zakrslej:-(

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, to by docela vadilo. Problém je v tom, že hra v NTSC verzi v 1080i renderovaná, ne jen upscalovaná. Ale je pravda, že upscale trochu pomůže, ne sice moc, ale aspoň něco. HDMI ale nepomůže vůbec.

Hlavně jsi ale psal, že se podíváš po PS2. Takže upscale nebude a HDMI také ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ale myslel rozdíl mezi gt4 v ps2 připojenou scartem a gt4 v ps3 připojenou s hdmi ... mě chceš říci že je obraz stejný ?

Pořád obracíš. Původně jsi napsal, že by sis rád zahrál GT4 v 1080i. A to s PAL verzí možné není. Rozdíl samozřejmě nějaký bude, ale zase ne tak velký. Nicméně, SCART, ehh, fail.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím o radu, co mám jezdit za závody, když nemám možnost jet žádný závod v a-spec z důvodu že nemám na to dostatečně dobré auto a b-spec je pro mě strašná nuda, special events vše co šlo dojeto, dá se tam vůbec něco ještě jezdit ?

je tam toho ještě dost, ale na vše potřebuješ vlastnit nějaká auta, začneš s nějakým bazarovým autem a pak jen vyhráváš a vyděláváš na novější a lepší auta, dostáváš se k lepším závodům atd a pořád dále a dále až odjedeš poslední 24hodinový závod, ale to je pro tebe ještě dost daleko, o tomhle bylo vždy gran turismo ... občas nějaký seasonal events, jsou tam i license a hlavně online ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu