Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Tys musel spapat asi hodně vtipné kaše, co? Až ti z ní bylo evidentně špatně:cheesygrin:

S kyblíčkem a lopatičkou si už pár desítek let nehraju a slintat do okna taky nechodím, možná tak nad nahou sousedkou, ale nad tím jak si kluci hrajou na playstationu, to určitě ne. Licence mám na zlato, nemám důvod si vymýšlet. Vettela mám Monzu na zlato, Nurb myslím na stříbro. Radit co a jak nastavit se nedá, páč v licencích a ani v tom Vettel challenge se ladit auto nedá. Ale těžko radit někomu, kdo radu dostal a ani se na zmíněnej odkaz nepodívá, protože tuší že ta stránka je slabá :roll:

Nehledě na to, i kdyby to ladit šlo, tak můj setup ti nemusí vyhovovat, protože každej má jinej styl řízení a každýmu vyhovuje něco jinýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

S tema setupama je to pravda, tam je kazda rada draha,kqzde auto se i jinak chova a kazdej ma svuj styl,sam jsem z posetilosti hledql setupy na zahr forech a radoval se,ze budu mit konecne nekde zlato...bohuzel vetsinou jsem si rekl jak s tim muze nekdo jezdit... je tolik stylu jezdeni,ze to nejde :-( na licence je nej yotube,na zavody je nej proste jezdit a jezdit az to jde samo.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte co mě přijde u těch licencí vtipný, (ne že bych jich měl odjetých nějak moc a snažím se je jezdit na zlato) že nejvíc času vždycky strávim u tý první rozjezd-brzda. :D V tý souvislosti mě napadá jedna otázka : Jakej styl rozjezdu vám přijde nejrychlejší? Mě se zdá, že vytočenej motor na max, dokonce i v těch instruktážních replayích to tak je. Ale to má dle mě k realitě dost daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

startovat s plným plynem je blbost. Musíš motor držet v takových otáčkách, kdy má nejvyšší výkon a kroutící moment. To bys měl najít v grafu k nastavení auta. Když dáš plnej kotel, tak vě většině případů už seš hluboko pod ideálním výkonem k rozjezdu.

To samý z brzdou. Pokud máš ABS nastavený na 1, tak je ideální stlačit brzdovej pedál do cca 3/4 délky jeho chodu. Prostě tak, aby jsi při brždění neměl zablokovaný kola. Potom zabrzdíš o nějakej ten centimetr dřív a šetříš pár desetinek, co se můžou hodit na zlatou trofej, ať už v licencích nebo v různých Special challenge. Dá se brzdit i motorem, takže je dobrý nakopat tam co nejrychleji jedničku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týká rozjezdu, tak tam jsem to nezkoumal jestli je tam nějakej rozdíl v rozjezdu pod plným plynem, ale co se týká brzd, tak tam to takhle funguje určitě. Na nordschleife s mercedesama, je to hodně poznat. Pokud budeš správně dávkovat brzdu, tak si můžeš dovolit jít na brzdy o něco později a budeš díky tomu mít i lepší nájezdy do zatáček, protože nebudeš mít zablokovaný kola.

Ale hrát se to dá různýma způsobama, takže pokud někomu vyhovuje jezdit plnej plyn a plná brzda, tak proč né no ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

licence plyn brzda, nemyslim ze je problem to udelat rychle na zlato, plyn ja davam na max asi az naskoci 2 a pri trojce tusim pustim plyn, klesnou aotacky a vzapeti vytocim plyn na max, v tu chvili ma nejrychlesi odpich, vyzkousene, problem je jen presne trefit ten moment pusteni plynu a vzapeti vytoceni znovu na max. S vtema brzdama mi to nejni moc jasny. Predstavuju si aby ty brzdy byli co neucinnejsi a tak nevim proc nastavuju abs na 10. Mozna je to chyba a proto jezdim tak blbe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potreboval bych vazne pomoct, kdyz tu hru zapnu tsk se mi napise tajto

A connection to the server could not be established (ID = 2:0) , a nemuzu hrat.

Nemuzes hrat online,nebo vubec?Mas stahlou ci origo? Makalo ti to nekdy? Reseni by mozna bylo,ale chce to vic info.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo s brzdama taky souhlasím ABS na 1 a nedošlapávat na doraz dělám taky, šlo mi o ten rozjezd. a musim říct že speciál na Nordschleife je úplně mazec. u toho sem se bavil zatim snad nejvíc :thumbup:

Ja sem porad nemoh udelat licence na zlato, pokazdy sem byl trochu pres a ne a ne to udelat. Pak sem prisel na to uplne vypnout ABS a brzdit nadoraz a hnedka sly zlaty trofeje udelat.

Ja to jezdm takhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam origo (jak jinak) nemuzu hrat vubec, nemuzu ovladat s analogem, jako ani v menu, jo muzu naject do GTlife a konec.

A slo to nekdy? Me online zlobi,kdyz mam ve wifi routru zapnuto unPNP ci tak nejak.Zkus to i po kabelu jen prez modem. Nejspis ale bude chyba u nich na servrech:-(

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu