Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Tekkene: Ty tu ale ukazuješ uplně něco jiného.. :D Toto je GT5 prologue a o tom se tu nikdo s tebou nehádá.. Já tu celou dobu mluvím o Academy, která stojí za starou bačkoru.. Také jsem tu psal, že stojí textury vozovky a trávy za prd atd. Ale to bylo výhradně k Academy, která stojí za starou bačkoru.. Forza 3 vypadá lépe než Academy a to bez diskuzí.. To neznamená, že si myslím, že takto bude vypadat i finální verze.. Naopak jsem přesvědčen, že bude vypadat daleko lépe, než forza.. A to vychází i z mého prvního příspěvku.. PS3 jsem si koupil a koupil si ho hlavně kvuli GT5.. Stojí mě obě konzole vedle sebe a když tam hry dám, tak okamžitě vidím, jak se věci maj.. Na ty tvoje videa a obrázky ti uplně kašlu.. Až ti budou vedle sebe stát obě konzole, tak se s tebou hodlám bavit co je lepší.. Takhle si tu můžeš plácat páte přez deváté, ale každej z těch tvejch textů musí jasně vidět, že tobě ani tak nejde o ty auta.. Ale spíš o válku něčeho jiného, kde jsou prej cartoonovské barvy a další nesmysli, které z tebe lezou..

Rash: Myslím, že z toho předešlého textu jasně vyplívá můj postoj..

Tady jsem vám našel kluci ještě jedno docela zajímavé video, samozřejmě tím nechci poukázat na celky, spíše chci ukázat na vozovku, abych tekkena už konečně umlčel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ok, poslední post sem do tématu... pak se s tebou budu bavit už jen na chatu :D

Celou dobu tady zmiňuju GT5P/GT: Academy. Co se týče Academy, tak je to ořezaná verze GT5P a ano máš pravdu s tím, že vypadá o něco málo hůř (alespoń podle videí), ale například auto a kokpit mi přijde stále lepší v GT než ve Forze. Válka něčeho jiného? :lol: A to si vzal kde prosimtě? Akorát jsem napsal holej fakt o tom, jak vypadaj barvy ve Forze - není to jen můj názor, je to názor spousty lidí.. a vlastně to ani není názor, ale fakt . Forza má Cartoon barvy a o opaku mě prostě nepřesvědčíš. Leda že bych měl alespoň 10 dioptrií...

K videu... vozovka v GT:A(!!) možná vypadá o něco hůř než ve Forze, ale je tady taky otázka, jak vypadá v reálu, protože spousty okruhů v US jsou betonový a ne asfaltový jako u nás, takže by ta barva a detaily trati i celkem odpovídaly...

(večer na chatu :-* :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gran Turismo 5 v Japonsku odloženo

ico_ps3.png

Možná jste to čekali, ale báli jste se to přiznat, bohužel ve světě videoher neexistují kouzla. Kdo si vcelku naivně myslel, že Gran Turismo 5 stihne své japonské vydání v Březnu, bude nyní vyveden z omylu. Sony podala prohlášení, ve kterém mluví o odložení vydání své vlajkové lodi, Gran Turismo 5. Zatím tedy jen v Japonsku. Zlí jazykové tvrdili, že je hra odložena o tři měsíce, nakonec se však ukázalo, že se jedná o chybu Google Translatoru. Bohužel to je daň za pokrok. Ačkoliv Gran Turismo 5 vypadá plně k světu a pravděpodobně bude i nejobsáhlejší závodní hrou na konzolovém trhu, datum vydání je zlá věc. Ano, uznáváme, nikde nebylo uvedeno přesné datum vydání a ono plácnutí Března na půl huby také neznělo příliš přesvědčivě. Možná se jedná o úmysl Sony, vydat hru po celém světě najednou, možná v Polyphony Digital opravdu nestíhají. Tak jako tak, doufejme, že odložení není nijak markantní.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: jako obvykle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja klidne taky pockam .. treba este rok a pul ... chci tam vsechny motorky auta letadla tanky... a pak sony koupi google a bude se virtualne zavodit na google mapach .. xDDDDD

pro marka... ;)

Taky bych chtel napsat neco chytryho, ale na gt5 uz se napsalo snad vsechno.

Sony proste nezvlada vydavat hry, na kterych nejvic zalezi. At to byl zmrsenej launch, nebo ted gt5, ktery snad bude na vanoce, ale nevime kterej rok.

Zobat jim to muze opravdu jen skalni fanousek, kterymu misto hrani staci sledovat screenshoty a kecy o tom, jak to bude super. V dobe vydani gt5 uz bude oznamena a ve vyvoji dalsi forza... <<citace jednoho z fanousku GT5 ... myslim ze vice nez vystizna...

nejhorsi na tom je ze na ty hre nebude znat ze na ni delali 5 let... a bude vypadat asi tak ze mela bejt venku pred rokem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych to mozna ani nevydaval XDDD :lol: :lol:

for "GTfuns" nezapomente tvrdit jak si radi pockate... ze ta hra bude aspon kvalitnejsi xDD ...

to si pis

ja klidne taky pockam .. treba este rok a pul ... chci tam vsechny motorky auta letadla tanky... a pak sony koupi google a bude se virtualne zavodit na google mapach .. xDDDDD

heh, co to hulis? mel bys s tim prestat, nedela ti to dobre :D

No, ale to je japonská verze hry, kterou bysme si stejně nekoupili, takže pokud zároveň neposunou i tu evropskou, tak se nic neděje

evropska vyjde beztak az po ty japonsky

me to odlozeni vubec neprekvapuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MotorTrend poslední rozhovor s Kazunori Yamauchi je naštěstí velmi číst. Otevřením podlahy na otázky před jejich setkání, editor Nate Martinez byl opravdu schopen zasáhnout všechny vysoké body - bravo! Zde je několik z nejpozoruhodnějších citace:

"S GT5, budeme usilovat o předefinovat závodní hry, kterou jsme začali s GT1. Hra jako celek je úplně nová. Ale on-line funkce musí být na vrcholu. Jsme tak tvrdě pracovali na tom a budeme doufat, že je to hit. "

Když se ptali skidmarks a in-game změny počasí, Yamauchi bagatelizoval nich:

"Doufám, že naši hráči nebudou dohnaly s drobnými detaily. Pokud si vyberou za každou maličkost, bude spokojen nikdo. Je to celkový vývoj, který udělá dojem. Skidmarks by měly být bez obav. (Říká se smíchem). "

A konečně, jedna z nejvíce vzrušujících citace týkající se této páteční Tokyo Auto Salon:

"Ano, můj tým a já budu tam. Plánujeme, že jeden z největších displejů GT5 jsme vůbec postavena. Tam bude více dohod, oznámil výrobce i tam. Bude to velká show pro nás. "

Je také zajímavé, že Yamauchi zopakoval japonské března 2010 datum vydání (tento rozhovor byl proveden minulý týden), přičemž dalším ukazatelem toho, jak rychle nedávné zprávy o zpoždění musí přijít asi od Sony.

Google Translate.

Takže podle mě sony chce vydat GT5 pro JP,US a EU zároven"

Si představte kolik placek musí výpálit a k tomu ještě nějáká reklamka.

Ta hra bude nejprodávanější na celém světě a to už první týden, sony s distribucí nespěchá a vrhne se do toho v pravý čas.

Kvůli nám to nedělá i když tak trochu jo (už mě docela serou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic moc.. 1:50:700 a 1:37:800 .. nemam na to moc cas a naladu.. a chce to volant

Nic moc..? Dyt to je naprosto skvelej vysledek. Na kolikatym miste si s neupravenym..?

Nikde sem te tam nenasel, ani zadnyho cecha, 1:50,700 cca je uz kolem padesatyho mista...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu