Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

prologue je taková předverze v který je pár aut a pár tratí, je to už tři roky stará hra, za měsíc (asi) má konečně vyjít ta plná verze ve který budeš mít všechno, kolem 1000 aut a mnoho tratí, proto se nevyplatí nyní kupovat prologue

odkaz třeba zde

http://www.gameexpres.cz/advanced_search_result.php?keywords=gran+turismo+5&Submit.x=0&Submit.y=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V najnovšom PSM3 je 6 bodov týkajúcich sa GT5. So svojou pevnou vôľou a maggotovou pomocou som preložil zatiaľ prvé tri. Ale preto že v 1. bode prakticky nieje vôbec nič nové (myslím že ani v 2 a 3. Ale tam môže byť aspoň niečo ) tak sem dám len 2. a 3. bod.

2. Course Maker

Course Maker v GT5 nejde smerom vytvárania tratí s nástrojmi ako v ModNation Racers ale necháva hráčov vkladať nadstavenia a tým získate rýchlo hratelnú trať.

Po prvé, vyberiete si tému, napríklad "dawn in Rome", potom sa rozhodnete čo vyberiete v nadstaveniach. Nech už sú to jednosmerné trate, obrátené, z bodu do bodu alebo okruhy. Viac aspektov môže byť vylepšených s nastaveniami - frekvencia a ostrosť rohov, topografia krajiny...

Potom čo hra "prechrúpe" všetky vaše čísla (nadstavenia) vygeneruje trať podla vašich požiadaviek, namiesto toho aby vás to nechala urobiť osobne.

Takýto nápad vytvárania tratí je rýchli, dostupný a stále sa dajú produkovať nejaké hratelné okruhy. Vaša trať môže byť potom pomenovaná, uložená a môžete hu hrať online až so 16 priateľmi.

3.Premium vs Standard Models

Premiové autá sú naprosto detailné. Každé z 200 áut je plne zrenderované z vnútra a aj z vonku . Nárazom a otrasom sa môžu vytvoriť menšie preliačiny. Ale kolízie v plnej rýchlosti sú najviac pôsobivé. Vytvárajúce mraky dymu, iskry a rozdrtené kryty motorov. Prvý krát v sérií sa autá môžu prevrátiť, jazdiť na dvoch kolesách a reagovať realisticky k nárazom namiesto odrážania sa od bariér.

Približne 1000 áut v GT5, skoro 800 z nich sú štandartné autá.

Väčšinou sú tieto autá prenesené z GTPSP. Sú lesklé v HD a ešte viac detailné ako nejaké autá v Prologue. Na týchto autách sa objavujú len škrabance a preliačiny, ale je to zrážka. Výlet do štrkovej pasti (výlet mimo trať) - alebo v horšom prípade - Môže v každom aute znamenať koniec závodu. Rozbité prevodovky, zlyhanie bŕzd a zastavenie motora. Všetky autá bez ohľadu na typ majú plne funkčné predné a zadné svetlá, klaksón a všetky autá môžu byť zašpinené. Svetlá môžeme prepínať medzi stretávacími a diaľkovými. Radi blikáme na auto, ktoré predbiehame.

(Chcel som čítať nejakú knihu v AJ. Ale nezohnal som. Tak som sa pustil do tohoto. No a keď už to prekladám tak to sem hodím.)

EDIT XYZ: Ešte je tam bod 4. Dynamické prostredie 5. GT5 Sociálna siet 6. Top Gear integration. Potom už len také drobné veci ako Photo mode, 3D, Eye kamerka...

..................................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nektere zahranicni servery pisou, ze vyjde v prosinci 2010 a nekteri pisou ze az v lednu 2011. Takze Listopad neni moc realny.. :ziped:

Chtel jsem koupit Gran Turismo 5 Prologue, ale jak uz tu nekdo psal - uz si pockam na plnohodnotnou hru Gran Turismo 5. Snad to stihnou do Vanoc...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že v listopadu nevyjde je už asi tři týdny jasné. Rok 2011 se mi stále jeví jako možný, ale ne pravděpodobný. A žádný server neví nic jistě, jak jsem postoval výše i na jedné z oficiálních stránek mlží s datumem 30.11.2010 (nebo mlží s formulkou "tak nějak okolo konce listopadu"). Pak je tu ta soutěž o sign. edici, která končí na začátku prosince.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nektere zahranicni servery pisou, ze vyjde v prosinci 2010 a nekteri pisou ze az v lednu 2011. Takze Listopad neni moc realny.. :ziped:

Chtel jsem koupit Gran Turismo 5 Prologue, ale jak uz tu nekdo psal - uz si pockam na plnohodnotnou hru Gran Turismo 5. Snad to stihnou do Vanoc...:roll:

Myslím si to jenom já?

Když jsem jezíval GT4 na PS2 tak nebylo možné dohrát hru na 100% bez GT4 prologue.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si to jenom já?

Když jsem jezíval GT4 na PS2 tak nebylo možné dohrát hru na 100% bez GT4 prologue.

já čtverku dohrál kompletně, ale matně si pamatuju, že na 100% to nešlo kvůli nějaké drobné chybě a myslím si, že to s prologuem nemělo nic společného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda o motorkách dost pochybuju museli by mít další složitej fyzikální model,spíš bych řekl že pude o nějaky prototypy aut nebo možná bonus,věřím ale že s nima vyjde DLC. Každopádně furt dokola koukám

a přemýšlim že si to k vanocum asi vážně pořídim,to už je tak trochu víc než jen realná videohra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu