Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=68742

Ciste teoreticky tyhle plus G25, G27 a nektery ty novy Porsche od Fanatecu

Tam jde ale pouze o hry GT 1 - GT 4.. Samozřejmě budou v GT 5 podporovány prakticky všechny dostupné volanty.. Samozřejmě ale nejlépe podporovanej bude Logitech driving force GT.. Kde člověk ucítí i ruzné nerovnosti na vozovce, nárazy apod. Přímo v průběhu závodu si díky designu a funkcím volantu speciálně šitému na míru GT 5 budeš moci hrát s nastavením vozů jako trakcí apod. Prostě pro GT doporučuje třeba veleznámí server Simracing.com jedině Driving force GT (ten, s tím červeným čudlíkem a svítícím logem GT).. Kde se ho nebojí srovnávat s takovým velikánem jako je G25, podle kterého byl tento volant v Logitechu navržen a na kterém úsce spolupracovalo Polyphony Digital.. Mohu všem doporučit návštěvu Alberta, kde se v akci prodávají poslední kousky za 1500! (normálně tento volant pod trojku neseženete).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srig: To máš pravdu, ty pádla to je tak jediné negativum.. Řazení je tak o to těžší a třeba v RBR rally je to pak strašně těžké.. Na druhou stranu ta řadička je na skvělém místě a používám jí jako ručku.. :D

Edit: Takže jsem zapátral a našel, že se tento problém ve světě řeší tak, že si člověk sežene hodně silné lepidlo, nějakým způsobem si opracuje pádélka a vše řádně očistí a slepí.. :D Po té se stává s DF GT ultimátní zápasník.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ze DFGT je jeden z nejlepsich volantu nepopiram. Ale jak sem rikal mel sem DFP a chtel sem i spojku s radici pakou a prave proto jdu to Carrery.. za 4k si myslim ze je to naprosta bomba. Jinak pocasi vypada urcite dobre ale uz to chce HD verzi a taky by neuskodilo jeste vic informaci nez mame ted. Nejvic zajimava me prijde ta ze rally zavody ktery budou z A do B (point to point) budou mit nahodne generovany trate a budem se muset spolihat na navigatora. Nejvic me tesi ta ze udajne zapracovali za zvukach aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem to četl a těší mě to také.. :D Co se týče spojky.. Tam mě vůbec nechybí z jednoho prostého důvodu.. WRC také fyzickou spojku nemají, stejně jako speciály a formule a na těch pár křápů na začátek to oželím, protože by pro mě bylo stejně více zajímavé je řídit se sekvenčním řazením.. Jinak teď hraju RBR a tento volant k tomu parádně sedí.. Ručku mám nastavenou na řadící páce přítahem, a řazení na pádlech.. Jak WRC, až na to, že u WRC imprezi se třeba řadí jen jedním pádlem.. :D To je ale drobnej detail.. Naproti tomu Spojka by mě tam teda rozhodně nic jiného než jen překážela.. Ale jinak proti gustu.. Víš jak.

Tady takové video o popisu WRC

http://www.youtube.com/watch?v=hFuV76e5gus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovky tam podle mě nebudou, ale budou tam jiné mašiny:

Kazunori Jamauči odhalil několik nových tratí a aut, které nabídnou nadcházející závody Gran Turismo 5.

Vrátí se třeba oblíbená trať Laguna Seca, tentokrát plně přepracovaná pro potřeby konzole PS3, stejně jako starší Trial Mountain. Budete si moci také vyzkoušet závody Le Mans v noci.

Z nových aut se těšte na Volkswagen Kubelwagen s řidícím systémem jako první "brouk" VW, nebo třeba obojživelný Volkswagen Schwimmwagen. "Možná jednou sjedete z cesty a skončíte v jezeře, ale to při vydání Gran Turismo 5 ještě nepůjde," varuje Jamauči. Mezi dalšími novými vozy pak zmínil "hippísáckou" dodávku Samba Bus.

Gran Turismo 5 vyjde v EU 3. listopadu.

Zdroj: Eurogamer.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu