Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Ahoj.Právě kroužím v EXTREME SERIES - NASCAR - ten poslední závod.Už jsem to hrál asi 20*. Od 2 kola jsem první, a v posledním mě vždy předjedou.Nejlepší jsem skončil 2 se strátou +00,012.Zkoušel jsem všelijaké nastavení...převodovky,gumy atd.Kuwa, už to fakt nedám........rozdupu to i s telkou :angry: Prostě to nechápu.....Pomoc Má někdo tip...kuwa už mě to nebavíííííí.

Ahoj nechci se chvástat ale zajel sem to s náskokem půl kola zde je pár tipů:

Downforce: 40/60

Přítlak: 40/60

Transmission: 380 km/h (236 MPH)

Převodovka: 380 km / h (236 mph)

LSD: 60/60/15

LSD: 60/60/15

Ride Height: 0/-15

Světlá výška: 0/-15

Spring Rate: 18.5/19

Tvrdost pružin: 18.5/19

Dampers (Extension): 9/10

Tlumiče (Extension): 9 / 10

Dampers (Compression): 4/4

Tlumiče (komprese): 4 / 4

Anti-Roll: 6/7

Anti-Roll: 6 / 7

Camber: 3.5/2.5

Převýšení: 3.5/2.5

Toe: -0.15/0.00

Toe: -0.15/0.00

Brakes: 2/1

Brzdy: 2 / 1

Jinak toto je nejtěžší ze závodů NASCAR.

.

Musíte neustále používat závětří

Toto nastavení by vám mělo pomoct a umožnit udržet vyšší rychlost v zatáčkách, které by měly vytvořit dost velký rozdíl mezi řidičem a AI, že se již nebude moci držet za vámi.

Doufám, že jsem tobě a i ostatním pomohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jarda...

Spring Rate: 18.5/19

Jarní Hodnotit: 18.5/19

spis bych to videl na "tvrdost pruzin" aby tady jeste nekdo nezacal okopavat zahonky :D

A "camber" asi "odklon"

"toe" > "sbíhavost"

No venku už to na to skoro vypadá :-)

Vážně to sem nejak prehledl diky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj nechci se chvástat ale zajel sem to s náskokem půl kola zde je pár tipů:

Downforce: 40/60

Přítlak: 40/60

Transmission: 380 km/h (236 MPH)

Převodovka: 380 km / h (236 mph)

LSD: 60/60/15

LSD: 60/60/15

Ride Height: 0/-15

Světlá výška: 0/-15

Spring Rate: 18.5/19

Tvrdost pružin: 18.5/19

Dampers (Extension): 9/10

Tlumiče (Extension): 9 / 10

Dampers (Compression): 4/4

Tlumiče (komprese): 4 / 4

Anti-Roll: 6/7

Anti-Roll: 6 / 7

Camber: 3.5/2.5

Převýšení: 3.5/2.5

Toe: -0.15/0.00

Toe: -0.15/0.00

Brakes: 2/1

Brzdy: 2 / 1

Jinak toto je nejtěžší ze závodů NASCAR.

.

Musíte neustále používat závětří

Toto nastavení by vám mělo pomoct a umožnit udržet vyšší rychlost v zatáčkách, které by měly vytvořit dost velký rozdíl mezi řidičem a AI, že se již nebude moci držet za vámi.

Doufám, že jsem tobě a i ostatním pomohl.

Díky moc.Nastavení pomohlo.Zajel jsem to sice na po 4 ale mám to.:cheesygrin: Pokaždé mě ludry vytlačili, nebo mě dostali do hodin.Kuwa, tolik nervů co mě to stálo......:roll:........mám to. Já su tak štasné:wohow: U mě to je nejlepší závod z celé série GT.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar. ((Na tohle auto jsem narazil na parkovišti. Nevíte co to je za citroena a jestli je v gt? (Taková detektivka :)))) _ Tak jsem na to narazil, ale nechám vám to tady + odkaz http://www.ds3.citroen.com/cz/?campaignid=Longterm&advertiserid=Google&bannerid=DS3

attachment.php?attachmentid=12129&d=1299099990

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem, ci to nie je off topic, ale rad by som sa spytal, ako spustim hru s volantom v rezime volant?

zrejme je jedno o aky volant ide, ale pre istotu uvadzam, ze ide o tento http://www.thrustmaster.com/product.aspx?ProductID=84,

ked ho necham pripojeny pri starte stane sa z neho ovladac cislo 1, ale aj v hre sa chova len ako klasicky ovladac,

t.j. ovladanie sipkami a akcnymi tlacitkami x, o, [], /\, ale pedale a natacanie volantu su neaktivne :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Jardaplihal

Už si mě poslat ten fort gt40? Nevím kolik stojí a psalo se tady něco o tom, že auta nad milion jdou posílat jen do dneška... Dík moc

PSN:georgepr

Ahoj posílal jsem ti to včera a psal jsem ti i zprávu do FL mrkni se určitě tam bude protože já ho v garáži ted nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rybak: to se mi zda blbost ja spis myslim ze dost zalezi jaky s nim jezdis zavody...a jak dlouho ridice mas. Mam ridice ktery ma cca 100 zavodu a karieru tesne pred koncem.

Dalsi ridic ma pod 100 zavodu a karieru plnou.

Kdyz si me pridas muzes to omrknout hodil sem je online a pokud to jde tak si s nim klidne i jezdi. Ja uz mam tuhle trofej za sebou :-)

poslal jsem ti request

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no rknu ti to tak na tomto forum co si posla

tak si to udelej bud na ENG nebo PL protoze Cz tam vzivote nebude...jestli chces meni auta nebo zdilet foto nebo jen tak pokecat nebo zdilet sve SETTING vozu tak zajdi na gt-fobie.hys.cz nechcu delat reklamu ale jenom ti chcu poradt

osobne jsem dloho hleda nejakou stranku kde bych menil auta nebo pridaval fotky ze hra ale zadne CZ forum ohledne GT proste neni dloho jsem byl ta tom foru co si poslal vubec jsem se nedorozumel kdyz jsem mel problem nebo jak jmse chtel vymenit auto pak se tu obevyla ta stranak a jsem rad ze konecne nejaky cech udelal forum GT5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu