Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5


AngerCZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nenapadá mne důvod, proč by neřekli datum, když už je to v lisovně.

mě jeden důvod napadá a to chvilka napětí ! :D ikdyž už nás napínají pěkně dlouho.. víte někdo kolikrát to vlastně odložili ?

a jen tak okrajově... doufám že GT5 nebude na CD-R 700mb jak je na tom obrázku :D :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak samozřejmě by je to mohlo trápit. Nestihnout vánoční trh je blamáž. A na prodejnosti by to bylo znát. Před Vánocema by se koupila jen PS3....ale heleďme....tady jsou dobré závody přiložené. Šup do košíku bundle s GT5. PS3 prodává GT5, ale platí to i opačně. A myslím, že si to SONY dost uvědomuje. A vypustí to podle mne ohodně dříve než pár dnů před Štědrým dnem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony: Už brzy oznámíme datum vydání Gran Turisma 5

Když bylo odloženo Gran Turismo 5, Sony slibovala, že se nové datum dozvíme do konce října. To se nakonec nestalo, takže mnozí začali spekulovat, že hra nestihne vyjít tento rok. Nyní už je ale Gran Turismo 5 hotové, takže je otázka, proč Sony datum neoznámí. Možností, proč se tak děje, je pochopitelně několik. Nás ale nyní zajímá odpověď Alexe Armoura ze Sony. Podle jeho slov se datum vydání dozvíme už velmi brzy.

Jeho slova poté potvrzují i francouzští obchodníci, kteří tvrdí, že Sony pošle do Francie na první dny 555 000 kusů hry. Ve srovnání Activision pošle do Francie 650 000 kusů Call of Duty: Black Ops, ale to na několik platforem. Gran Turismo 5 tak má šanci stát se jednou z nejprodávanějších her tohoto roku a možná i této generace konzolí. Snad finální datum padne už příští týden.

Zdroj: konzolista.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo ste hrál předchozí díly ,bude to brát při hraní s pedálama spojku ? nebo jen plyn a brzda.Domnívám se že by to mělo brát všechno ale tak pro jistotu.

Chtěl bych si vyrobit doma kokpit z vykuchanejch dílu nějaky toyoty nebo co se najde na vrakáči a k tomu použít logitech g25 + případně rozkuchat čínskej ovladač kvuli ruční brzdě,startovaní klíčem a podobnejm "kravinkám" .

dokonce jsou i na natu i videa že maj realnou palubní desku kde funguje otáčkoměr,rychloměr a kontrolky,ale to je asi realný jenom z počítačem protože nechápu jak jinak by to mohlo brát udaje ze hry.

Inspirace třeba toto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JO už sem to našel .No neni :D Tak já skutečný auto mám ale prostě v realu si nezazávodim,a adrenalin nepatří mezi provoz i když tam často je :) asi bych jen něco jednoduššího nevím no,každopadně ty budíky sou hell :D ale to s playstem nepude každopadně.Něco takovýdleho

Ale až časem,ono je i ten samotnej volant sám o sobě dost zažitek,taky za ty prachy aby nebyl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu