Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

stromy, okolí tratě, tráva (:D) Gran Turismo < Forza

modely aut, stíny, interiér a silnice Gran Turismo > Forza

háá stejně už se nemůžu dočkat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

stromy, okolí tratě, tráva (:D) Gran Turismo < Forza

modely aut, stíny, interiér a silnice Gran Turismo > Forza

háá stejně už se nemůžu dočkat :D

Gamesi, prosim tebe to demo vůbec nesrovnávej.. Každý kdo měl tu čest hrát forzu 3 a demo GT5 ti jasně řekne, že se na takové demo Polyphony mělo z fleku vyprdnout. Kuriózně se toto demo totiž zařadilo na První místo zklamání, které my jakékoliv demo kdy udělalo.. Všechno, ale opravdu všechno je lepší ve Forze.. Ale je také fakt, že je to demo které má 200 mb.. (Sice nechápu proč nám má demo ukázat, jak hra nebude doufám vypadat, ale je to tak..) Pozitivní na tomto demu je zaplať pánbůh kvalitní fyzika vozu (která je na úrovni konkurence) a chvění kamery (a to je jedna z věcí, kterou opravdu vítám a kterou konkurence nemá).. Textury všeho a to od vozovky, trávy a okolí trati jsou v GT5 academy na úrovni GT4, takže tady opravdu nemá cenu srovnávat s Forzou.. Jediné co ve mě demo vyvolalo je pocit nejistoty.. Do teď jsem vlastníkem všech čtyřech dílů a vždy jsem byl nad míru spokojen.. Také jsem vždy věděl, že až bude opravdu pátý díl za dveřma, tak du do PS3.. Nyní je čas na Polyphony a já jen doufám, že tato hra bude alespoň na úrovni Forzy 3.. Je fakt, že každým dnem přibívají nové informace a vypadá to tak, že GT5 nakonec opravdu rozmete konkurenci na cympr campr.. :D Fingers Crossed..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice neni, ale zrovna ta trava je v te Forze mnohem povedenejsi/realnejsi :)

No v plný verzi vypadá o "trochu" líp :) 0:27 http://ces.gamespot.com/video/6245181/

Gamesi, prosim tebe to demo vůbec nesrovnávej.. Každý kdo měl tu čest hrát forzu 3 a demo GT5 ti jasně řekne, že se na takové demo Polyphony mělo z fleku vyprdnout. Kuriózně se toto demo totiž zařadilo na První místo zklamání, které my jakékoliv demo kdy udělalo.. Všechno, ale opravdu všechno je lepší ve Forze.. Ale je také fakt, že je to demo které má 200 mb.. (Sice nechápu proč nám má demo ukázat, jak hra nebude doufám vypadat, ale je to tak..) Pozitivní na tomto demu je zaplať pánbůh kvalitní fyzika vozu (která je na úrovni konkurence) a chvění kamery (a to je jedna z věcí, kterou opravdu vítám a kterou konkurence nemá).. Textury všeho a to od vozovky, trávy a okolí trati jsou v GT5 academy na úrovni GT4, takže tady opravdu nemá cenu srovnávat s Forzou.. Jediné co ve mě demo vyvolalo je pocit nejistoty.. Do teď jsem vlastníkem všech čtyřech dílů a vždy jsem byl nad míru spokojen.. Také jsem vždy věděl, že až bude opravdu pátý díl za dveřma, tak du do PS3.. Nyní je čas na Polyphony a já jen doufám, že tato hra bude alespoň na úrovni Forzy 3.. Je fakt, že každým dnem přibívají nové informace a vypadá to tak, že GT5 nakonec opravdu rozmete konkurenci na cympr campr.. :D Fingers Crossed..

Koukáme se na stejný screeny? Mě teda textury vozovky a aut přijdou lepší v GT5. O modelech a stínech aut nemluvě. Interiér je taky mnohem lepší v GT5 (pokud vynechám ty kostrbatý stíny :lol:)

A co konkrétně tě teda na "demu" zklamalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v plný verzi vypadá o "trochu" líp :) 0:27 http://ces.gamespot.com/video/6245181/

Koukáme se na stejný screeny? Mě teda textury vozovky a aut přijdou lepší v GT5. O modelech a stínech aut nemluvě. Interiér je taky mnohem lepší v GT5 (pokud vynechám ty kostrbatý stíny :lol:)

A co konkrétně tě teda na "demu" zklamalo?

Tekken: Promiň s tím interiérem bych GT academy ukřivdil, ten je opravdu lepší.. Je to jednoduché.. Trať Silverstone je ve Forze 2 i 3 stejná a stejně slabá.. Nicméně, místa, které si ten človíček vybral patří na té trati mezi opravdu slabé.. Naopak, to jak ohavně na některých místech vypadá asfalt a tráva v GT5 tak nějak neukazují.. To že auto v GT vypadá detailněji je proto, že je kamera ve Forze blíže.. Nekoukej na obrázky, protože nejsou ani v 720P.. Mě oba kousky běží přez hdmi na full hd, a forza 3 to demo po grafické stránce drtí..

Edit: A co mě na tom demu zklamalo je asi jasné.. Čekal jsem pastvu pro oči a né ořezané textury, prázdné okolí tratě, vyblitou trávu, prostě jakoby to byla beta a né demo.. Čekal jsem, že to bude vypadat lépe než forza 3 a to uritě nevypadá.. To demo ve mě mělo vyvolat pocit, jo, kdy už to konečně vyjde a né něco jako, no tady je to lepší a tady je to příšerné.. Pokud si nehrál F3, tak se o tom nemá cenu bavit.. Nějaké srovnávání screenshotů je absolutně nesmyslné..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok ok.. menší srovnání.. Forza 3 2x DVD DL.. dejem tomu 15GB... GT Academy nějakejch ~200MB..

Co se týče silnice ve Forze, tak je na všech screenech podobná... vypadá uměle, stejně tak auta... tím uměle myslím to, že ta grafika je až moc barevná, komixová - jak má Xbox ve zvyku. Oproti tomu mi auta a silnice v GT přijdou barevně víc realistický, neplastiký jako ve Forze. S tím okolím je to pravda - tráva, textury pozadí atd nejsou nic moc... No uvidíme v březnu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeniczech: Myslíš, že jsem Forzu nehrál nebo co? Hrál, ale prostě na mě svoji grafickou stránkou neudělala takovej dojem jako GT5p/GT Academy viz můj předešlý příspěvek.. prostě to tak vidím a není to jen u Forzy, ale u více her na Xbox. Prostě tam jsou přepálený barvy až to bije do očí a někdy to fakt vypadá jako 3D komix. A přece jen.. nede jen o grafiku, ale hlavně o zážitek z jízdy a u Forzy jsem si to prostě neužíval kvůli spoustě věcí, takže pro mě je na konzole pořád nejlepší GT :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeniczech: Myslíš, že jsem Forzu nehrál nebo co? Hrál, ale prostě na mě svoji grafickou stránkou neudělala takovej dojem jako GT5p/GT Academy viz můj předešlý příspěvek.. prostě to tak vidím a není to jen u Forzy, ale u více her na Xbox. Prostě tam jsou přepálený barvy až to bije do očí a někdy to fakt vypadá jako 3D komix. A přece jen.. nede jen o grafiku, ale hlavně o zážitek z jízdy a u Forzy jsem si to prostě neužíval kvůli spoustě věcí, takže pro mě je na konzole pořád nejlepší GT :)

Tak, teď si jen utvrdil tvoji náklonost k ps3.. Ale netahej to do her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, teď si jen utvrdil tvoji náklonost k ps3.. Ale netahej to do her.

Ano, samozřejmě... co to má společnýho s tím jestli mám radši PS3 nebo Xbox?

Každej, kdo nemá 10 dioptrií, musí vidět, že ve Forze (ok, i dalších Xbox hrách) jsou přepálený barvy, který vypadaj víc komixově něž realisticky... Za to v GT5P/GT:Academy vypadají auta, tratě více realisticky, co se týče barev.. Okolí? O tom jsme se už bavili dost.. zde má navrch Forza, ale taky už jsem psal, že pro mě je mnohem důležitější auto, trať a ne nějaká tráva okolo...

Ach jo, proberte se... srovnavat grafiku plny hry (forza) s grafikou OREZANY hry (s OREZANOU grafikou), vytvorenou za ucelem souteze (gt academy)?

boze boze

Na to se nedá nereagovat :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro mě je mnohem důležitější auto, trať a ne nějaká tráva okolo...

tak to prr... ja si moc rad budu u kazdyho stromecku pribrzdovat, abych se moh pokochat jeho detailnim modelem... tu hru bych si ani z jinyho duvodu, nez abych obdivoval jeji detailne zpracovanou vegetaci, nekoupil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, samozřejmě... co to má společnýho s tím jestli mám radši PS3 nebo Xbox?

Každej, kdo nemá 10 dioptrií, musí vidět, že ve Forze (ok, i dalších Xbox hrách) jsou přepálený barvy, který vypadaj víc komixově něž realisticky... Za to v GT5P/GT:Academy vypadají auta, tratě více realisticky, co se týče barev.. Okolí? O tom jsme se už bavili dost.. zde má navrch Forza, ale taky už jsem psal, že pro mě je mnohem důležitější auto, trať a ne nějaká tráva okolo...

Na to se nedá nereagovat :lol:

Co ti k tomu mám jako říct? Je to absolutní nesmysl. Všechno co tu meleš jsou samé blbosti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem za tu kritiku vlastne moc rad kdyz si uvedomim jakych se to tyka veci a co vsechno lidi budou kritizovat jenom proto, aby bylo co kritizovat

Tak nějak :)

Co ti k tomu mám jako říct? Je to absolutní nesmysl. Všechno co tu meleš jsou samé blbosti..

He.. samozřejmě.. :)... asi se už nemáme o čem bavit...

tady ještě jedno video... doporučuju pustit v HD (kdo vidí ty přepálený barvy ve Forze?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu