Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

jinak prosim vas, jak funguji auta v dlc. Koupim dlc a budu je mit automaticky v garazi anebo je jeste budu muset dodatecne koupit ve hre?

Po stáhnutí DLC Ti auta skočí do ikony kamionu, kde si je budeš muset otevřít a přesunou se do garáže (stejně jako když nějaké auto vyhraješ...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

UZ se daji sdilet ucty po poslednim updatu?

Jak jsem to pochopil ja tak ANO.

Kdo by mel na prodej SLOT, rad odkoupim. Diky.

Ne nedají, můžeš si aktivovat family pack, pokud jsi zakoupil první DLC, ale ten family pack ti zpřístupní autíčka pro všechny účty jen na té konzoli s tím účtem, na kterém je koupený DLC, takže teoreticky ano, jelikož můžeš mít aktivovaný účet na 2 konzolích s nově koupeným obsahem, ale zatím tam ten family pack ještě není ke stažení, takže uvidíme zítra. Jinak DLC 2 kupuju, i když nic moc...., nsad bude pro PS+ levnější, když už ho mám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co kdyz budu chtet hrat online budu to muset mit ?? .... a to i kdyz mam origo tak to jsi jako mosim koupit ?? nebo si to zdarma stahnu ?

ne nemusíš je mít, jde jen o rozšíření hry, na hraní off+online nemá vliv, a když to budeš chtít tak si to koupíš na psn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to funguje to online ? to jedu závody proti ostatnim hracum a domluvi se trate ? nebo jak to funguje ?

jj, buď s přáteli nebo náhodně se k někomu připojíš do místnosti, popř. založíš svoje lobby/místnost kde se přidá někdo k Tobě. Trať mění ten komu zrovna patří místnost (to je ten v seznamu hráčů první úplně nahoře). Jinak se po domluvě dají tratě volit všemi účastníky místnosti. Podmínky závodu = povolené asistenty, pneu, penalizace, druh vozů, počet koní-KG-PP, počet kol, počasí ...určuje taktéž ten komu patří místnost. Jinak se závody online dělí a dají se při hledání filtrovat na Race for real, Race for fun, Free run, a tuším Drift...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jěšte mám pocit že time trial a mimochodem když koukám na to co vlastníš taky tě štve že tam už dávno nejsou škodovky myslim že je to škoda prohnat takovy ereso po nordschleifu no to by byla paráda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, mam problem. Ted se mi stahl update tusim 2.02 a kdyz si chceme zajezdit s kamosem proti sobe, tak tam zmizel ukazatel casu na kolo coz by ani tak nevadilo, ale zmizel ukazatel rychlosti a otacek. A to je trochu na prd kdyz jezdime na manualni razemi. Mate to tak taky nekdo? V nastaveni sem to nikde nenesel a je to od upadte na 2.02

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, mam problem. Ted se mi stahl update tusim 2.02 a kdyz si chceme zajezdit s kamosem proti sobe, tak tam zmizel ukazatel casu na kolo coz by ani tak nevadilo, ale zmizel ukazatel rychlosti a otacek. A to je trochu na prd kdyz jezdime na manualni razemi. Mate to tak taky nekdo? V nastaveni sem to nikde nenesel a je to od upadte na 2.02

dej si puazu při hraní =>quick options=> a tam si to vše dozapni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

valis1: kdyz jedes "2player split screen" tak pokud v zavode das pauzu, tak jsou jen moznosti - pokracovat, restart, exit.

A v celkovym nastaveni je to zaply. Jen me udivuje ze jednou se to zobrazi mne podruhy mu, nebo nikomu :D zvlastni toto.

Aha, to nevím, já myslel že hrajete proti sobě po netu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu