Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ano verim :) 800 aut je predelanych z GT4 a par z GTPSP ktery kabiny mit nebudou.. ono kdyz se to tak vezme tak aji tak ty standardy vypadaji dobre (i pokud se podivas na photo mode z GT4 tak porad to vypada skvele) No kazdopadne si ver cemu chces.. jak rikam sleduju GTP kazdej den takze nejaky info z sony-playstation nebo jak se to menuje neber vazne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky nikde neviděl, že by ty "standart" vozy měli mít pojled z kabiny.. Sice na tom dělaj 6 let, ale udělat i těch 200 aut do detailu a i ty tratě atd. si myslim, že zabere až dost času. Hlavně jde i o tu fyziku vozů, už je to dýl co jsem viděl video, kde mluvili o tom, že by ty auta měli mít reálnou fyziku(netušim jestli jen prémiový vozy)a tzn. se v každým autě projet a všechny poznatky převést do herního světa.. Každopádně já už mám předobjednáno, tahle hra mě prostě nezklame to vim na 1000%!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč ke GT6? snad GT5 je ted aktuální, pořád se toho moc neví o tom, jaké tam budou okruhy, v kolika budou variantách, jak to bude s kariérou a mnoho dalších věcí...

proč by ti to někdo měl říkat nebo vyzrazovat? Nevidím důvod. Od toho jsou snad recenze, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by mě zajímalo, kde vzal autor článku informaci že v GT5 bude Škodovka, bylo by to krásný ale silně o tom pochybuji.. http://www.zing.cz/preview/110/gran-turismo-5-vse-co-jste-o-nem-chteli-vedet#komentare@kstrana=2

No, v tom preview jsou i jiné perly...např. "Odlétávající jiskry a kouř od spálených pneumatik je vypočítáván v reálném čase a věřte mi, že to je oproti jiným hrám sakra znát." Tomu říkám blábol.

Uvidíme, jak to bude v plné...ale kouř od pneu mi nepřišel jako to, v čem by GT5 mělo vynikat. Vůbec...z posledních videí na gtplanet mám čím dál větší pocit, že ten model poškození je něco naprosto tajného. Buď je všude vypnutý nebo tam vůbec není přítomen. Pár jisker...to je vše, co je ze šťouchání aut nebo ze šťouchání o bariéru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi z toho nechtějí udělat žádný destrukční derby ... ale co jsem koukal na juťub tak se ty auta celkem rozbíjí ale rozbíjí se tím způsobem že upadnou dveře, nárazník atd. což je pěkně trapný... to si rači tu destrukci vypnu (pokud to půjde) ... kdyby tam bylo poškození jak v gta4 tak by to bylo o něčem jiným, ale i v gta to mělo mouchy, někdy to vypadalo dost blbě když jste měli čumák do špičky atd. (ti co hráli tak ví)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi z toho nechtějí udělat žádný destrukční derby ... ale co jsem koukal na juťub tak se ty auta celkem rozbíjí ale rozbíjí se tím způsobem že upadnou dveře, nárazník atd. což je pěkně trapný... to si rači tu destrukci vypnu (pokud to půjde) ... kdyby tam bylo poškození jak v gta4 tak by to bylo o něčem jiným, ale i v gta to mělo mouchy, někdy to vypadalo dost blbě když jste měli čumák do špičky atd. (ti co hráli tak ví)

jak můžeš tohle srovnávat? v GTA IV jsou nelicencovaný auta právě kvůli tomu aby šli ty auta ničit, udělat z nich šrot apod., model poškození není v GT5 takový né proto, že by to snad vývojáři nedokázali, ale právě kvůli licencím !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu