Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

má moc automatické pohyby (ani trochu reálné) nejde vidět že na něho působí "g" ... no uvidí se jestli si daj záležet i na takových detailech :) ale jinak hezký :)

jinak ten jejich hudební styl je přišernej ... ta hudba mě štvala už v GT5P ... se vůbec k závodění nehodí co tam davaj xD (samozřejmě mluvím o automatickém playlistu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no... graficky docela povedeny :) sem zvedavej jak doladi detaily... ale hlavne sem zvedavej jak udelaj to aby to lidi chytlo ...

treba u GT5P mi chybelo to ze by me neco nutilo ject dal.... odjel sem par zavodu a od ty doby sem na to nesahl.. myslim ze to je taky soucast hry... takze sem zvedavej jak si poradi s karierou.. no nechme se prekvapit xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete prosím někdo poradit? Mám volant G25 a ve hře mě otáčení volantu o 900 nefunguje, ale zatáčení vozů se chová jako standardní o 270 stupňů. Jak aktivovat otáčení? V nastavení mě zarazilo, že nejde vybrat volant G25, ale různé FX, GT, EX....

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc pěkný ... ale pokud vím všechno to jsou replaye ... a ti co ví replaye maj několik speciálních effektů navíc ... no až to vyjde tak to zkusim, gt5p mě nebavilo tohle možná bude ... a jestli bude tak si možná pučim od někoho ps3 :) xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v GT5 prologue máš normální běžné auta a ty se otáčejí o nějakých 500 něco... Hra tuto funkci přece podporuje... na Youtube jsem viděl pár videí, kde hráčí G25 mají a otáčí se jim tak jak by měl. Mě však reaguje otáčení jak u uběžného volantu o 270 stupňů, což je málo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Nazdar, protože moc nesleduji gran turismo tak bych se chtěl zeptat co je to gran turismo 5 prologue, to je jako pětka a teď vychází další pětka nebo jak to je.

hrál jsem a oproti gt5 co má ted vyjít je GT5P jako Beta verze (demo by bylo silné slovo)

nic moc aut nic moc tratí , má to menší nedostatky ale je to v pohodě hratelné, grafika je hodně podobná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to proste mala ochutnavka toho, co bude v GT5. Je tam 6 tratí a kolem 70 aut plus online ale to nevim jestli jeste moc lidi hraje. Za nějákou petistovku nebo za kolik to ted sezenes to urcite stoji.

JJ, chápu.Hele já sem četl recenzi a dostalo Gt 5 prologue 82 procent a jak píšeš je to spíš jak beta, tak až vyjde pětka bude to muset být hra dobrá jak prase a jestli aspoň dostojí kvalitám čtyřky je se naco těšit a forza se bude muset mít na pozoru a podle mě jí Gt roseká na hadry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu