Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

Ahoj, já osobně se na GT5 teké moc těším.

Vzpomínám si ještě na začátky kdy jsem měl PS a na něm pařil GT a GT2, byla to na tehdejší dobu fakt bomba. Pak jsem si pořídil PS2 a GT3 a pak nějak mne už GT4 nepřítáhlo, nevím proč. Možná to je tím, že vždy když pak Polyphony Digital něco dělalo tak se pak jen dozvídáme, že hra výjde tehdy, pak se to 100x změní a to mne opravdu znechucuje. Chápu že GT5 bude opět v něčem přelomová a chtějí aby vypadala a hrála se fakt skvěle. Jedniné co nemohu pořád pochopit je to, proč když už jednou řeknu, že je to ready, tak pak to změní. Jednou to bylo kvůli přidání NASCAR zavodů, pak zase jsem četl něco o motorkách, po té zase že dělají na novém deformačním modelu atd. Já vím, že když vyšla nová Forza a nový PGR tak grafika GT5 Prologue byla na podobné ůrovni a tak to zase chtěli překopat. Já věřím že výsledek za to opravdu bude stát a nebojím se obětovat ty 2000 za tu hru. Jen ta videa interiérů mne opravdu dostávají. jenže kolik z % hráčů bude mít čas na to koukat během závodu??? Jen začínám mít obavu, aby se nakonec neukázalo, že to čekání za to nestálo. Grafika bude super, hratelnost také. Ale jaká bude obtížnost? To už nikdo neví, nikde se o tom nemluví. Vzhledem k tomu že se jedná o Simulátor a Polyphony stále něco měníilo jen aby dosáhli co nejblíže realitě tak mám obavu aby lidi co si kvůli tomu pořídí PS3 nakonec nebyli zklamáni kvůli vysoké obtížnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

GT5 se bude prodávat, i kdyby v krabičce byla zabalená cihla. Neobával bych se, že se prodávat nebude.

Ale rozhodně, by hra neměla být jen pro hardcore fanpoušky, i "normální" lidé si občas chtějí zajezdit. Ale IMO ani tohle problém nebude, zatím všechny díly byly přístupné i pro začátečníky. GT5 nebude jiná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slozita obtiznost je to co dneska u hry nesmi byt, jinal nema sanci. Vydavatele potrebujou aby si lidi tu hru uzili a ne se u toho vztekali. Ale vsadim se ze GT5 nebude hra ktera nepude udelat.

A to ja si zase myslim ze je to naopak teda aspon u me.Me hardcore(obtiznosti),hry bavi jen jich je tolik ze je spocitam na jedne ruce.Zlaty stary casy to co dnesni vyvojari predvadi je hruza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to jedno ale kdyz uz se s tim tak ser** mohli by tam udelat obe obtiznosti aby si zahrali obcasni hraci, ty ktery si chtej zahrat.. a HC... (uprimne ono HC hracu moc neni .. a delat hru pro 3% komunity.. se opravdu nevyplati :) )

bohuzel se obavam toho ze pokud neprijde hodne razantni zmena bude gt5 po hodne letech vyvoje... jen prumernou hrou ..

viz. videa co jsou.. nic extra... krome grafiky taky nenabizi ... a sem zvedavej jak si poradi s detailama... jako napr. svetla pri couvani... stopy na trati apd. (mezi nama vsiml jste si nekdo na videu toho ze by auta nechavali stopy gum na asflatu ? ..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já osobně doufám, že se obtížnost trochu zvýší, protože GT na PSP jsem na zlato projel za dva nebo tři dny...

Jinak v GT5 byla vylepšena AI.. auta se už konečně vyhýbají srážkám :D

A jsem rád, že se zase dočkáme trati v Římě :)

gran-turismo-5-rome.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně hodně vadil taky zvuk motoru( u předchozích dílů), připadal mi nerealistický a u většiny aut skoro stejný.Pamatuju si, že jsem porovnával zvuky Impreza rally car game vs real a rozdíl byl nechutný, dost mě to mrzelo, neví někdo jak to bude v tomto díle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vydávala Sony Gran Turismo 5: Prologue, nikdo nečekal, že na plnohodnotný díl budeme čekat tak dlouho. Vlastně, čekáme na něj ještě nyní, i když už se zdá, že se ho tento rok konečně dočkáme. Obě hry nyní srovnal šéf studia Polyphony Digital, Kazunori Yamauchi. Ten pro PSM3 prozradil, že obě hry jsou naprosto odlišné, přičemž Gran Turismo 5: Prologue byla pouze předehra k tomu, co přijde. Dále řekl, že Prologue se s plnou verzí nebude moci v ničem rovnat, ať už jde o rozmanitost hry a další aspekty. Jediné, v čem se nyní může Prologue s GT5 rovnat je v tom, že už dávno vyšel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co semi nelíbí je kdyš jedu npř 300km/h tak to vipadá jak dybych jel 100km/h.

Ano plně s tebou souhlasím, a mě navíc silně vadí zvuk automobilů, oproti takovému NFS se může GT schovat. Jsem zvědav jak až daleko se s tímto neduhem posune GT5, každopádně těším se čím dál víc, už dlouho nevyšla žádná pořádná závodní hra...snad se tento rok ještě dočkáme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaprvé si zopakuj gramatiku a zadruhé pocit z rychlosti je reálný..třeba i když jedeš po dálnici 150 a díváš se jenom před sebe a ne do stran tak to vypadá docela pomalu. Tímhle ale neberu pocit z jízdy Shiftu který mě na dva měsíce docela dobře zabavil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevím jakty ale ja sem jel 260km/h ve skutečnosti podival sem se do boku a vipadá to uplně jinak než v gt5 za ty peníze!!!Měse zda že shift je více realnějží 150jezdím pořát jeto taky jine než shift.Prostě gt5 se mě zdá velmi skreslené.A to sem nezčal o grafice:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu