Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mě se grafika libí, jen mě zajímá kde je ten Veyron

Veyron se objevuje celkem často ...buď v Used Car Dealership nebo Online Collector Dealership. Jen to musíš občas zkouknout ...UCD se mění po zajetí každého A-specu/B-specu, S.Eventu, Remonte Race nebo po zajetí online lobby závodů. OCD mění Polyphony Digital cca 1x za 2 týdny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má tuněná auta nebo seriovky tak se domluvime, jinak je možné aby GT5 zabíral něco kolem 44GB na disku? kromě toho nic v psku nemám, nainstaloval jsem hru 1,3GB myslím pak stáhnul update nějakých 3GB a jestě ve hře to chtělo nějakých 9GB pro rychle načítání

v spac A mám 28l a díval jsem se na tu nejvyšší sérii první závod je na 60kol krát 2min jsou 2 hodky co pak tedy ty 24hodinovky to mi cccete říct že pojedu závod celý den?jinak ty turnaje jsou taky o hubu jedna chyba a může se začít od znova aaaaaa jinak doporučte nějaké auto co si hravě poradí stěma sráčema :D právě v těch turnajích jsou tam vesmes ty závodní speciály mno a Enzo, nebo Lambo SV si sněma moc neporadí jsou mi stále za prdelí:D Zonda R? nebo F1

a nebo mám Enzo nebo lambo vytunit ale zase mi to příjde škoda:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má tuněná auta nebo seriovky tak se domluvime, jinak je možné aby GT5 zabíral něco kolem 44GB na disku? kromě toho nic v psku nemám, nainstaloval jsem hru 1,3GB myslím pak stáhnul update nějakých 3GB a jestě ve hře to chtělo nějakých 9GB pro rychle načítání

v spac A mám 28l a díval jsem se na tu nejvyšší sérii první závod je na 60kol krát 2min jsou 2 hodky co pak tedy ty 24hodinovky to mi cccete říct že pojedu závod celý den?jinak ty turnaje jsou taky o hubu jedna chyba a může se začít od znova aaaaaa jinak doporučte nějaké auto co si hravě poradí stěma sráčema :D právě v těch turnajích jsou tam vesmes ty závodní speciály mno a Enzo, nebo Lambo SV si sněma moc neporadí jsou mi stále za prdelí:D Zonda R? nebo F1

a nebo mám Enzo nebo lambo vytunit ale zase mi to příjde škoda:(

Doporučuji Corvettu s RM úpravou nebo pak Toytotu Minoltu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok zítra vyzkouším ja koupil S2000 GT1 Turbo celku vpohodě jinak se mi libí Luxus LFA

Ale tohle je na mě moc koupil jsem Zondu R paráda vyhrál jsem sní šampionát který mi nešel pak na to se mi spustí video jakoby konec hry :D kdo to vytvořil atd a to když nejsem ani v polovině :D a pak jsem dostal Veyrona říkám paráda Hledám v geráži v premium a nikde kouknu do standart a je tam si delaji prde? že nejlepší auto tak ojebou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok dik ještě jsem si všimnul jedné věci koupil jsem si třeba auto Nissan GT-R N24 které má u dílera psáno 493BHP koupím si ho a mám ve své garáži psáno 488BHP vyhraji pár závodů a mám 494BHP co to má být :D

zajetí motoru, a nebo sis taky vyměnil olej, po určutých km ti začnou koníky zase mizet, dokavaď nevyměníš olej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu