Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já sem rád za výpadek, díky tomu jsem zajel všechny licence na GOLD! Ale už by to mohli nahodit...

Podařilo se už někomu z vás dát Vettela na gold?

Ahoj sem rád že mám bronz :-)

Jinak prodám volant pro GT5 - GT DRIVING FORCE/LOGITECH záruka ještě 21 měsíců kupován na alza soft.

Všechny licence díky volantu na GOLD

GT 5 sem dohrál do konce slibované aktualizace závodu on line mě zklamali pro to prodávám.

původní cena 3600,-

nyní 2500,-

pokud máte měkdo zájem písněte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte co znamenají tato zkratky u aut? (FF, FR, MR a podobně?) Není to náhodou na jaký náhon kol auto jezdí? Pokud ano co znamená co.

To je označení pro umístění motoru a pohon kol.

FF motor v předu přední pohon kol

FR motor v předu pohon zadních kol

MR motor uprostřed pohon zadních kol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak si mám správně vysvětlit ikonu počasí u závodu, kde je např. sluníčko s deštěm? Že jednou to bude (náhodně) za slunného a podruhé za deštivého počasí,nebo že se to během závodu může změnit?Konkrétně mám třeba na mysli závod v Suzuce 1000km v Endurace!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak si mám správně vysvětlit ikonu počasí u závodu, kde je např. sluníčko s deštěm? Že jednou to bude (náhodně) za slunného a podruhé za deštivého počasí,nebo že se to během závodu může změnit?Konkrétně mám třeba na mysli závod v Suzuce 1000km v Endurace!

ano, pocas preteku sa bude menit pocasie... mne napr. prsalo od zaciatku do cca 40.kola, potom nejakych 15 kol, kym trat vyschla, vymena pneu a az do konca sucho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lantos - Nejsem si jistá jestli by mi pomohl další jezdec v týmu abych to mohla jet, 4 závody už mám v B-Spec odjeté a ted nemůžu odjet žádný ani ten kde už mám trofej.

A zkusila jsi si najmout další B spec řidiče? Místo toho, aby si tu psala, že ti to nejde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hru mám rozjetou už delší dobu a jezdce jsem si najala hned ze začátku a ted nejvím jak jsem to udělala, takže najmout dalšího mi ted dělá problém. Zkoušela jsem i retire driver nebo tak nějak to tam píšou, i tu druhou možnost kdy se zobrazuje profil mého pilota ale nic se neděje, nemůžu ho ani vyhodit.:angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

retire driver nedávej. tím toho jezdce nenávratně ztratíš. Podívej se, jestli toho jezdce nemáš k dispozici pro online hru - Remote play. Můžu se ti na to podívat, jestli ho máš na to remote play nastavenýho. Přidej si mě na psn - Vejce . Pak ti napíšu co dál s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

retire driver nedávej. tím toho jezdce nenávratně ztratíš. Podívej se, jestli toho jezdce nemáš k dispozici pro online hru - Remote play. Můžu se ti na to podívat, jestli ho máš na to remote play nastavenýho. Přidej si mě na psn - Vejce . Pak ti napíšu co dál s tím.

Retire jsem zkoušela a ani vyhodit ho nemůžu a on-line mi htát nejde. To je ale už jedno rozjedu si to znovu a bude klid, ale :thx: za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu