Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To uz jsem delal 3x. Flashka se normalne zobrazi, ale nejde na ni zkopirovat zadne save. Nevim teda, proc mi to nabizi jen kopirovani na online storage plus...

Puvodne jsem mel v konzoli orig.FW 3.66, jde to nejak vratit zpet? Pak by to urcite slo, protoze, predtim tam zadne Play Station Plus nebylo, ani online storage.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uz jsem delal 3x. Flashka se normalne zobrazi, ale nejde na ni zkopirovat zadne save. Nevim teda, proc mi to nabizi jen kopirovani na online storage plus...

Puvodne jsem mel v konzoli orig.FW 3.66, jde to nejak vratit zpet? Pak by to urcite slo, protoze, predtim tam zadne Play Station Plus nebylo, ani online storage.

FW vrátit nejde, ale musí to normálně jít i na 4.00, něco děláš špatně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musi? pokud nekdo nenapise, ze se mu to na 4.00 uklada i na kartu, tak tomu neverim :-)

Spatne to nedelam, natocim video a dam sem link.

Zde je prvni video: http://www.youtube.com/watch?v=m5n8kSx-Oig a jeste jedno http://www.youtube.com/watch?v=GoAsFtCF8dA

Na zkousku jsem jeste stahl ulozene pozice z internetu a ulozil podle navodu na flesku. Do konzole zkopirovat jde a nasledne i z ni zpatky na flesku.Samozdrejme fat32.

Ale to, co jsem si sam vyjezdil proste na flesku dat nejde, posudte sami. Prosim shlednete cele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedalo mi to a dnes jsem to opet zkusil a save uz jde opet kopirovat na flashku ale 100% vim ze pred cca 2-3tydny to neslo protoze jsem si chtel gt5 zahrat ve druhem pokoji tak jsem si chtel vzit i save a bohuzel bez uspechu :-( asi spatna karma :wohow: nebo pomohl posledni update ten sem tam v tu dobu jeste nemel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi poradte prosim, s kamosem jsme si poridili oba GT5, oba mame stahnuty nejnovejsi fw i updaty v gran turismu ... kdyz chceme hrat Online (Open lobby) a nebo i kdyz vytvorim ja (on), mistnost ... tak ten druhy ne a ne se pripojit, napise to hlasku s chybou ... ale kdyz si oba vytipujeme nejaky server, a oba se tam pripojime tak jde vse v pohode a jsme tam oba ... jen kdyz si chceme zajed samy, proti sobe...tak to proste nejde, nemel by nekdo nejakou radu ? Diky

EDIT: Tak konkretne nam to pise tento problem, co ma tento uzivatel na screenu.

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=219399

V komentech pisi neco o nastaveni routru, nema stim tady nekdo zkusenosti ? diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím :) Potřebuji poradit jak mam zkopírovat save data z GT5. Mam na ps3 dva uživatelské účty X a Y. Na svém účtu X mam vyježděná auta s kterýma hraji online. Můj bratr má účet Y a taky by chtěl ty auta co mam já pro svoje online závody na svým účtu na ps3. Je nějak možné to zkopírovat? Když to zkusim klasicky copy a vložit a když pak GT5 pustim z jeho účtu tak mi to napíš "you tried load another users save data. You cannot use this save data. Overwriting with new save data." A nejde jinak než začít od úplného začátku s novým uložením. Předem díky za pomoc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uz se taky stalo :-) Me jenom zajimalo, jestli to proste jde. Kdyz by mi treba odesel HDD, jde to pak stahnout znova bezplatne, nebo bych to musel zase zaplatit? Nebo treba ty ulozene pozice...kdyz nafotmatuju HDD, tak uz mi nebudou fongovat, ze?

Samozřejmě že to jde stáhnout znovu bezplatně s tvým PSN účtem na konzoli, na který je aktivován. Celá historie nákupů atd. je uložená na tvém PSN účtu.

Prosím :) Potřebuji poradit jak mam zkopírovat save data z GT5. Mam na ps3 dva uživatelské účty X a Y. Na svém účtu X mam vyježděná auta s kterýma hraji online. Můj bratr má účet Y a taky by chtěl ty auta co mam já pro svoje online závody na svým účtu na ps3. Je nějak možné to zkopírovat? Když to zkusim klasicky copy a vložit a když pak GT5 pustim z jeho účtu tak mi to napíš "you tried load another users save data. You cannot use this save data. Overwriting with new save data." A nejde jinak než začít od úplného začátku s novým uložením. Předem díky za pomoc :)

To nejde, save jde používat s profilem konzoli, na které byl vytvořen. Vždyť ti to tam i píše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu