Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdravim... poohlizim se po nejakym volantu. Chtel bych vedet jaky je rozdil mezi Logitech driving Force EX a Logitech Formula force EX. na prvni pohled jsou stejny, ale pouze u Logitech driving force EX jsem nasel ze jde na GT5... nevite jestli Logitech FORMULA FORCE EX jde take v GT5 ??, diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj když si koupim SE jak je to s tema stealth autama to je mužu mít hned od začatku a jsou do arcady nebo i do "kariery"?

byly přidaný nejaky novy auta? nějak přispěvek kus nade mnou by to potvrzoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za odpověd protože jsem trochu mamlas a ještě se mi to nepodařilo dohrát a už jsem to začal hrát asi 3x od znova tak se ptám jestli se ten kod na ty auta dá použít vickrát a kdyby byl někdo tak hodněj a napsal jaký tam ty auta jsou abych vědel jestli má cenu do toho jít díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ps3trophies.org píšou:

Each B-Spec driver reaches the peak of their career at 500 B-Spec days. At this point you will get the trophy and their skills will start to deteriorate a lot faster. To keep an eye on this, you can go to the driver line-up screen (Helmet icon on the GT Life screen). What you want to look at is his career (PAL)/ experience (NTSC) bar. When that reaches 100%, this trophy will unlock.

As mentioned, a B-Spec driver reaches his full potential when he has had a 500 day long career. The only way to advance days in B-Spec is to race B-Spec races in career mode. To get this trophy as easy as possible, you should focus on this trophy with the first driver you create. Let him take part in every race so that he gets better. While skill probably has nothing to do with this trophy, it doesn't hurt that your first driver takes part in every race so that he becomes as good as he can be. You also need to get a driver to Class 30 for the "A Star is Born", so I suggest going for both trophies with the same driver.

If you don't get this trophy by the time you reach LV 40 in B-Spec mode, I suggest doing Sunday Cup over and over in B-Spec mode. This is the fastest way to advance days in B-Spec mode. Thanks to Paul2CK for his thorough research on this matter

http://www.ps3trophies.org/game/gran-turismo-5/guide/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám doma už plnou verzi ale ty bonusový (mimochodem super auta)jsem si protoze jsem blbec dal do starýho profilu a proto se ptám jestli když ho smažu a udělám novej jestli se ty auta daj dostat i do toho novyho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám doma už plnou verzi ale ty bonusový (mimochodem super auta)jsem si protoze jsem blbec dal do starýho profilu a proto se ptám jestli když ho smažu a udělám novej jestli se ty auta daj dostat i do toho novyho?

ano, ale nejdříve si založ nový účet, zapni si gt5 a auta se ti tam automaticky objeví, potom si saž původní, ale obráceně bych to nezkoušel .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu