Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak to jsem zvědavej jak se ti to bude líbit :bash:

Docela se mi to líbí, grafika je určitě lepší než u prologu, tam nebyl v-sync a obrazovka byla rozpůlená, tady je vcelku a vypadá až na některé stíny krásně. Jízdní model taky bezvadný na něm netřeba nic vylepšovat, ještě koupit pořádný volant a pak to teprve bude ono.

Mohli si ale pohrát více s těmi závody, není tam žádná kariéra nebo tak, akorát vztoupím do závodu a vyhraju trofej, mohli by to příště vylepšit a více to rozvinout. V Game page jsem viděla recenzi a dali GT5 myslím 75% ze 100 kde dost zkrytizovali inteligenci soupeřů a nárazy do mantinelů + kontakty se soupeři.

Já dávám zatím zhruba 85%.

Jakou mají souři inteligenci to nevím, zatím mám odjeto málo závodů takže nemůžu úplně hodnotit, nejvíce mi vadí zdlouhavé nahrávání a hudba, ta je uspávající. Stahovala jsem si i patch který měl asi 600 mega a díky němu prý jde do hry vložit vlastní hudba, ví někdo jak na to? Pár mp3 mám na hard disku. Nevím co přesně znamená IMAGE QUALITY - tohle je v menu a pod tím na výběr, (normal, flicker reduction a sharpen... Ví někdo co to znamená??? ) Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty mp3 musíš v nastavení hry někde ve zvucích povolit "USE PLAYER BGM" nebo tak nějak to tam je. Dá se to nastavit zvlášť pro menu a zvlášť pro závody. Potom v té obrazovce kde si vybíráš jestli budeš jezdit licence, A-Spec, B-spec,.... klikneš na ikonku s notou a tam si vybereš který písničky ti mají kde hrát a tam by ti to mělo nabídnout i mp3 co máš na disku.

Jinak ten IMAGE QUALITY podle mě je jenom na nastavení ostrosti textur. Někomu se líbí víc zubatý auta, tak si to dá na sharpen, atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

251 stranek a skoro o nicem, takze dam jed nu otazku, esli ste ji uz resili tak sorry, v modu A endurace, nerikejte mi ze jedete 4 hodiny v kuse jeden zavod, natoz 9 hodin, nebo 24. Takze se chci zeptat jestli je tam takova moznost zacit zavod a pak to dat na automaiku jako je B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádná taková možnost tam není... mám teď rozjetej 24H závod.

Vše musíš dojet sám...

Na gt-planet ale byla zpráva, že se snad chystá nějakej update, kde by byla možnost si závod po několika hodinách savenout.

... je to už ale docela dávno a pořád nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty mp3 musíš v nastavení hry někde ve zvucích povolit "USE PLAYER BGM" nebo tak nějak to tam je. Dá se to nastavit zvlášť pro menu a zvlášť pro závody. Potom v té obrazovce kde si vybíráš jestli budeš jezdit licence, A-Spec, B-spec,.... klikneš na ikonku s notou a tam si vybereš který písničky ti mají kde hrát a tam by ti to mělo nabídnout i mp3 co máš na disku.

Jinak ten IMAGE QUALITY podle mě je jenom na nastavení ostrosti textur. Někomu se líbí víc zubatý auta, tak si to dá na sharpen, atd...

Díky Vejce-CZ, už mám všechny mp3 ve hře a je to paráda že si můžu poslechnout co chci. Mám ještě otázečku a to pro všechny nejenom pro tebe, dá se nějak vykutit poškození auta v GT5 ? Viděla jsem tohle video tak mě zajímá jestli je nějaký patch nebo něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele lidi taky se vam zda nebo jako me to pride uplne jasny, ze v GT5 ty auta malo zatacej? proste kdyz to analogem narvu do leva tak ten ridic tim volantem neotoci ani o 360 stupnu a malo to zataci, mi pride. Vubec ten volant se neotacu o 360 stupnu divny ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele lidi taky se vam zda nebo jako me to pride uplne jasny, ze v GT5 ty auta malo zatacej? proste kdyz to analogem narvu do leva tak ten ridic tim volantem neotoci ani o 360 stupnu a malo to zataci, mi pride. Vubec ten volant se neotacu o 360 stupnu divny ...

Všechny auta jsou takové nedotáčivé a pomalé ale je to dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny auta jsou takové nedotáčivé a pomalé ale je to dobře.

jako jasny, zejo , kdyz jedes 260KM/H tak je auto pribity k zemi, takze zatocit je skoro nemozny, ale kdyz jezdim nejaky ty evropsky okruhy v A-spec v alpach, kde jsou ty silnice malinky a zatacky vostry jak svine, tak tam to vubec nezataci, a to neni realny a jedu ponalu samozrejmne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu