Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Grafika je strašná a interier v autě taky.

Jsem docela sklamanej.

U Gran Turisma čekám vždy vše na 100%

Mám i origoš volant GT a mám neustále sešlápnutou brzdu (od výroby)

Když stojím na mistě přidám plyn,tak se nerozjedu.

Nechápu jak to můžou dát do prodeje = trochu ostuda ne?

Momentálně patriot nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty odpurce grafiky.. uznavam ze nejaky textury asi nebudou nejlepsi ale opakuju ponekolikate ze tohle neni vytazeny z GT5 ale je to specialne udelany a je to nejaka starsi verze. A pokud se vam nelibi trat jako takova tak se vam musim smat a zeptat se co jako chcete na zavodni trati, ktera je obklopena piskem a travou udelat hezkyho.. to tam jako maji byt vsude neony a tak? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grafika je strašná a interier v autě taky.

Jsem docela sklamanej.

U Gran Turisma čekám vždy vše na 100%

Mám i origoš volant GT a mám neustále sešlápnutou brzdu (od výroby)

Když stojím na mistě přidám plyn,tak se nerozjedu.

Nechápu jak to můžou dát do prodeje = trochu ostuda ne?

Momentálně patriot nejsem.

Uvědom si že to má 219mb :D tohle není demo.. to je jen taková verze udělaná pro tu soutěž..

A ten volant si měl jít okamžitě reklamovat, tvoje blbost že si to neudělal.. Ten volant navíc dělal Logitech, tak nevím co se tady oháníš po Polyphony ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvědom si že to má 219mb :D tohle není demo.. to je jen taková verze udělaná pro tu soutěž..

A ten volant si měl jít okamžitě reklamovat, tvoje blbost že si to neudělal.. Ten volant navíc dělal Logitech, tak nevím co se tady oháníš po Polyphony ;)

K tomu volantu: nedělá to jenom mě ale i ostatním!

A co máš proti Logitechu?

To Polyphony ho schválili.

Mám rád GT ale de to s něma z kopce ale nedělejme unáhlené závěry a

tyhle diskuse si nechjme teda na 5:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pockej to si delas srandu ze ta grafika je dobra tak maximalne auto u toho dema trial ale co se tice trate tak svalne dojedt ke stromu apoznas jak vypada papirovej stromek:-d nebo svalne zajed bokem u jeviste a poznas jak se asi citi clovek kdyz je prejetej valcem ale uplna dokonalost jsou mraky ty se ani nehnou ale hlavne ze prapory vlaji jako by tam byl nejsilnejsi vitr no aze se nehejbe listi tak to je pak asi jasne jo a ze me dorazis jaka je ta trava krasna sakra ja nevim ale me to prijde jen jako placka ta trava nic vice

a od kdy si v rychlosti 150Km/h všímáš jak vypadá strom ?

K tomu volantu: nedělá to jenom mě ale i ostatním!

A co máš proti Logitechu?

To Polyphony ho schválili.

Mám rád GT ale de to s něma z kopce ale nedělejme unáhlené závěry a

tyhle diskuse si nechjme teda na 5:roll:

A Logitech ho vyrobil, takže si obě firmy nemají co vyčítat.. všichni stejně víme, že nejlepší je G25/G27 :angle:

To demicko neni uplne spatne, ale proste to tak nejak nema stavu...

není demíčko ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Gran Turismo 5 v noci a přítomnost IRL

kpics_kpics_gt5gallardo.jpgPetr Strecker, 05/01/2010 19:16

Zdroj: GTPlanet

S novým rokem se na stáncích (tedy alespoň v UK) objevilo nové číslo Oficiálního PlayStation magazínu, v němž se objevilo mnoho nového a dokonce i v oblasti her, se kterými se ani nijak nepočítá. Jeden příklad za všechny – Gran Turismo 5! Na to, že hra vychází v Japonsku (možná) za necelé tři měsíce, tak je celkem div, že se tak málo ví o obsahu hry. Všetečný novinář ale odhalil zejména dvě velice příznivé novinky – potvrzené závody v noci na všech tratích a přítomnost série IRL, neboli Indy Racing League. K NASCAR, WRC, JGTC a mnoha dalším se tedy přidává oficiálně i tato formulovitá závodní série, kde rozhodně není nouze o rychlost. Zbytek informací jsou více méně věci, které již známe, na závěr opakovaně dodáme, že ve hře bude přes tisíc vozů, přičemž 170 z nich bude kompletně vymodelovaných tak, že jejich poškození bude možné pozorovat i z interiéru. To vše za předpokladu, že hra někdy vyjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na netu sem nasel nekolik car listu (mozna jsou od sebe okopirovane) a na nich se objevilo celkem 10 000 aut. Ale je pravda, ze mnoho vozu tam bylo vickrat treba s jinym motorem, ci rokem vyroby.

Na jinych mistech sem se zase docetl, ze ve hre ma byt "jen" 1000 vozu. Myslite, ze je moznost ze by na bluray bylo tech 1000 vozu a potom na Storu stahovatelne dalsi ? To by byla uplna fantazie, protoze mezi temi 10 000 se objevily vozy jako Superb, Fabia atd... a i moje skromne auticko Peugeot 106:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj to je skody, doufam ze se tam objevi znacky jako Skoda, Seat atd...

Myslim, ze kdyz sou ve hre VW, tak auta z jeho koncernu by nemel byt problem...

Jake sou zatim oficialni informace? O GT5 sem se zacal zajimat teprve kolem vcerejska (predtim sem jen trpel s odkladanym datem vydani).

Vim ze licence jsou pro NASCAR, WRC a IRL a ze se bude dat jezdit v noci a bude variabilni pocasi (jen dest, zatazeno apod. nebo i snih?).

Kdyz je licence pro ty zavodni souteze, znamena to ze jsou tedy i licence na jezdce v tom sampionatu?

Co vse ohledne licenci se vi? Nemusite se rozepisovat, staci mi dat treba odkaz, kde bych se to docetl. Dik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gran Turismo 5 boxart a datum vydání?

Ani to netrvalo tak dlouho a hned tu máme další novinku o pátém díle Gran Turismo, tentokrát ne již tak formální, leč pro mnoho hráčů závodníků naprosto zásadní. První z nich je konečně oficiální boxart, kterým se bude hra prezentovat snad již v březnu / marci, na území Japonska. Na obalu se nachází ušlechtilost sama v podobě supersportu Mercedes-Benz SLS-AMG, nejnovější vlajkové lodi MB, odkazující na legendární model 300SL Gullwing. Druhou zprávou je konečně možné oficiální datum vydání v Japonsku. Dlouhou dobu se vědělo jen o březnu, jakožto samotném měsíci, japonský e-shop Geo ale uvádí přesné datum, tedy 25.3. 2010. Možná se jedná o tip prodejce, možná o únik dat. Doufejme tedy v pravdivost informací a v nezkrotnou sílu našich vozů. Ámen.

granturismo5boxart.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové gameplay záběry z Gran Turismo 5

Výstava CES 2010 v Las Vegas je v plném proudu a kromě nových trendů v oblasti spotřební elektroniky zde ukázala svá esa i vrchní společnosti v oblasti herních konzol. Nebyl bych to já, kdybych nevybral zajímavá gameplay videa z čeho jiného, než z Gran Turismo 5. Videa, která pořídil Gamespot jsou pro hráče čekající na tento titul více než uspokojivá a konečně ukazují něco jiného, než neschopnost některých aktérů uřídit vůz. Na prvním z videí se poohlédneme za bájným McLaren F1 v přehrávaném záznamu závodu (bohužel nebyl dostupný v hratelné podobě), dále tu máme pohled z vozu při řízení Lamborghini Gallardo LP560-2, záznam závodu japonských JGTC a Lexus SC430 JGTC, krátký střih na HKS Mitsubishi Lancer na Nurburgringu, nebo i natočené menu. Poslední dvě videa pochází od Gametrailers na nichž vidíme novou Toyotu FT-86 Concept a závodní Motul Nissan GTR v akci. Také si všimněte zvuků motorů, které zní zase o něco lépe, nebo zvuk rozráženého vzduchu o ostré karoserie. Tak se nenechte rušit a pokračujte do novinky, pro zbylá dvě videa.

http://ces.gamespot.com/video/6245183/

http://ces.gamespot.com/video/6245182/

http://ces.gamespot.com/video/6245181/

http://ces.gamespot.com/video/6245184/

http://ces.gamespot.com/video/6245180/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu