Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jako jasny, zejo , kdyz jedes 260KM/H tak je auto pribity k zemi, takze zatocit je skoro nemozny, ale kdyz jezdim nejaky ty evropsky okruhy v A-spec v alpach, kde jsou ty silnice malinky a zatacky vostry jak svine, tak tam to vubec nezataci, a to neni realny a jedu ponalu samozrejmne

No vidíš a prý je to dokonalá hra. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ta nedotacivost me dost sere :D, jako jasny je to dobry a realny ale pri velky rychlosti a ne pri desitkach ani ne KM / H . A este je blby, ze ten ridis nikdy ale nikdy neotoci volan o 360 stupnu coz je dost nerealny. O 360 stupnu otacis do kadzy druhy zatacky na real. ( tohle je i v shift 2 a v GT5 ne?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

_Ultimate7th_ - Budme rádi jaké to je. Hrál jsi RACE DRIVER GRID ? Co já se tam navstekala, trvalo mi hodiny než jsem si na ovládání zvykla a začala normálně hrát, auta v GRIDU byla tak přecitlivělá že se to pomalu nedalo ovládat. Jet ideální stopu nereálné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ridicak nemam, ale to neznamena ze jsem v aute nejel a nezatacel. A verte mi ze volan o 360 stupnu sem otocil hodnekrat a auto zataci o dost vic nez v GT5. Ale samozrejmne kdyz jedu 300KM/H tak to moc zatacet nebude ze? :D. To je auto pribite k zemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ridicak nemam, ale to neznamena ze jsem v aute nejel a nezatacel. A verte mi ze volan o 360 stupnu sem otocil hodnekrat a auto zataci o dost vic nez v GT5. Ale samozrejmne kdyz jedu 300KM/H tak to moc zatacet nebude ze? :D. To je auto pribite k zemi.

S tím volantem máš pravdu, také jsem si to už párkrát říkal.. Ale prakticky auta zatáčí jak mají, ale volant se podle toho prostě nechová.. Na druhou stranu tuto věc jsem řešil prvních 14 dní.. Po té, při onlinech stejně z cockpitu jezdit nebudeš.. ;) No a ještě k těm Alpám.. Záleží na nastavení vozu, ale člověk v Alpách na šotolyně prostě už musí GT5 maličko ovládat, tam už nestačí jen zatáčet, ale nadjíždět zatáčku, ručku a pod plynem ve smyku projet zatáčku.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedna otazka, v mode B je bezproblemove dostat se do levelu 40, pustis auto, des spat, do prace a vono ti to jezdi samo, ale reknete mi jak chcete dojet do levelu 40 v mode A, kdyz jakykoliv zavod v expertovi ti prihodi tak malinkaty kousek tvych dovednosti. To co tady resite na predchazejici strance, to byste meli resit v sekci POKEC, nebo chat, tady by se melo fakt spis resit jen problemy nebo rady kolem teto hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu