Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to jeniczech: videa jsou z TGS...2010 (které končí dneska?), tak že by PD vydali nějaké video, které máš jen ty? Tady sis neuvěřitelně nasr*l do krku. Ale zase nevylučuju, že jde o nějaký bug třeba konkrétně u tohoto vozu. Ale viděl jsem to i v dřívějších videích, což potvrzuješ. Zbytek jsou tvé subjektivní dojmy a pocity, argument žádný. Obsahově to bude bezesporu pro určitou skupinu lidí špička....velká skupina lidí možnosti ani nevyužije. Musel bych u toho sedět pořád. Graficky to bude hezké, ale ne špičkové. Dělaly se kompromisy kvůli výkonu PS3, prostě to jde vidět. Je velká škoda, že toto nevyjde na jiné platformě....zejména na PC. Kde by se dalo na grafice zamakat mnohem mnohem víc. Ale souhlasím s tím, že toto může v rámci konzolí někomu vyrazit dech.

A pro tvou informaci....shifty jsou opravdu hratelné desítky hodin. Nevidím na tom nic divného.

Co s těma přírodníma okruhama....jsou přítomny či nikoliv?

Nezlob se na mě, ale celej ten tvůj poslední příspěvek je plnej košík sraček.. Nemá cenu to dále řešit, protože ty se tu oháníš nějakejma argumentama, se kterýma se nedá souhlasit.. Kde na videjkách z TGS máš problém se stínem?? :D :D To, že svítí dobře jenom čtyři auta jsem ti normálně potvrdil..

Nějaký sraní do krku tam zkoušej u Vás na tvojí mámu ty drzoune jeden.. Chovej se slušně, jinak tu nic nepiš

Mimochodem tady máš třeba důkaz, na kterém jasně vidíš, že problém ze stínem už není..

24q0scp.jpg.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GT je nejlepší závodní série a to už od začátků na PS One, kdo hrál tak ví. PS3 jsem si vlastně koupil jen kvůli téhle hře a nemůžu se dočkat, zima bude dlouhá:bash:

to Meridius: grafiku PS3, XBOX a PC nemůžeš srovnávat, hry které jsou dělány na všechny platformy se většinou graficky nevyrovnají hrám dělaným jen pro PS3. A PC vlastně nemůžeš do toho ani tahat, bo za 7 000,- bych chtěl abys sestavil PC, které by se vyrovnalo PSku včetně B-R, WiFi...

nic neporovnávám!!!! Není mi deset, abych furt vykřikoval bezduše, že GT5 je nejen graficky nej ze všeho, co je na trhu a křičel, že forza 3 je o ničem nebo že u toho a toho se nedá vydržet desítky hodin, jak jeniczech. Píšu, že vyjít GT 5 na PC, tak to bude možná skutečně graficky a fyzikálně špička (jednoduše protože graficky nejpokročilejší hry prostě na konzolích teď už vyjít nemůžou, mají jiné výhody....hlavně jaké na nich vychází různé druhy her).....a rozhodně nesouhlasím, že je to nej závodní série...opět to naprosto zjednodušuješ. To je jak říct, že červená je nejlepší barva ze všech. Mimochodem, divil by ses, co bych ti za ty peníze postavil a co bys na tom spustil a v jaké kvalitě. Ale toto není v žádném případě předmětem diskuze.

Tak dá mi odpověď někdo na ty přírodní okruhy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic neporovnávám!!!! Není mi deset, abych furt vykřikoval bezduše, že GT5 je nejen graficky nej ze všeho, co je na trhu a křičel, že forza 3 je o ničem nebo že u toho a toho se nedá vydržet desítky hodin, jak jeniczech. Píšu, že vyjít GT 5 na PC, tak to bude možná skutečně graficky a fyzikálně špička (jednoduše protože graficky nejpokročilejší hry prostě na konzolích teď už vyjít nemůžou, mají jiné výhody....hlavně jaké na nich vychází různé druhy her).....a rozhodně nesouhlasím, že je to nej závodní série...opět to naprosto zjednodušuješ. To je jak říct, že červená je nejlepší barva ze všech. Mimochodem, divil by ses, co bych ti za ty peníze postavil a co bys na tom spustil a v jaké kvalitě. Ale toto není v žádném případě předmětem diskuze.

Tak dá mi odpověď někdo na ty přírodní okruhy?

Opět jsi napsal hroznej nesmysl.. Víš jak fungujou jádra v procesoru PS3? :D :D Vždyť je to uplně jiná struktura, než má PC.. Je naprosto nemožné v tuto chvíli dostat hru jako je GT5 na klasické PC..

Vrcholem pak je to, že mě tady začneš přesvědčovat o kvalitách Shift.. :D :D :D Nerozumíš tomu, tak o tom probůh nemel.

A vůbec, přečti si to celé a pak mě tady osočuj z toho, že jsem někde říkal, že je forza o ničem.. :D Kam na tohle chodíš?? :D

Zjisti si nejdříve něco o tom procesoru, jak funguje, jak je na tom výkonem a pak se tu vrať diskutovat, do té doby to s tebou opravdu nemá cenu..

Edit: Když to tu nebudeš spamovat, tak zjistíš, že na tvoji otázku ohledně přírody bylo dávno odpovězeno..

A už vůbec nechápu to, proč tě sere, že má někdo radost, že vychází nějaká hra.. Je to jeho pocit a ty s ním buď mužeš souhlasit a nebo si o tom myslet své.. Ale urážet, dělat z nesmyslů argumenty.. Jak mám s tebou pak objektivně diskutovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi prostě ještě navíc slepej...takže o čem se budem bavit. Nejdřív defacto tvrdíš že to video je staré, že to teď už opravili, já ti napíšu, že to je z TGS a že to staré není a ty teď meleš, že to video z TGS nemá problém se stíny.

Tebe prostě štve, že s tebou někdo nesouhlasí, dokáže poukázat na nedostatky GT5, kdežto ty dokola jak kolovrátek meleš jen to, že GT5 je nejvíc super závodní hra pod sluncem napříč trhem..i přesto, že to ještě nevyšlo. A já s tím prostě nesouhlasím. PS3 má teoretický výkon zhruba třetinový a to i když budu počítat jen grafiku jako je např. HD 5770, tak tu prosím neval takový nesmysly.

GT5 by na PC mohlo vyjít v grafice, ze které by skutečně padla čelist, ty s tím zase nesouhlasíš....v pořádku. Je bohužel nesmysl tvrdit na základě videí z reaplaye (většinou běží vlepší kvalitě než ingame) a vyretušovaných PR screenshotů, že tohle je best of the best. Nedá se to tvrdit o grafice...a už vůbec ne o hře jako celku. Videa o velikosti 10 x 10 cm v HD budou navíc vždy vypadat suprově. A spousta věcí tam nebude vidět.

Já nikomu neberu žádnou radost.....taky se na to těším, ale nebudu tu hlásat, že je to nejlepší hra, která kdy vyjde.

A moji mámu do pusy laskavě neber....v reálu by sis na to netroufl hošane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych měl připomínku k tratím, je někde nějaký ofiko seznam?, ty přírodní tratě tam budou ( např. deep forest ) ale nevím přesně jaké a kolik.

Taky by mě potěšilo kdyby tam byl Grindelwald (naposledy byl ve dvojce ), je to sice smyšlená trať, ale byla skvělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi prostě ještě navíc slepej...takže o čem se budem bavit. Nejdřív defacto tvrdíš že to video je staré, že to teď už opravili, já ti napíšu, že to je z TGS a že to staré není a ty teď meleš, že to video z TGS nemá problém se stíny.

Tebe prostě štve, že s tebou někdo nesouhlasí, dokáže poukázat na nedostatky GT5, kdežto ty dokola jak kolovrátek meleš jen to, že GT5 je nejvíc super závodní hra pod sluncem napříč trhem..i přesto, že to ještě nevyšlo. A já s tím prostě nesouhlasím. PS3 má teoretický výkon zhruba třetinový a to i když budu počítat jen grafiku jako je např. HD 5770, tak tu prosím neval takový nesmysly.

GT5 by na PC mohlo vyjít v grafice, ze které by skutečně padla čelist, ty s tím zase nesouhlasíš....v pořádku. Je bohužel nesmysl tvrdit na základě videí z reaplaye (většinou běží vlepší kvalitě než ingame) a vyretušovaných PR screenshotů, že tohle je best of the best. Nedá se to tvrdit o grafice...a už vůbec ne o hře jako celku. Videa o velikosti 10 x 10 cm v HD budou navíc vždy vypadat suprově. A spousta věcí tam nebude vidět.

Já nikomu neberu žádnou radost.....taky se na to těším, ale nebudu tu hlásat, že je to nejlepší hra, která kdy vyjde.

A moji mámu do pusy laskavě neber....v reálu by sis na to netroufl hošane.

Hošane, nejdříve si neber do huby mě.. Tady ten problém začal. V reálu by sis to rozhodně dovolit nemohl a na tvojí mamu by díky tomu vůbec nedošlo.

Ukaž mě konkrétní video z TGS, kde je vidět problém se stínem.. Slepej seš tak maximálně ty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele když se tu bavíme i o volantech neví někdo, jak se tlumí síla zpětné vazby u DF GT ? Manuál mi zmizel, pamatuju si , že by to mělo být stisknuti tří tlačitek naráz, zadní pro řazeni ( asi levé), select či start a pak nevím, poradí někdo? Zkoušel jsem různé kombinace, ale nějak na to nemůžu přijít,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych chtěl říct, že si myslím, že takovéhle hádky jsou vážně zbytečné, bo každej máme jinou verzi toho- co se nám líbí, někdo preferuje grafiku a někdo zase hratelnost...

Já osobně jsem nikdy FORZU nehrál, takže by mě ani náhodou nenapadlo to tady hanit a odsuzovat, protože třeba jako fanda rally se taky mrtě těším na hru WRC, ale co je to platné, jestli hra bude vypadat suprově,ale hratelnostně bde stát za hov... to nezbude zase nic jiného, než navlažit WRC4 na PS2 a jedeme dál :D

Jinak se chci vyjádřit k tématu na GT5 na PC!!! To podle mě je prostě špatně, protože v dnešní době si X% populace veškerý software pálí a to dle mě i samotní vývojáři také vidí, že kdyby hru vydali i na PC, že s této platformy by moc prachů nevytěžili, konec konců je to vidět i v tom, že do vydání 5 dílu nevyšel na PC žádný díl celé séie :)

Takže nezbejvá mě jen říct, že si etě pořídím Logitech DF GT + Kino + GT5 CE, navleču GT5 tričko a Helmu :D a doufám,že hodně nachumelí,aby mě nesra... že nechodim ven :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby hru vydali i na PC, že s této platformy by moc prachů nevytěžili, konec konců je to vidět i v tom, že do vydání 5 dílu nevyšel na PC žádný díl celé série

No, GT je first-party od Sony, tyto hry vycházejí pouze na konzolích od Sony a nikdy na PC. Prachy v tom určitě nebudou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gran turismo někdy vyšlo na pc ? ? EDIT: no už jsem se lek :D

OT: a dirt 2 tě nechytly ? :D

No já nemůžu soudit, protože DIRT2 jsem měl jen demo,ale mám jedničku, a dá se říct, že u klasického Rally jsem byl po každý RZtě mrtě prochcanej potem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no už je to dlouho co jsem hrál např. colina 4 nebo tak ale dirt2 je asi nejtěžší závodní hra co jsem zatím hrál ;) ani zdaleka to není simulátor ale ty auta se chovají dobře a udržet je na trati (pokud nejedete jak šneci) není zrovna lehký úkol, díky rychlosti auta a spoustou zatáček na úzkých silnicích je to záhul... a dá se říct že jsem taky prochcanej potem ale jen na dlaních :D ...... tohle platí jen v případě že nehrajete na easy... :P

je to luxusní závodní hra s dobrou grafikou a určitě tě to zabaví na dlouhou dobu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

týpek má dobrý ponožky :D ... ale k věci, z videa toho moc nepoznám tak zítra zkusím stáhnout ;) jenže na klávesnici to bude dost o ničem... možná zkusím napojit na pc dualshock3 abych mohl regulovat plyn atd. protože řídit auta na klávesnici je fakt :censored: ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

týpek má dobrý ponožky :D ... ale k věci, z videa toho moc nepoznám tak zítra zkusím stáhnout ;) jenže na klávesnici to bude dost o ničem... možná zkusím napojit na pc dualshock3 abych mohl regulovat plyn atd. protože řídit auta na klávesnici je fakt :censored: ...

No připrav se na hardcore největšího kalibru. Každá nerovnost na vozovce ovlivňuje auto..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakub: To bych řekl taky, jen jsem nechtěl říct, že je to nejlepší a nejrealističtější rally gameska, abych zase nebyl napaden.. :D :D

raději to nebudu komentovat....

K těm volantům....na PS3 je nulový výběr levných a kvalitních volantů. Ono to zaprvé nejde do sebe a obecně těch možností ubylo. Genius je firma, která dělá vše, dělá toho hodně a kvalita kolísá. Logitech většinou je nějaká záruka kvalit, každopádně http://reviews.cnet.com/game-accessories/logitech-driving-force-wireless/4505-10110_7-33155830.html tady je video ohledně levného volantu, ale já osobně si ovládání plynu a brzd páčkama pod volantem nedovedu představit. Rotace je tím pádem určitě omezená, protože při takovém způsobu plynu a brzdy nepřehodíš ruce. Nehledě na to, že z auta (pokud tu někdo teda aktivně řídíte), jste zvyklí na klasiku (minimálně dva pedály). Navíc si lidi pletou brzdu se spojkou...prostě...levný a dobrý volant...neexistuje. Kdo jezdí trochu agresivně (u formulí to třeba tolik nehrozí,jezdí se čistě, ale u rally atd.), párkrát s tím trhne a u levného je vše hned ožužlané. Dobrý volant vám vydrží nějaký ten rok.

Kdo chce něco levného k ozkoušení, tak genius, co alespoň trošku drží.....bude to ale všechno plast, tlačítka asi časem taky nebudou the best, pedály většinou stojí z aprd a za nějakej měsíc se vám to rozpadne. Pak zjistíte, že originál ps3 gamepad>levný volant. Prostě, podle mne se levný volant nevyplatí....a vše se odvíjí od toho, co hrajete. Na arcádové šílení kde zatáčky projíždíte pod plným plynem, si zase nebudete kupovat volant za 7000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu