Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Diky moc, nejak to zkusim! Jinak peknej krasavec :-) Hezky vikend

screeny sly udelat nejak ve photomode, nebo tak nejak. jenom uiz nevim kde to bylo. od tam uplooadovat na psn a potom na pc se prihlasit na svuj ucet a nekd eto tam najdete. musite vsechno povolita vsude das sdilet nebo upload.

dukaz ze to jde, muj 500BHP krasavec

[ATTACH=CONFIG]14072[/ATTACH]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám ještě jednu otázku docela často fotim z replaye ale když si to chci dát na flshku a mám třeba 4 fotky z tsukuby tak se tam uloží jenom jedna takže dá se už v gt nejak nastavit aby to byla třeba tsukuba a pak 1,2,3 atd aby se tam ulozili vsechny a ne diky nazvu jenom jedna z nich???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta fáma že na 40 levelu bude plný poškození byla vyvrácena už stokrát. Už jsem GT5 tak 3 měsíce nehrál ale v singlu je prostě to poškození slabší..jedině v Time Trialech nebo zkouškách (practice runech nebo jak se to jmenuje) se dá zapnout mechanický poškození (nebo to šlo). Plný poškození sem spozoroval jen v online závodech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fotky jednoduše ve hře v kariere najed vlevo na ikonu fotek zmáčki r1 (mám ten pocit) a vyber si jaky chceš fotky a pri držení toho tlacítka dej trojuhelník a dej exportovat do XMB menu a pak to najdes ve fotkách v menu ps3ojky a videa s tema je to tezsi ty se daj videorekordérem nahrát ale ze hry třeba na flashku se dát nejda bohužel a nevim proč je to škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne je po skoro roce napadla pridat moznost detailniho nastavovani pocasi a denni doby.. po 3 mesicich sem si zajel cely nurburgring jenom v noci s 370z s pohledem z kabiny..nadhera..skoro sem aji zacal litovat, ze sem prodal volant.

Jinak bude nekdo kupovat tu Spa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne je po skoro roce napadla pridat moznost detailniho nastavovani pocasi a denni doby.. po 3 mesicich sem si zajel cely nurburgring jenom v noci s 370z s pohledem z kabiny..nadhera..skoro sem aji zacal litovat, ze sem prodal volant.

Jinak bude nekdo kupovat tu Spa?

To je až skoro zbytečná otázka :-) Já osobně jdu určitě do celýho balíku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bonus za každodenní přihlašování do hry byl upraven. Pokud se každý den poctivě přihlašujete do hry, získáváte nyní bonus na získané zkušenosti a peníze z online a offline závodů a to následovně:

– 110% první den

- 130% druhý den

- 150% třetí den

- 170% čtvrtý den

- 200% (maximum) pátý den

...mě to dnes solí všechny výhry cr na 200%, a to jsem nevěděl že se nedá přesáhnout na cr účtu 20 000 000 ...:-)

Dal jsem V SE Red Bulla na silver a dalo to 5 mega - tedy na 17, pak jsem dal zlato chtělo to vysolit 10 ale naskočilo varování 20 mega maximum! ? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu