Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak to vypadá, že za to zdržení může skutečně PD.....zřejmě nestihli dokončit GT5 včas. Na gt planet se mluví o 3 dnech. Což mi teda hlava nebere. Ale někdo nad tím musel dumat. Pokud to přešvihli jen o tři dny, tak to přece není zase tak hroznej důvod, aby se to kompletně posunulo na neurčito. 3 dny vs 5 let vývoje....no je to nějaké prapodivné. Leda, že by počítali s takovým prodejem, že to nestihli z kapacitních důvodů vyrobit. Tak či tak.....asi jen tak nemůžou posunout datum vypuštění o tři dny, ale je třeba kolem toho udělat řádný humbuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky si myslím že ten odklad je spíše kvůli tomu že nestíhají vyrábět :) teda podle toho jak dlouhej ten odklad má být, už se to ví ?

a jestli ta hra bude tak dobrá jak slibují tak to bude určitě jedna z nejprodávanějších her vůbec, jenže poslední dobou je trend hodně naslibovat ale udělat málo... takže myslím že to zas tak úžasný nebude :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda všem, já bych se jen vrátil k předešlím spekulacím o ceně za GT5 - co se mě týká, tak mě je to naprosto ukradený kolik to bude, protože za cenu řekněme cca. 1700,- je hra, která se skládá z několika odvětví závodů, a neskutečné dřiny vývojářů atp. naprosto pohodová cena!!! A koneckonců - myslím, že za tu dlouhou dobu, co každej fanda do GT serie dělá, si mohl každej měsíc dávat 100,- do prasátka a dneska by nemusel dělat takovéhle drije, zda to mít za 1300 nebo 2000,- :D

Tot vše a at už to kuwa vyjde, nebo mě praskne vemeno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle všeho je hra odložena kvůli updatu FW, který hra vyžaduje. Aktuální verze vyžadovala pouze 3.41 (dala by se pirátit). Aktualizovaná verze bude vyžadovat 3.50.

Nechci machrovat, ale na 90 % jsem si byl jist, že je to tím, těší mě to, alespoň nemám výčitky, že mám 3.50

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci machrovat, ale na 90 % jsem si byl jist, že je to tím, těší mě to, alespoň nemám výčitky, že mám 3.50

Tak to jsme dva co už nemají výčitky :-) Na to GT5 se těším jak malej Jarda a to odložení mě ani moc nevadí vzhledem k tomu, že mám teď plné kecky diplomky :-/ Aspoň to bude taková ta sladká odměna nakonec :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomuhle fakt nerozumím.....vemte si, sony dala nějaký termín, PD to nestihne, v klidu si ještě dokončuje a ani SONY nedá vědět? A naopak sony nezajímá, že jim na stole neleží hotová placka s GT5, kteru měli mít před třemi dny? Tohle jako vážně má nějakou logiku? Spíš mi přijde pravděpodobnější ta verze, že se bude předělávat na firmware 3.50. Protože s 3.41 by prodej nebyl takový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

*Partial confirmation that you’ll be able to save your progress during endurance races (a much-wanted feature in Gran Turismo 4).

*Damage severity is linked to the game’s difficulty settings: “easy, medium, hard or standard and professional”.

*You will be able to manage B-Spec races from both your PC’s web browser and mobile device.

*Re-confirmation that “all” of your cars in Gran Turismo PSP can be transferred to GT5 and will be playable in Arcade Mode.

*New and improved Gran Turismo TV will return from GT5: Prologue.

*You’ll be able to select clothing for your A-Spec driver (though, according to the introductory message found in this screen -- as translated by our own wkhnky- once selected you won’t be able to change it again).

*The online portion of the game will be connected to “Global Servers”. While it is not entirely clear what this means, it likely indicates that different versions of the game (NTSC, PAL) will be compatible with one another. As you may recall, in GT5 Prologue, in online events you would only be matched with other players using your respective version, preventing US players from playing with those from Europe, and vice-versa.

*The Gran Turismo 5 “Racing Pack” will be sold in China as well as Japan, but the Chinese version also gets a unique GT-branded glass, humorously described by Google Translator as a “specimen collection cup”.

http://www.gtplanet.net/new-gt5-trailer-screens-info-from-taiwan-press-event/attachment/0000404758/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč bychom se na ně nemohli dívat? Toto jsou známé a renomované obchody....A mají informace, které se třeba jen tak šuškají. Bylo tomu tak již mnohokrát. A datu 28.1.2011 bych docela věřil. Není to žádný konec měsíce, žádné prvoplánové datum. Ale uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu