Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to teda nechápu... proč by jim (automobilkám co přistoupily na licence) mělo vadit že by se v nějaké hře jejich auto rozbilo ? ... mě to připadne trochu jako nesmysl.. na ps2 je jedna hra kde jsou licencovaný auta a normálně se tam rozbíjí... navíc je ta hra ve stylu GTA takže tam těma autama dokonce zajíždíte lidi atd.. takže nevidím důvod proč by jim měl vadit model poškození v nějaký závodní hře když jim nevadí zakrvácený rozmlácený auta v akční gamesce...

a s tím GTA si myslím že to nemají licencovaný jen proto že by to stálo moc prachů a je to zbytečný... protože tam je spoustu věcí na licencování.. nejen auta ale i fastfoody atd. atd. stačí jen trochu pozměnit vzhled nebo název a je to, všeci víme o co jde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to teda nechápu... proč by jim (automobilkám co přistoupily na licence) mělo vadit že by se v nějaké hře jejich auto rozbilo ? ... mě to připadne trochu jako nesmysl.. na ps2 je jedna hra kde jsou licencovaný auta a normálně se tam rozbíjí... navíc je ta hra ve stylu GTA takže tam těma autama dokonce zajíždíte lidi atd.. takže nevidím důvod proč by jim měl vadit model poškození v nějaký závodní hře když jim nevadí zakrvácený rozmlácený auta v akční gamesce...

a s tím GTA si myslím že to nemají licencovaný jen proto že by to stálo moc prachů a je to zbytečný... protože tam je spoustu věcí na licencování.. nejen auta ale i fastfoody atd. atd. stačí jen trochu pozměnit vzhled nebo název a je to, všeci víme o co jde...

někde jsem o tom četl článek, je hodně důvodů, ten největší je asi, že by to dělalo negativní reklamu pro jejich auta, kdyby bylo vidět jak tomu upadává všechno možný

v jaké hře můžeš s licencovanýma autama přejíždět lidi, to by mě docela zajímalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

špatná reklama? ježiš to je pěkná blbost (to není určeno pro tebe ale pro ty automobilky) každej přeci ví že je to proboha jen hra... a každej taky ví že žádný auto není nezničitelný a při bouračce se prostě rozmlatí...

a jo je to asi to the getaway ikdyž si to pamatuju v lepší grafice ale mělo by to být asi ono ale jestli vyšla dvojka tak jsem hrál teda dvojku protože tohle je dost příšerný a nebo jsem hrál úplně něco jinýho... hraješ tam za policajta ? spíš za policajty.. byli tam na výběr dva bengáči a jedna ženská a myslím že i gangster... ve freeroamu si za poldu mohl zatýkat lidi atd.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

špatná reklama? ježiš to je pěkná blbost (to není určeno pro tebe ale pro ty automobilky) každej přeci ví že je to proboha jen hra... a každej taky ví že žádný auto není nezničitelný a při bouračce se prostě rozmlatí...

a jo je to asi to the getaway ikdyž si to pamatuju v lepší grafice ale mělo by to být asi ono ale jestli vyšla dvojka tak jsem hrál teda dvojku protože tohle je dost příšerný a nebo jsem hrál úplně něco jinýho... hraješ tam za policajta ? spíš za policajty.. byli tam na výběr dva bengáči a jedna ženská a myslím že i gangster... ve freeroamu si za poldu mohl zatýkat lidi atd.. :)

nebudu se tady s tebou hádat, prostě důvod proč není v GT5 model poškození tak propracovaný není, že by to vývojáři nezmákli, něco si o tom přečti a pak měj kecy, sám o tom nic nevíš a hraješ si tu na vševědoucího...

jo a mimochodem tohle je topic o GT5, takže si ty OT nech do PS2 forum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můj věk je naprosto v pořádku, ty se tady chováš, jak kdybys to uměl líp než ti vývojáři, kouknu do topicu na BBC2, kritizuješ, kouknu sem, kritizuješ... nikdo tě nenutí ty hry hrát, když se ti nelíbí, a pokud si myslíš, že The Getaway (v recenzích 62%) splňuje všechny tvé požadavky, tak si ho jdi zapnout

a BLBOST jak si napsal to neni, takže nebyl důvod to psát, až mi najdeš, že je tak měj kecy, tohle byl pouze výplod tvého mozku, nic podloženého

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám důvod kritizovat, v BC topicu jsem měl obzvlášť důvod když vývojáři nedokáží udělat ani normální teaser trailer.. se podívej jak se tam ty postavy sekají atd. co to má jako být ? :D atd. ale to tu nebudu rozepisovat aby jsi zas nebyl na pokraji vybuchnutí zkrz off topic :) a já neřekl že se mi GT nelíbí, já tu jen poukazoval na to že v jiných hrách se vesele s licencovanejma autama zabíjí lidi a u GT jim vadí to že se promáčknou ? tohle je u mě BLBOST !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Canava: Kdyz si teda myslis ze to neni tim ze by automobilky nechtely dovolit aby se jejich auta nicila az za nejakou uroven.. Tak mi teda vysvetli proc novy Need For Speed HP nema ani zdaleka takovy poskozeni jako Burnout Paradise.. vzdyc obe hry prece dela Criterion.. ;)

EDIT: Nez se tim zacnes ohanet tak:

The Getaway - De o to ze tam v te hre byly auta typu Citroen Saxo atd.. obcas mozna nakej Lexus ale zadny Lambo nebo Ferrari tam nenajdes

Forza - Poskozeni tam je ale prijde ti nejaky drasticky? Me teda ne. A kdyz uz to poskozeni dovoleno je tak nezapomen ze si za to automobilky nechaj patricne zaplatit a kdo ma vic penez nez MS ze. A kdyz se podivas treba na Forzu 2 tak Ferrari maji o hodne mensi poskozeni nez treba Nissan Skyline.. opet cim to asi bude?

Grid, Dirt atd. - Tohle sou hry kde jsou vetsinou ZAVODNI auta. A jakkoliv absurdne ti to muze znit tak niceni zavodnich aut ve hre automobilkam nevadi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rash182: je to prostě bordel, myslím že je to fuk jestli upadne nárazník a nebo se to promáčkne... navíc v kdejakým filmu se ty jejich sporťáky rozšrotujou a nikomu to nevadí a na oblíbenosti jim to neubírá...

Xilias: ne.. proč by jsi to musel kupovat ? normálně to stáhni ne?.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rash182: je to prostě bordel, myslím že je to fuk jestli upadne nárazník a nebo se to promáčkne... navíc v kdejakým filmu se ty jejich sporťáky rozšrotujou a nikomu to nevadí a na oblíbenosti jim to neubírá...

Xilias: ne.. proč by jsi to musel kupovat ? normálně to stáhni ne?.......

ve filmu za zničení zaplatí velké prachy a nebo, co je pravděpodobnější si to auto koupí a pak už jim nikdo nemůže kecat do toho co si s ním dělají = hodně hloupej příklad

a k té tvé radě pro Xiliase: jak si stáhne GT5, které má 50 gb a hlavně na PS store ani nebude? člověče, ty už to fakt nehul :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a to do filmu nepotřebují kupovat licence ? a do hry jo ? (já se v tom nevyznám tak se zas nerozčiluj :D)

a k tomu Xiliasovy... to nebyla rada... jen reakce na stupidní otázku :) a gt bude mít 50 gb ? pokud mám dobrý info tak blueray má 20gb nebo tak nějak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a to do filmu nepotřebují kupovat licence ? a do hry jo ? (já se v tom nevyznám tak se zas nerozčiluj :D)

a k tomu Xiliasovy... to nebyla rada... jen reakce na stupidní otázku :) a gt bude mít 50 gb ? pokud mám dobrý info tak blueray má 20gb nebo tak nějak...

ve filmu zničí minimum skutečných aut, dneska se všechno dělá přes počítač, GT5 má 1000 aut, takže za licence dali několik milionů...

Xiliasova otázka byla naprosto normální, on se ptal jestli když si to chce vyzkoušet jestli si to musí koupit, mluvil o plné verzi, to ty jsi ho špatně pochopil

a pro tvou informaci jednovrstvé BD má 25 gb a dvouvrstvé 50 gb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jezis jen sem se zeptal esli ete popripade nejde nekde stahnout demo prologu nebo proste neceho .. protoze kdyz sem to nehral a ani neozkousel nikde tak mi prijde blby to jen tak koupit pak se mi to nebude libit a 1200 v prd... FUČ

EDIT: libi se mi jak tu lidi jen cekajou az se nekdo normalne zepta a vzapeti se z neho snazi udelat nejvetsiho blbce .. misto toho aby nejak treba pomohli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možnost jsi měl, ale GT5 prologue je placené, takže moc jako demo to brát nejde, navíc je to už dost starý a pokud jsi prováhal i GT academy, tak taky nic... ale pokud víš co od té hry očekávat, a to je minimálně okruhové ježdění s velkým počtem vozů na výběr v nadupané grafice tak určitě nemůžeš být zklamaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu