Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahojda, bez obrázku to je proto, že jsem nechtěl udělat tričko za třeba 1200,- a pak zjistit, že by to vypadalo ten potisk hnusně, proto jsem zvolil jen text, zjistil,že firma v Bratislavě to odvedla luxusně, a pro příště to bude s červeno.modrým znekam GT, jako v mém avataru a i s napisy na rukávech, prostě něco Top :)

Tak proto tedka jen tak obyč :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda, bez obrázku to je proto, že jsem nechtěl udělat tričko za třeba 1200,- a pak zjistit, že by to vypadalo ten potisk hnusně, proto jsem zvolil jen text, zjistil,že firma v Bratislavě to odvedla luxusně, a pro příště to bude s červeno.modrým znekam GT, jako v mém avataru a i s napisy na rukávech, prostě něco Top :)

Tak proto tedka jen tak obyč :)

Nezapomeň se nám potom pochlubit a zaslat foto, jsem zvědavej, Vypadá to solidně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vubec nekdo muze pochybovat o grafice tehle hry.. dyt uz v prologue kdyz se divate na replay tak misty to vypada skoro jako realita.. lidi co nevi ze bezi hra si mysli ze jsou v tv zavody

ale nadruhou stranu vzdycky je co zlepsovat:-)

nepřeháněj jo :D mě se teda grafika v prologue nezdála moc dobrá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono sice gt je v replayi uplná realita ale co vím hru hrajete v gameplayi :) a tam to už taková realita není(neříkám že grafika není užasná)

Závy, mě se teda líbí i ty ingame screeny.. :D :D Takže kdy zajdeš pro ten prodanej station? :D Já ti to říkal, že nemáš prodávat.. Ale neposlouchal si.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závy, jedna věc je prostě fakt.. Už GT 5 Prologue nemá v tomto konkurenci.. Ani Forza 3 nevypadá ani v replayích ani při závodu tak dobře jako GT.. Vypadá slušně řečeno jak z PS2.. GT 5 je uplně ale uplně jiná liga a budeš si na to muset ač chceš či né prostě zvyknout.. :D :D :D

Edit: Nehledě na to, že půlka komunity u forzy na x360 už ve světě hlásá, že s příchodem GT 5 přichází čas pro PS3.. Otevři oči.. :D :D

co to meleš? z ps2 lol taky fan kec jsem od tebe nečekal ... nevím jak ty ale já radši hraju než koukám na replay

já souhlasím s tím že forza není v grafice pro gt konkurenci ale to neznamená že je grafika ve forze jak z ps2 :roll:

navíc co vím hra není jen o grafice ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Původně napsal Jeniczech

Závy, jedna věc je prostě fakt.. Už GT 5 Prologue nemá v tomto konkurenci.. Ani Forza 3 nevypadá ani v replayích ani při závodu tak dobře jako GT.. Vypadá slušně řečeno jak z PS2.. GT 5 je uplně ale uplně jiná liga a budeš si na to muset ač chceš či né prostě zvyknout..

Edit: Nehledě na to, že půlka komunity u forzy na x360 už ve světě hlásá, že s příchodem GT 5 přichází čas pro PS3.. Otevři oči..

Ještě GT5 ani nevyšla a ty víš, že nemá konkurenci :lol::lol:

Ty si tak zaujatej až to mlátí do očí :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to meleš? z ps2 lol taky fan kec jsem od tebe nečekal ... nevím jak ty ale já radši hraju než koukám na replay

já souhlasím s tím že forza není v grafice pro gt konkurenci ale to neznamená že je grafika ve forze jak z ps2 :roll:

navíc co vím hra není jen o grafice ;)

Ale ty seš taky.. :D Rozdíl mezi Forzou 3 a GT 5 je jako rozdíl mezi GT 4 a Forzou.. Proto jsem nechápal tvoje vyslovení něčeho o ingame grafice.. :D :D Přišlo mě to vtipné.. To je celé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano ste idioti...

a jinak ano rozdrti a vis proc ? za tu dobu vysli 2 forzy... takze kdyby to bylo "jen" na stejne urovni jako forza nebo jen lehce vyssi tak je to ostuda...

si vem za tu dobu k tomu mohli natocit film... trva to skoro stejne jako avatar (myslim vyrobu avataru :lol: ) a za tu dobu stacily na avatara vzniknout hry :lol: :roll:

nechtete prestat spamovat uz ?

myslim ze jak GT tak forza jsou kvalitni hry.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suchy: Víš, forzu jsem s tebou jezdil ( a před tím jsem v ní najezdil možná i přes sto hodin).. Bohužel mě pak kleknul xbox a bylo po hraní.O nějaké zaujatosti nemá cenu hovořit, kluci prostě si to přiznejte.. Král je mrtev, ať žije král.. A vyprdněte se na nějaké keci typu ingame nevypadá tak dobře, když prakticky široko daleko není konkurence.. Ještě k tomu, když hra ještě ani není venku.. Na videjkách to vypadá už teď úchvatně a bezkonkurenčně a já jako jeden z mála fanoušků Forzy to musím přiznat a přejít ke konkurenci (stejně jako před tím jsem přešel s GT 4 na Forzu 2).. Tak to prostě na tomhle světě chodí a kdo si to není schopen přiznat, tak tu sem nemusí nic psát, protože právě on je tím stupidním fanboyem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

iLukas

to že řeknu že nemá z GT dělat nejlepší hru na světě když ji nehrál znamená že jsem zaujatý?co ti na to říct...

''Na videjkách to vypadá už teď úchvatně a bezkonkurenčně.. ''

chápu tě ale mafia II vypadala na videích peckově a jak dopadla((hlavně hratelně)

UFC vypadalo peckově a jak dopadlo a je toho víc...(hlavně grafika/fyzika)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suchy: Víš, forzu jsem s tebou jezdil ( a před tím jsem v ní najezdil možná i přes sto hodin).. Bohužel mě pak kleknul xbox a bylo po hraní.O nějaké zaujatosti nemá cenu hovořit, kluci prostě si to přiznejte.. Král je mrtev, ať žije král.. A vyprdněte se na nějaké keci typu ingame nevypadá tak dobře, když prakticky široko daleko není konkurence.. Ještě k tomu, když hra ještě ani není venku.. Na videjkách to vypadá už teď úchvatně a bezkonkurenčně a já jako jeden z mála fanoušků Forzy to musím přiznat a přejít ke konkurenci (stejně jako před tím jsem přešel s GT 4 na Forzu 2).. Tak to prostě na tomhle světě chodí a kdo si to není schopen přiznat, tak tu sem nemusí nic psát, protože právě on je tím stupidním fanboyem..

jo jo priznavam.. GT5 BUDE (ano poznamka pro par nechapajicich opic... - je to budouci cas..) jedna z nejlepsich her ale cekal jsi po 6 letech vyvoje neco jinyho... ? bude to lepsi nez forza... to urcite.. ale to neznamena automaticky ze je forza najednou sracka... - ja nechapu proc obe stary nezklopi hlavy... a neukonci to.. kdyz je to debata o nicem.. ;)

ale jinak ano GT BUDE lepsi nez forza bude mit 2x vic aut,lepsi pocasi a fyziku .. to bez pardonu... ale xkarum nezbyde nic jinyho nez si jezdit tu trapnou forzu.. ;)

PS: MISTO MOZKU MI SVITI V HLAVE ZELENY Xko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakube.. Odpovím ti na tohle, ale dál bych to nechtěl rozvádět, protože je to offtopic. Mafie 2 nebyla nic extra ani na filmečkách.. Celé to háló bylo kvuli této hře způsobené díky Českému jazyku.. To je celé.. Postavy, venkovní prostředí prostě na těch videjkách vypadají naprosto stejně špatně. UFC 2010 je pro fanoušky UFC výbornou hrou, nevím kde si vzal, že se jedná o špatnou gamesku, protože očekávání naplnila do puntíku.

Zpět k GT. Gameplay videa jsou rozesetá po celém netu.. Tak si to otevři a uvidíš, že už teď jsou uplně jinde.. A pořád jde o demo.. Proto je jasné, že je to bezkonkurenční..

Tady je jasnej důkaz:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže forza se dělal nevím 3roky(cca) a pak jeste dalsi forza a myslim ze lepsi je hrat

dobrou zavodni hru s dobrou grafikou nez cekat 6let na dobrou zavodni hru se skvelou grafikou protoze to je jedna z poslednich veci co chci v zavodni hre

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu