Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nové screeny z dema... je vidět, že model poškození je mnohem dál než v doposud prezentovaných buildech :) http://www.gtplanet.net/new-gran-turismo-5-damage-model-in-best-buy-demo/

mno, dokud neuvidím v plné verzi, neuvěřím....naskriptovat se dá všechno. Ukázky z forza 3 naznačovaly masivní model poškození (pokročilé částicové efekty) a ve full verzi nic takového není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poškození je potřeba z jednoho důvodu - aby v mulťáku nemohli někteří praktikovat kulečníkový styl jízdy. Což znamená, že vliv musí mít hlavně na jízdní vlastnosti. Kosmeticky je mi to vcelku jedno.

A pokud jde o počet aut na trati - stejně se proti AI většinou rvu o bednu, takže je mi jedno, jestli za mnou bude 8 nebo 16 aut. Ať tam jsou třeba 4, hlavně ať mají opravdu dobře fungující AI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ursus: No právě, že v tomhle je te krása závodu.. 16 aut, to už je úspěch dojet do osmého místa.. Bedna by měl být pořádný achievment (pokud tedy člověk startuje z poslední pozice) a předvede něco jako Michael Schumacher.. :D 8 Aut? To je tak na to, aby člověk předjel 7 aut a pořád si kontroloval pozici a dojel na prvním místě a nebo musí bejt hra tak obtížná, že by nepředjel ani posledního.. Prostě 8 aut je rozhodně málo čehož je důkazem i jinak skvělá Forza 3..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda, mě osobně se nějaké lehké rozbití kastle líbí,ale musíte uznat, že GT série není žádný Destructin Derby, vždyt tady nám jde všem především o to,aby jsme jeli co nejčistčeji a jedinné co rád uvítám, než aby to bylo vidět z vnějšku,aby ty nehody měli především vliv na jízdní vlastnosti, takže když to někde v kilu narvu,asi těžko bych mohl dojet na 1st pozici, tot asi vše :)

Jinak,vím, že to asi není nejvhodnější to sem psát,ale optám se Vás??? Když spustím nostalgické GT nebo GT2, tak je problém v tom, že co si pamatuju tak jsem radši zatáčel analogem, jenže u PS3 je to problém, bo jak všici víme, tak místo tlačtka na zap/vyp analogu máme tlačítko na zap/vyp konsole, dá se to nějak udělat,abych měl aktivní analogové řízení ???? Předem díky za odpovědi :)

PS: Jinak už at to GT5 vyjde!!! Škoda jen, že pak už dlouho neuvidím slunce a neucítím vůni trávy :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Zavorka:

Tak se musím s něčím svěřit!!! Vím, že to bude znít trapně, když mé srdce bije jen a jen pro SONY Playstation, ale do dnešního dne, jsem byl přesvědčen, ani už nevím proč, že na PS2 nejdou spouštět hry z PSX, a tak jsem dnes náhodou dal GRAN TURISMO 1,2 do PS2 a ono to naprsto normálně jde, takže problém viz. Analog na Gamepadu je vyřešen, bo ovladač je prakticky stejnej že? :)

Je mě to trapný, že jsem si tohle vůbec myslel,ale tak nikdo není dokonalý ,že? Každopádně děkuji ti za odpověd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh tak to bude masakr ! :D ale ta grafika mě teda moc neuchvátila :) nevím proč ale moc se mi nelíbí a všeci tvrdí jak je luxusní atd.. :? a bylo na čase tam konečně dát poškozování aut :wohow: co si pamatuju z ps1 to jsem se vždy v zatáčce o někoho opřel nebo se ho zbavil tak že jsem ho jednoduše vysekal a teď se budu muset krotit :cheesygrin: těším se na to a doufám že tam budou pořádny našlapaný americký káry jako je dodge challenger nebo charger :D nesnášel jsem ty trapný opely a citroeny :D

EDIT: to s tou grafikou beru zpátky :D okolí atd. je pořád celkem nic moc ale teď koukám na ty záběry z kokpitu a úplně čumím jak je to detailní a dobře udělaný :) já závodní hry hraju jenom z kokpitu takže tohle se mi bude dost líbit :) ještě manuální převodovka a odstranit časomíru atd. a bude to úlet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu