Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Proc zajimave? kdyby byla hra co by bavila vsechny tak by stacila jedna vic bych ji bejt nemuselo :P Kazdej ma rad neco a libi se mu neco jineho takze hra ktera nekomu prijde jak totalni bullshit, druhymu muze prinaset gamerske orgasmy.

Pro me je best of GT 2 a lepsi uz proste neudelaji at se kluci snazej sebevic :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak u koho těšila jsem se na ni dost dlouho, ale po pár dnech jsem se rozhodla zbavit se jí a ikdyž mě to zklamalo a chtěla to prodat, hrála jsem to do doby než jsem našla kupce. Chtěla jsem tomu dát šanci ale je to pořád dokola, stejně nudné. Jsem ráda že GT5 nemám a další GT 100% kupovat nebudu. Závodní hry jsou asi moje nej. ale tahle japonská prý dokonalá hra u mě propadla na plné čáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc zajimave? kdyby byla hra co by bavila vsechny tak by stacila jedna vic bych ji bejt nemuselo :P Kazdej ma rad neco a libi se mu neco jineho takze hra ktera nekomu prijde jak totalni bullshit, druhymu muze prinaset gamerske orgasmy.

Pro me je best of GT 2 a lepsi uz proste neudelaji at se kluci snazej sebevic :P

Víš co mě opravdu vytáčí??? Jak vývojáři tvrdí že hra je perfektní, přitom vidím že není, už při prvním kole. Sice hratelnost je výborá ale samotná hra má spoustu neodpustitelných chyb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dana: Neco tvrdit a neco udelat sou jiny veci no. Me taky prijde ze uz to s autama jako bylo GT 2 nebo ted je Forza 3 nema co spolecneho... MA to krasnou grafiku ale to je asi tak vsechno....

Btw:Vzdycky me dostava jak progaji hru ze je to bude nejvetsi pecka co kdy byla.. a pak skutek utek.

Podle me by za hru nemela mluvit reklama ale ta hra samotna..

Edit: mohli tu hru klidne jeste tak rok dodelavat a nevydavat takovejhle polotovar =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na nějaké nadržování soupeřům jsem teda nenarazil. Ono je to o tom, jestli na to máš, nebo ne. Není to tak, že bys jel jak Schumacher a stejně by tě předjížděli, u delšího závodu předjedeš soupeře bez problému o kolo. Hlavně zvolit správné pneumatiky a závodí se jedna radost. K tomu ostatnímu o čem se vesele diskutuje asi tolik, pokud tě baví NFS a podobné arkády, tak si GT5 nekupuj. Tahle hra je o něčem jiném, než zběsilém mačkání brzda-plyn. Pokud si chceš pohrát s autem, nacházet své nové a nové jezdecké limity a překonávat je, tak neváhej ani chvíli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak jak píše Darth Vader.Tohle je hra pro opravdové nadšence do aut.Pro lidi,které zajímá jak se změní jízdní vlastnosti auta,pokud mu ubereš třeba jen 5kg zatížení na přední pružiny,nebo kompresi tlumičů atd.Má absolutně nejlepší fyzikální jízdní model.Pokud chceš,můžeš donekonečna ladit auto a zlepšovat se po desetinkách sekundy.To se ti v jiné hře nepodaří.NFS byla a vždy bude arkáda.Ani Shift 2 není jinej.Ať se budeš snažit sebevíc,každé kole se ti povede jinak.Co kolo,to original.Hlavně to není hra na týden,ani na měsíc.Je to hra která ti vydrží roky......zvlášť pokud máš net.Je to o tom co chceš a co očekáváš.............Chyby tam jsou,tak jako v jiných hrách.To zásadní,což je pro mne jízdní model,ten je tam vychytanej.Pokud koupíš i slušnej volant,neni co řešit.AI soupeře neni tak hrozná.Např. s Gridem se ale srovnat nedá.Pár chyb už updaty odstranily a další velký Update se chystá.Na PS3 jednoznačně TOP závodní hra.Jediná konkurence je Forza,ale ta je na xbox 360,takže mimo mísu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Max96: Nadržování soupeřů tam je a to jak v A-spec tak v B-spec modu, např. jezdila jsem perfetní kola od začátku až do toho předposledního v tom posledním soupeř který se snažil mě předjet narazil do mě a já jsem letěla do kačírku a skončila na 4 místě. Nejenom že mě našvalo to že jsem musela opakovat ten závod, ale opačně ty kolize nefungují, pokud ty narazíš do soupeře, jeho vůz sedí natrati nako přibitý, navíc ty zvuky těch kolizí jsou opravdu hrozný jako kdybys plácnul rukou do velkého poloprázdného sudu, zkus si na youtube vyhledat ukázky, GT5 PS3 gameplay a uvidíš pár ukázek. Chyby nejsou jen v inteligenci soupeřů ale skoro všude bych si musela udělat čas a všechno to tady podrobně rozepsat, v B-spec modu mě třeba števe že můj jezdec v týmu neumí zacházet s pneu a musím tak častěji chodit do pitstopu než všichni ostaní, nebo jedu mini šampionát a koukám že v dalším závodě bude lít jako z konve, tak si dám pneu do deště, oni měli na suchou trat, po prvním kole tak jedou do boxu a já vyhraju závod. Někteří hráči chyby vidí taky ale nepíšou o nich nebo je nechtějí vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim, nadrzovani je,taky se mi zda ze v poslednim kole mi vic dychaj na zada nez v predchozich...ale nic co by se nedalo zvladnout.Hra je moje nej,kvuli ni jsem si ps3 kupoval (do te doby jsem si ji pujcoval).Ale musim oponovat slovama simulace...simulace je gt4,tohle gt5 ne dost (oproti gt4) arkadovy(vratil jsem se k gt4 v fullHD a rozdil tam oproti seriovemu pontiacu gto a sportovnimu specialu je propastnej...uz jen to ze to poradne nejede do kopce a ze razeni rychlosti trva dlooouho a do kopce je radit na vyssi stupen o hubu....v gt5 se i seriovy auta chovaj jako specialy (na 1cku jsou schopny ject i do 60km/h a vic,coz s vasim mazlem doma nedate:-D )Ale i tak,jedna z nej da se rict simulaci (je to nejsimulativnejsi z ps3 her),ale na simulativnejsi simulaci gt4 ma daleko.Ale jako celek me nezklamala a nelituju plne dardy jeste den pred ofiko prodejem.Takovyhle pocit z cerstve prinesene hry jsem na ps3 nikdy nezazil a nezaziju.Doufam jen ze jeste vyjde par poradnejch updatu hlavne s tratema.A pak balicky ala gt3 koncept tokio geneva s novhma autama a zavodama...ale to by clovek chtel od nich asi moc:-D

Jo a strasne me stve to kyvadlo do mtereho se dostanete po pochybeni,z ktereho se neda dostat ani tak jak by melo (pribrzdenim,pustenim plynu,ladenim s volantem),proste mi prijde jako ze tam je nejaka sila co s tim autem mava a rozkyva ho dokud neskoncite v trave s nohou na brzde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někteří hráči chyby vidí taky ale nepíšou o nich nebo je nechtějí vidět.

No spíš bych to skutečně viděl jako rozdíl přístupu. Pokud jezdím perfektní kola, tak se ke mě soupeř ani nepřiblíží, natož aby chtěl předjíždět. Ale jelikož já rozhodně perfektní kola nejezdím, tak v takovém případě hledám jiný způsob jak vyhrát. Pohrát si se setupem, zvolit jiné obutí, jiné auto... Možností je spousta. Ono i každou zatáčku lze projet jinak, lépe, rychleji. Někdo v tom vidí výzvu, někdo nadržování soupeřům. A u plnění licencí se snad nadržuje stopkám, když to nemůžu dojet na zlato? Prostě každý od závodní hry čeká něco jiného, mě se GT5 celkem dobře trefilo do vkusu (narozdíl od NFS a podobných ptákovin).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Max96: Nadržování soupeřů tam je a to jak v A-spec tak v B-spec modu, např. jezdila jsem perfetní kola od začátku až do toho předposledního v tom posledním soupeř který se snažil mě předjet narazil do mě a já jsem letěla do kačírku a skončila na 4 místě. Nejenom že mě našvalo to že jsem musela opakovat ten závod, ale opačně ty kolize nefungují, pokud ty narazíš do soupeře, jeho vůz sedí natrati nako přibitý

dokazes si predstavit ze by to slo opacne??? lidi chtej vsechno prechcat, a misto GT5 simulatoru by z toho bylo destruction derby.

No spíš bych to skutečně viděl jako rozdíl přístupu. Pokud jezdím perfektní kola, tak se ke mě soupeř ani nepřiblíží, natož aby chtěl předjíždět. Ale jelikož já rozhodně perfektní kola nejezdím, tak v takovém případě hledám jiný způsob jak vyhrát. Pohrát si se setupem, zvolit jiné obutí, jiné auto... Možností je spousta. Ono i každou zatáčku lze projet jinak, lépe, rychleji. Někdo v tom vidí výzvu, někdo nadržování soupeřům. A u plnění licencí se snad nadržuje stopkám, když to nemůžu dojet na zlato? Prostě každý od závodní hry čeká něco jiného, mě se GT5 celkem dobře trefilo do vkusu (narozdíl od NFS a podobných ptákovin).

naprosto souhlasim... u GT5 nestaci dve tlacitka a analog...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer všem. Mám tři otázky. Jestli jdou do GT5 nahrát vlastní písničky. Jestli si můžu nějak replay videa přetáhnout do pc a pak třeba umístít na youtube a jestli se dá nějak přenastavit na volantu dané tlačítka mám Logitech G27.

Moc díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer všem. Mám tři otázky. Jestli jdou do GT5 nahrát vlastní písničky. Jestli si můžu nějak replay videa přetáhnout do pc a pak třeba umístít na youtube a jestli se dá nějak přenastavit na volantu dané tlačítka mám Logitech G27.

Moc díky za odpovědi

Normálně si nahrej svou hudbu do PS3 do sekce Music a pak v GT5 - "Music Library" - "Race BGM" - "BGM Settings" a tady nastavit "Personal BGM (Race)". Akorát mám pocit, že se takhle přidávaly songy jeden po druhém. Možná ještě před tím zkus udělat playlist a pak se snad automaticky natáhnou všechny songy v daném playlistu. Zkus a uvidíš. A na G27 asi nic nepřenastavíš, mám G25 a prostě smůla. Mluvilo se sice, že v nějakém update přibude podpora pro G25/G27, ale zatím ticho po pěšině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu