Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mam dotaz oni se daj nějak ty auta posílat mezi sebou?

Nevíte proč mam tu krajinu takovou nic moc v grafice když jedu závod ?Napadlo mě nějaký textury nebo něco dát hight ale nevidim kde ..

auta se dají posílat dárkem mezi kamarádama ale pouze s cenou do 1milionu a s tou grafikou opravdu nic neuděláš :-( , ale když si dáš závod v noci tak ty textury nebudou moc vidět :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mam volant logitech driving force GT, da se nekde snizit polomer otaceni volantu? defaultne to je nastavene na 900° ,nebo si musim zvyknout hrat GT5 takhle s volantem nastavenym na 900°

diky za odpoved

V nastaveni u volantu je typ, standard, profesional a simulation, Jen na simulation je to tech 900°. jinak jde jeste menit citlivost tim taky ovlivnis reakce. Jinak GT5 ma defautne velmi pekne vyladene ovladani oproti takovemu SHIFTu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo nějaký tip, jak v Seasonal vyhrát nový extreme závod s Fiatem 500?V cíli mi vždy schází na prvního 7-10 sek.Auto jsem odlehčil,dal ty nejlepší komponenty,ale furt pomalý!

vypni všechny asistenty, auto se trochu zrychlý .... mě to pomohlo a vyhrál jsem docela v pohodě ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím, vzhledem k tomu, že se mi doma GT5 už pár měsíců nedotčeně válí, tak vám chci nabídnout ke koupit volant, který jsem ke hře pořídil. Jedná se o Fanatec Porsche Carrera Wheel. Je to takový zlatý střed mezi Logitech G27 a Driving Force GT. Volant je opravdu málo používaný a je ještě v záruce. Cena pořízení byla 3300,- a představoval bych si za něj tak 2500.- (za to někte koupíte práve DFGT). Hlavními výhodami volantu jsou pedály i se spojkou, dobrá řadící páka, skvělý force feedback a hlavně nastavitelnost přímo na volantu. Hodím vám sem dvě videa z recenzí.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim co je na tom za blbost ale taky se na to v hlave ptam casto

jj, skoro všechny závody jsou startovány za jízdy ... ach jo kde jsou ty doby co se jezdily před každým závodem kvalifikace .... a také musela být potřebná license ... dnes je to předělané pro ♥♥♥♥♥♥ní amíky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu