Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no nejspis ne.Ja mam ofw takze ti stim moc poradit nemuzu,ale podle me se bez psn nijak ty veci nestahnes.Gt5 si je totiz stahne a aktualizuje samo jakmile vydaji nejake nove zavody.A na to potrebujes PSN. ;) Kdyztak PM kdybys neco potreboval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je tu nekdo kdo zajel vsechny tri trate v S.vettel chalange na zlato??? Da se to vubec zajet na zlato na gamepadu??? uz mam nervy a premyslim ze poridim jen kuli tomu volant... ale chci vedet jestli to tu nekdo s volantem dal... abych nemel doma volant a S. vettel na stribro :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je tu nekdo kdo zajel vsechny tri trate v S.vettel chalange na zlato??? Da se to vubec zajet na zlato na gamepadu??? uz mam nervy a premyslim ze poridim jen kuli tomu volant... ale chci vedet jestli to tu nekdo s volantem dal... abych nemel doma volant a S. vettel na stribro :-(

Volant je na to určitě lepší. Pokud chceš skvělý volant k GT5, podívej se na předchozí stránku nebo sem: http://console-forum.net/tema/124891-fanatec-porsche-carrera-wheel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Monzu na zlato. Nurburgring mě chybí asi 1,5s na zlato, Suzuku jsem ještě nezkoušel, ale mohla by být v pohodě. Je taková plynulá.

Jezdím na volantu.

hochu, kdyby si byl z prahy, tak bych ti privezl svou PS3 aby si mi to zajel :-)

hraju na DS a Monza mi chybi na stribro 0.5 s. ale suzuka a Nurburgring se ke stribru ani npriblizim... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu