Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Toto je diskuze o hře Gran Turismo ,takže všechno co se týká této hry patří sem. A k tvému dotazu. Úplně jednoduše prostě odjezdit všechny závody co jsou gt5 i s endurence. No pak určitě budu muset dodělat ten zbytek expů třeba v online modu, když bych nechtěl jezdit pořád ty samé závody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Diskuse jako diskuse, neco je vice mene jen pokec, ale zpatky k tem levelum, uz si jel 24 hodin le mans? nebo jakoukoliv endurace, sem v 35 levelu a neumim si predstavit ze bych tu 35 jel este jednou. A kdyz jezdim jiny ostatni zavody tak proste ty xp nepribyvaj, to abych jezdil dva mesice neco co uz mam davno odjezdeny. Ps3 na net nepoustim a nejsem zadnej fanatik ze bych sedel u playka kazdou minutu. Takze sem dal otazku jak nejrychelji a efektivne dojet do tej 40. diky tym pindam na predchazejicich strankach se tu neda najit zadna rozumna odpoved. Pokud tedy nechci sedet dalsi tejden a procitat si tech 254 stranek. Taky playko neni jedina vec na svete a gt5 jedina hra na playku. Kdybych mel cist dycky 250 stranek abych neasel reseni na nejakej problem to bych se mozna ani ke gran turismu nedostal. Proto si myslim ze vetsina tech pind patri do pokecu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ps3 na net nepoustim a nejsem zadnej fanatik ze bych sedel u playka kazdou minutu. Takze sem dal otazku jak nejrychelji a efektivne dojet do tej 40. diky tym pindam na predchazejicich strankach se tu neda najit zadna rozumna odpoved. Pokud tedy nechci sedet dalsi tejden a procitat si tech 254 stranek. Taky playko neni jedina vec na svete a gt5 jedina hra na playku. Kdybych mel cist dycky 250 stranek abych neasel reseni na nejakej problem to bych se mozna ani ke gran turismu nedostal. Proto si myslim ze vetsina tech pind patri do pokecu.

A ty taky nejsi jednej uzivatel zde a tohle neni jediny forum,takze pokud se neco nelibi... ;-)

Jinak nechapu co mate nekteri (ty;-) ) s dohravani gt co nejrychleji...to date 1500 za hru abyste to meli co nejrychlejs z krku? To neni ani tak hra,jako "zivot",takze se pocita s vutrvalosti a projozdenim,testovanim atd atd...a ne "kdy uz to dohraju,at muzu zkonzumovat tupe zase jinou hru";-)

Kdybys pichnul ps3 na net,tak zjistis,ze je tam,vetsinu uz jsi propas,hodne spec online eventu a nekdy i zvysene xp atp...takze tuhle hru radsi nekonzumuj,nestoji za to,tohle je kvalitni lezak,na kterej se musi mit chut a zit s nim, zkonzumuj radsi grid,dirt atp...

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odpoved *****spsovi. Detem, jako ses ty by prave meli zakazat pristup na takovyhle fora. Bo radu nedas ani jednu a jen zasvinujes svejma hloupejma hlaskama forum. Rika se tomu ze spamujes? Vis, kdyz vyslo prvni sony, tak mozna tvoji rodice planovali, ze si te udelaj. Mozna si byl i nechtenej. V ty dobe ja sem letoval prvni chipy aby si deti mohli pohrat na playku a rodice nemuseli davat pulku vyplaty na jednu hru. protoze tenkrat v cesku byla takova politika. A ted mi porad. Mam chodit este na tohle forum nebo tady budou psat jen samy takovyhle rozumbradove jako si ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedinej kdo tady spamuje seš ty. Nikdo nemůže za to, že seš línej číst to co tady kdo napsal. Tady to nějak funguje a buď se ti to líbí nebo ne. Pokud ne, tak děkujeme za tvoje příspěvky a můžeš jít jinam. To že máš v GT5 level 35, z tebe ještě nedělá vostřáka, na kterýho si tady hraješ:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se s tebou hadat nebudu,a uz vubec ne delat nejake nejapne presmycky z jmena,nebudu jak malej.Muj nazor na tve konzumovani a rychle dohravani hry jsem napsal,na tom nebylo nic spatnyho.Dokonce jsem ti dal radu i to,ze mas tvou ps3 pichnout na net,ze jsou tam zavody navic.Pokud chces gt opravdu rychle zkonzumovat a pak ho hodit do supliku,najmi si na to nekoho,at za tebe jezdi 24hodinovky.Ta hra si ale zaslouzi vic a ne tebe.

A nejsem si vedom toho,ze bych tv mem prvnim prispevku nejak hanlive oznacil,jako ted ty me;-) A vubec napsal cokoliv co by te takhle urazilo abys mi psal tak jaks psal....pak kdo je tu dite...:-) diky tomu mam pocit ze jsem se strefil,tim co jsem psal,jinak bys tak nesilel.

Apropo,rada cislo dve,kup si volant. Pokud jsi fanda(coz pochybuju)tak uz ho mas,nebo to pro tebe nebude problem a u hry vydrzis o to dyl,jelkoz jet to s volantem znovu,akkorat s jinejma autama pro radost tez uspokojuje zavvodnikovu dusi a na xp tez prida.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vam to shrnu, kdybys napsal, pripoj se na net tam sou zavody extra, to bych bral, to byla dobra rada, ale tys to pojal jako prednasku profesora malemu chlapci jak ma hrat hru. To je to o cem sem tu psal. Proste najit dobrou radu je tezke, protoze okrem jinech je tu este vejce co nevi vubec vo cem psat. Nejsem ani linej cist, nemachruju ze sem v 35 levelu, nepotrebuju dohrat hru co nejrychleji. Sem v pohode mam cas. nezenu se za trofejema, nehci nic dohrat, nepotrebuju nakopovat auta, nepotrebuju zadne cheaty, bugy. je mi 54 let, a nejsem fanatik hrac. Rad si zahraju dobrou hru, rad prichazim vecem na kloub. Hrat 24 hodin jeden okruh. Ok. ale kdyz se podivate jak pomalu pribivaj xp pri kazdym zavode pokud nehrajete ten nejvyssi vas dostupny level tak mi reknete kdo by chtel sedet u playka nonstop aby se dostal na 40 level. Byla to jen otazka. prave proto ze tu lidi vic diskutujou nez odpovidaj sem rek, ze vetsina toho patri na pokec. Vetsinou se neresi technicke problemy hry. Jake auto pouzit na jaky zavod, jake nastaveni, jak projet klickovani v licencich aspon na stribro, jak zajet Eiger v Loebovi, jak se vysporadat s Vettelem. proste je toho hodne. Zatim se tu resi napriklad...uvazuju si koupi t hru..potom uz sem si ji koupila, trosku si zajezdim a dam hodnoceni...potom no tak dala bych tomu 85 procent. A podobny tema. z 255 stranek se prd dozvis o samotne hre. Nedosvis se ze online muzes hrat extra zavody a jine dulezite veci. Devilovi, neber moje prispevky osodne, ja sem v pohode, nekdy zertuju. Nemusim na tuhle stranku vubec chodit to mas vejce pravdu. Jde vo to co je dulezitejsi, kazdyho potencionalniho ozivatele vodpalit pitomostma nebo udelat stranku zajimavou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

letos 55 zel bohu, ale este jedna odpoved. Nekdo se ptal na Veyrona,jak uz tu bylo receno toho vyhrajes gt world, v profesionalech, i kdyz to auto ma vic jak 1000 bhp, jel sem s nim snad jen jedenkrat, bo je to tak slaby auto. To sem ale nechtel rict.Bydlim na jedny maly vesnicce, kousek vedle nas je maly letiste, v jednej hale delaj auta. Konkurence Bugatti. minule jedno testovali. 100 udelal za 2,9 s. To auto se menuje Koenigsegg. Vobcas ho potkavam na ulici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vim to sou husty auta, ale na bugatti nic nema ;)

Tak co mam delat s tim zatacenim? Je to dost nerealny a blby, de nak zapnout aby to klouzalo nebo neco?

Dass,settngs das tcs na off a pakvtouplne dole taky,ted z hlavy nevim jak se to jmenuje.

Ale bez volantu to pak s nekterejma autama nedas,jsou pak nvyzpytatelny.

2jiri: Ja vim,tez se ti omlouvam(pokud to byl od tebe jako omluva),ale na ten 40 level, nehon se tak za nim.Jak ksm uz psal,je to brano jako zivot,proste nekdy za par let,okud u hry,jako u jak o tqk vyada jdinho gt na ps3,vdrzis,dosahnes ho.Neni to jakp jine hry,kde mas za tydn level 100 a pak uz nic nedostavas.Stejne za nej neni zadna poradna odmena:-( Zkus ty online venty a patche,pokud jsi aspon nkdy mel ps3 na netu,co vim,tak nejak zvedaly xp,ale nevm zda jen docasne nebo porad... na ty online zavody se snazuli prdavat kazdej tyden par zavodu atp,je o ale na dloho.

Glitche v online,kde se dali lehce podvodem sbirat xp, patche uz odstranily.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus se podívat na www.gtarena.cz je tam forum, kde možná najdeš to co hledáš. Jsou tam setupy, možná pár videí co jak zajet, ale taky tam učitě nenajdeš všechno.

Jak chceš třeba popsat kličkování mezi kuželama? Musíš jet rychle :cheesygrin: Taky záleží na čem to kdo hraje. Potom jestli někomu stačí tu trofej udělat jenom na bronz, nebo jestli to někdo hraje tak, že chce mít všechno na zlato. já mám všechny licence na zlato, ale už ti asi neporadím co a jak zajet, protože ty licence jsem zajížděl někdy krátce po vydání hry. Pokud chceš nějaký návody, tak se podívej asi na youtube. Tam jsou snad návody na všechno. Snad z těch videí něco vyčteš. gudlak:party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo zajel licence na zloto je magor, rek bych ze to ani nejde, ale je fakt ze sem videl veci na videu ze to de, ale to je tim ze sem starej a nesikovnej, na tu stranku nechodim bo je slaba tusim, chodim sem bo sem kdysi psaval do sekce wii kdyz si nekdo nevedel rady ze softmodem, taky je fakt ze v cesku ten softmod na wii delali blbe takze se hodne lidem pomohl, i kdyzz pres skype, bo bydlim na pustym ostrove ve svedsku. Za tim 40 levelem se nezenu, ale po projeti 24 le mans sem si rek ze je uplne nesmyslne jezdit az na 40. Proste ja sem typek kterymu vyhovuje vis B protoze ja spis hraju hry, kdy reknu nekomu aby neco udelal a von to udela. Ja sem slabej hrac. B mod je ale extremne slabej bo neni zavod v kterym by byli nekake problemy. Dycky existuje auto, ktery je o tridu lepsi nez ostatni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce si to pohrát s nastavením auta ,když správně nastavíš bugatti veyron ,tak se s ním taky jede celkem dobře :-) A jinak ty licence jdou na zlato ,jen to chce se tomu trochu věnovat :-) taky jsem myslel ,že vettel je na gamepadu neřešitelnej a po 3 dnech trénování jsem to taky udělal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este sem chtel kdysi napsat odkaz pro vejce a to ten, ze patri mezi ty co dostali na vanoce pod stromecek kyblicek a lopaticku a chodej se tajne koukat k sousedum do okna jak si jejich starsi kamaradi hrajou na playku ale esli fakt mas licence na zlato tak to beru zpet. primatorovi tejhle stranky, nevim podle ceho muzes zjistit ze mi je 13, v jednom prispevku, nebo spamu sem psal, ze kdyz sem letoval chipy do prvnich PS tak ty si este mozna ani nevedel ze neco podobnyho existuje, uz tohle ti melo napovedet ze mi musi byt vic jak 13, napsal sem to v zertu, ale je to pravda. Kdyz bych ti rek ze sem kdysi zacinal na gumaku, tak kdyz ses trochu starsi tak bys mel vedet ze gumag byl kdysi prvni personal pocitac Sinclair. Ver mi ze kdyz se bydlel v cesku nebo i na slovenksu, tak toho gumaka sem mel mezi prvnima, stejne tak playko a stejne tak napalovacku. Na veku nikdy nezalezi a nezalezi ani kdo je v jakym levelu. Prave takovy borci co jezdite licence na zlato, nebo vettela po trech dnech byste meli davat rady treba jak to auto nastavit, a jine podobne technicke rady. Je to pro ty, kteri se stou hrou trapi. Vermi ze ja to nepotrebuju, ne ze bych to umel, sem napsal ze sem slabej, ale me to zas tak netrapi. Jinak uz prestavam spamovat, takze nebudem hloupostma, ktere nic neresi plnit obsah stranky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu